Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-15, 17:29   #1
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
król Sety-bez wymaganego poziomu

Stary ale jary system, który jak dla mnie sprawiał wrażenie bardzo dobrej rzeczy, a mianowicie zbroje itd bez wymaganego lvla. Jak dla mnie one nie powinny być, kiedyś nie było tego i nie raz pamiętam jak się pytałem różnych ludzi jakie mają eq to pisali że np: trollowe inny mosiężny czy też często królewskie ale teraz to bez sens. Jak ktoś chce mieć np królewskie to niech sobie zapracuje na nie, zarobi wyskiluje siłę itd. jak chcą to niech biegają 50lvle z demonicznym czy złotym :D jak dla mnie dla Altaronu lepszy był taki system jaki kiedyś także z broniami. :) RÓŻNORODNOŚĆ, to wyróżnia Altaron

Ostatnio edytowane przez Mist ; 28-12-15 o 17:58
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 17:54   #2
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Nie nie nie, pamiętaj też, że demoniczne itp itemki mogą mieć po 3 wnęki, więc to nie byłoby fair, gdyby 30 poziom mógł używać setu z 30% bonusem do dmg mroku.
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 18:01   #3
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

A niby czemu nie fair? Jak sobie zarobił to niech sobie biega w końcu po coś się zarabia :) zarobisz to tez se dasz i już :D
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 18:46   #4
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

w sumie ma to sens bo bieganie w wykoksanym secie na niskim poziomie (prawdopodobnie bez blesów) jest niesamowicie ryzykowne.
po za tym nie przesadzajmy że jest tyle setów z 3 wnękami że każdy 30 lvl biegał by w takim. po za tym sytuacja wygląda tak że 150+ biegają i tak w królewskich/kościanych setach bo mają 2 wnęki.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 19:08   #5
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

No właśnie, a zauważmy że żeby znaleźć każde eq po 3 wnęki i jeszcze je wykorzystać jest bardzo trudne, a i tak by nikt nie gonił na małym lvlu z demonicznym chyba że by nie expil. A różnorodność jest bardzo ważna żeby się nie nudziło :) pozdro
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 21:00   #6
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Tu nie chodzi o wnęki, a o bronie i tarcze :) Bo co mi z 30% mroku, skoro moja broń ma ~30 ataku.

Ale za to broń z 50-60 atk na 10 lvlu da znacznie więcej niż cały ten set :)
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 21:05   #7
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Z tego co mi wiadomo nikt nie ma calego seta 3 wnekowego. Jesli ktos go zdobedzie nas nie bedzie juz na tym świecie, administracja zapomniała o bossach, ale nie ma sensu sie odzywac bo napisza zaraz ze to jest losowe...tylko szkoda ze jak krąg robił "dominando" przez 2 tygodnie mieli , borute,plugastwo,nessi,lilitha,wykleta,szelobe i pewnie cos jeszcze .... od miesiaca nie graja i bossy tez sie przestały respec... ale przecież po co czymkolwiek przyciagac ludzi do tej "gry".
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 21:07   #8
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Jakoś przed resem nie było takiego problemu że sobie biegał 10lvl PRO... i 10 lvl nie może mieć dobrej broni bo też są wymagania broni jak mi się dobrze zdaje :)
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 21:10   #9
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

@Mist

Sprawdź mechanikę obrażeń sprzed resetu, sprawdź obecną.

@Szuja

Mieli to mieli, wątpie, żeby Carla w nagrodę od administracji bossy dostawał: )
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-12-15, 21:16   #10
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Przykro mi ale nie widzę wgl różnicy w obrażeniach przed i jak jest teraz :) ani trochę :) to usunięcie jest potrzebne :) gra musi być różnorodna a nie kazdy sobie biega z tym samym....
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin