Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-09-17, 02:15   #1
Taki Tam Grajek
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 2
Domyślnie Ban

nr Administratora 18193. Pozdrawiam tego Pana za śmiesznego bana na tydzień czasu za to że spytałem się jak odpalić mc nie wiedząc że jest za to ban. Dodam że nie wiedziałem że miałem przedtem 1 notke po czym dostałem 2 za handel na 3 czatach jednocześnie a trzecią notke 2-3 min pózniej jak już mówiłem przedtem za pytanie o mc bo powiedział że za to też jest ban i powinien dostać 3 notkę ja na to śmiejąc się powiedziałem że jak chcę to może mi dać tego śmiesznego bana za samo pytanie na tyle czasu bo to tylko pixele w tym czasie pisałem że nie widziałem że jest za to ban i było by głupotą dać mi bana a po chwile ban na tydzień nawet nie zdążyłem napisać i wysłać xD. No kurwa to już jest lekka przesada i nadużywanie swojej władzy bo ktoś cie irytuję bądz denerwuje do tego dać az na 7 dni w tym czasie kiedy ty sobie godzinami skillujesz. To nie jest żaden płacz ale bez przesady żeby za takie pierdoły karać kogoś na 7 dni. Zrozumiał bym tego bana gdybym coś notorycznie robił ale 2 śmieszne notki w ciągu 2-3 min jak sobie spokojnie skilluje bo chłop ma komendę do banowia i może jej nadużywać bo ktoś go wyśmiał. by Ostry Wariat
Taki Tam Grajek jest nieaktywny  
Stare 19-09-17, 02:30   #2
PanParuffka
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 9
Domyślnie

Nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania. Mimo wszystko widziałem całą akcję i uważam, że to przesada. W dodatku calutki tydzień?! Chore! Powinna być komenda na sprawdzenie ilośći notek jakie mamy. FREE OSTRY WARIAT!
PanParuffka jest nieaktywny  
Stare 19-09-17, 06:05   #3
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ino, mi się wydaje że Ci nowi doradcy są póki co od dawania notek, bo mało który potrafi pomóc innemu graczowi xD.


Przez moje kilkanaście godzin skillowania jeszcze ani razu nie widziałem by któryś się na czacie wypowiadał.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 19-09-17, 06:42   #4
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

Zaakceptowałeś regulamin? Więc w czym problem? Szanujmy się, nie ogarniasz prostej zasady że czat i pomoc nie służą do handlu to nie dziwcie się, że w spamie ofert nie widać waszych pytań. Po za tym non stop pomagają na pomocy, a jeśli się nie mylę to na czacie nie mają specjalnego "pomarańczowego" kolorku
Noratl jest nieaktywny  
Stare 19-09-17, 08:01   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ale nicki doradców znam ;]

I tylko raz widziałem kogoś z administracji jak pomagał, i był to bodajże selbo dając kicki do temple na lico r.
Rahilux jest nieaktywny  
Stare 19-09-17, 08:13   #6
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Do odwołań od kar służy odpowiednie forum i tam należy pisać zażalenia - co już zresztą zrobiłeś.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin