Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-11-15, 17:18   #1
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
żarówka Rahilux Proponuje #1

Licor
1.
Grand Hotel Licor
Otóż moja propozycja odnosi się do cen panujących w tym Hotelu,
otóż chciałbym by wynajem pokoju trwał miesiąc za (tu cena).
Oczywiście, każdy SQM kosztował by własne pare groszy,
np 1sqm=112mdz, przy czym pokoje tam mają 10-12 (niektóre 4-5)
sqmów, a cena za jedną dobę przekracza budżet.
Czemu taka a nie inna propozycja? Ponieważ ja już mam 0 miedziaków w banku,
przez wyprawy które trwają 30-60min na rozbójniki w dwóch.
I tu pewnie ktoś teraz się przyczepi "ale wy przecież wydajecie pinionszki tylko na miksty!" niech teraz taka osoba pomyśli ile razy trzeba popływać za 1-3sr dziennie by sprawdzać bossy,
które mają randomowy spawn :)

2.
Szabla Dao
Może by dodać troszkę smaczku rpg, i zamiast skrzyni leżącej z du*y na ziemi,
za poison fieldem, ogarnąć jakieś ciałko a po otwarciu dostalibyśmy,
na przykład 100-200expa za dotarcie i plecaczek w którym jest takowy miecz?
Może mały duperel, ale w przyszłości taki szczegół doda smaczku ;)

3.
Rozbójnicy
Przydałoby się zmniejszyć DMG zadawany przez nich, aktualnie w 2 jest trudno z rybkami na regen hp i 2h/1h.
Rekordowy hit w moje zacne eq to 98 bodajże, przy czym padłem :|
Samo to że nikt nie kupi na licor za żadne 2-3k (oprócz jakichś stałych wyspiarzy 20+) czekana czy butków/kapturów itd...
sprawia że rozbójnicy są maszynką do waszczenia na nich (jej)
A co do tych 2-3k, zanim ktoś kupi, to minie najpierw rok zanim się zloci Czekana :)

4.
Czerwie
Nowy boss, który znajdowałby się na Lewanie, oczywiście biłoby się go w grupie,
i zanim by się do niego doszło, była by jakaś konkretna misja...

Gracz: Hej
Prezes Andrzej: Witaj, zanim cokolwiek powiesz mam dla Ciebie pewne zadanie... ->
Prezes Andrzej: Otóż, od jakiegoś czasu czerwie jeszcze bardziej uprzykrzają życie naszym robotnikom... ->
Prezes Andrzej: Przechadzając się obok dziury z nimi, Górnicy odkryli nową dziurę... ->
Prezes Andrzej: Czy mógłbyś sprawdzić co tam jest?
Gracz: Tak
Prezes Andrzej: Jeśli się czegoś dowiesz, daj mi znać!

No i wyruszamy w drogę, po zejściu do dziury, znajdujemy dużo Królewskich czerwiów
a za nimi są ich jaja, zwiedzając dalej możemy znaleźć zejście, a dalej widać
Królową Czerwi.
Oczywiście tu pojawia się komunikat by czym prędzej powiadomić prezesa,
i z próbą zejścia w owe miejsce pojawiał by się komunikat : Nie warto ryzykować!

Gracz: Witaj
Prezes Andrzej: Dowiedziałeś się czegoś nowego?
Gracz: Królowa Czerwi
Prezes Andrzej: Cooo? Jasny Gwint! Tego się nie spodziewałem ->
Prezes Andrzej: (chwila namysłu) Wiem że to głupie ale zdrowie moich robotników jest najważniejsze! ->
Prezes Andrzej: Czy mógłbyś mi pomóc, i zabiłbyś tą kreaturę? Wynagrodzę Ciebie za to sowicie!
Gracz: Tak/Nie (i odchodzimy z 200-300mdz za pomoc)
Prezes Andrzej: Zawiodłem się na Tobie, (nick gracza) myślałem że mogę Ci ufać.

Po zaakceptowaniu misji, gracz dostawałby zieloną lampkę i mógłby zejść tam,
żeby nie było zbyt łatwo, musiałby być w drużynie (by nie robić solo tej misji)
2-8 osób.
Królowa by biła po 100-150, przyzwała by Królewskie czerwie.
Truchła by się nie dało otworzyć, klikając ppm gracz by dostawał jednorazowo (więcej nie można)

Gracz: Witaj
Prezes Andrzej: Masz dla mnie jakieś nowe wieści?
Gracz: Królowa nieżyje
Prezes Andrzej: Tak? masz na to jakiś dowód?
Gracz: Jajo
Prezes Andrzej: Wielkie nieba! Nie spodziewałem się tego! ->
Prezes Andrzej: Udowodniłeś mi akt twej odwagi, mam nadzieję że taka nagroda będzie dla Ciebie odpowiednia.
Gracz: Pa

(Jajo dostajemy na pamiątkę)

i tutaj Gracz otrzymuje 10k miedziaków i z 20-30k expa.
Misję można by zacząć tylko jako stały wyspiarz z poziomem 20+

5.
Minotaury
Boss: Kutinho/Khrotarak

Idziemy do Barda Ody

Gracz: Hej
Bard Oda: Witaj przybyszu/przybyszko
Gracz: Misja
Bard Oda: Mam dla Ciebie zadanie ->
Bard Oda: Ostatnimi czasy często widuje na powierzchni minotaurów, mógłbyś sprawdzić co się dzieje?
Gracz: Tak

Idziemy do ich miasta na wschód, można obok zamku zobaczyć wykopaliska,
i zakopaną część kopalni, nazwijmy to Kamieniołomem.
Widzimy lekko popsute drzwi, i wracamy do Barda.

Gracz: Hej
Bard Oda: Dowiedziałeś/aś się czegoś nowego?
Gracz: Kamieniołom
Bard Oda: Hmm to nie wyjaśnia ich pobytu na powierzchni, znajdź coś jeszcze
Gracz: Dobrze

Idziemy tam gdzie przedtem, przechodzimy przez drzwi,
i widzimy zakrwawionego Minotaura, wracamy do Barda.

Gracz: Witaj
Bard Oda: Znalazłeś coś nowego?
Gracz: Zakrwawiony Minotaur
Bard Oda: Wielkie Nieba! co tu się dzieje! ->
Bard Oda: Wiem że może bardzo Cię narażam ale mam jeszcze jedną prośbę ->
Bard Oda: Czy mógłbyś zabić tego stwora?
Gracz: Tak/Nie i odprawia nas z kwitkiem.

Idziemy ubić tego stwora, Minotaur jest silniejszy od Królowej,
przyzywa orków włóczników i minotaurów.
Po ubiciu, nie możemy otworzyć ciała, tylko dostajemy głowe stwora.

Gracz: Hej
Bard Oda: Witaj, coś nowego znalazłeś dla mnie?
Gracz: Głowa
Bard Oda: Fuuj! Zabierz to świństwo od mnie! ->
Bard Oda: Za twą odwagę nagrodzę Cię tymi rzeczami.

(Głowę otrzymujemy na pamiątkę pokonania stwora)

Otrzymujemy, 2 Talary, 50k expa, klucz do wieży alojzego
(możliwość wchodzenia poprzez wieżę, *tzn że możemy wchodzić po murach do jego lokum bez podsadzania się boxami)

i ubranie Strażnika/Strażniczki Archipelagu które może wyglądać jak to:



6.
Altaron
Bug z Trofeami

Wiem może że to mały bug, ale strasznie psuje estetykę



7.
1500 Duszy do zebrania :c

Moją propozycją do tego otóż zadania, jest zniżenie wymagań do 1000 (nie musi się przyjąć)
i zmniejszeniu exhaustu na uwalnianiu biednych dusz.
Czemu tak a nie inaczej? patrząc jak robią to nekromanci zaczynam zazdrościć im tylko przez tą misję,
podczas gdy otwierają sobie loota zbierają itemy mogą kliknąć od razu sobie na duszkę i wziąć,
a duchowni czekają 5 sekund, podczas gdy jeszcze następne moby idą i nam blokują możliwość odprawienia odpustu.

8. Mag Alojzy
Czar do skilli

Mag Alojzy, od 20-25 poziomu (stały wyspiarz oczywiście) mógłby uczyć nas czaru który powiększa nasze umiejętności.
Na czym by to polegało? Alojzy "bada nas" i pod tym względem mówi czego moglibyśmy się nauczyć, biorąc to na mnie, mógłby mnie nauczyć czaru...
Vorta Tuur (powiedzmy że to jest czar na 2h) z każdymi innymi umiejętnościami typu:

Biorąc na przykład łucznika Czajka, nauczyłby nas Kpiro tuur (? nazwa własna nadal :v )
Wojowników Cakeya/Psimgotha, nauczyłby nas Rago Tuur (? nadal nazwa własna)

~~

Jeśli nie wpadłby tamten pomysł, to zawsze jest ten:

(tu ładna historia)
Korwin, podróżnik, handlarz każdemu znany! zwiedził to Ajsor, to Kochaw, to Azzertog, itd itd,
zapragnął zobaczyć zaprzyjaźnionego mu maga Alojzego, czarodziej był mile zaskoczony jego wizytą, i spytał się w jakiej to wierze sprzyja mu ten cel...

Alojzy, mój druhu, pamiętałem że jak ostatnio tu byłem to rozbójnicy często Ci uprzykrzali życie, więc przyniosłem to przepis na gaz łzawiący (taka bomba t.j) by więcej do Ciebie się nie zbliżali.
Oni gadają tu ze sobą, i po paru godzinach sielanki Korwin wraca do domu.
Przychodzi do Alojzego, wyspiarz dobrze mu znany

Gracz: Witaj
Mag Alojzy: Witaj (nick gracza), mam dla Ciebie ofertę.
Gracz: Oferta
Mag Alojzy: Niedawno przybył do mnie mój przyjaciel Korwin (mikke), i dał mi ten o to przepis na gaz łzawiący ->
Mag Alojzy: -> może widziałeś już obóz tych perfidnych rozbójników?
uprzykrzają mi życie dzień w dzień, i chciałbym żebyś znalazł składniki na ten gaz ->
Mag Alojzy: -> zanim się spytasz po co chcę abyś znalazł składniki, to już odpowiadam!
samemu nie mogę się wybrać na poszukiwania składników ponieważ rozbójnicy rozkradli by wszystko lada moment! ->
Mag Alojzy: -> więc może ty mi pomożesz?
Gracz: Tak
Mag Alojzy: Wspaniale! masz o to listę, wróć jak zdobędziesz wszystkie składniki.
Gracz: Pa

Dostajemy listę składników

- Gruczoł Czerwia (Do "zapachu")
- Żółta Róża (tu nie znajdę zastosowania, ale są 2-3 krzaki na licor więc przynajmniej nie było by dużych ilości tego)
- Pokrzywa Zwyczajna (do potwornego pieczenia)
- Jakiś pojemnik z wodą (trzeba wypełnić czymś)
- Szpula Nici, (trzeba dodać by kupować u jakiegoś npc, będzie działała jako wyrzutnia *jeśli ktoś kiedyś machał kamyczkami na lince ten wie o co chodzi*)

Przynosimy Alojzemu, ten wzamian daje nam 3 sztuki gazu, dziękuje nam. Dostajemy przepis i możliwość korzystania z destylatora (jeszcze 5k expa)

Gaz zadawałby 5dmg co sekunde przez 8-10 sekund :)


9. Ciąg dalszy samouczka

Po wyjściu z jakże wspaniałego, zacnego, finezyjnego, przepięknego, wspaniałego, potężnego, cudownego, motywującego Archipelagu Licor
jesteśmy na Erec Mocec Rochew.
Moim planem jest by w podróży z smoczym jeźdźcem były "komplikacje"

Rozwijam myśl- Abitańscy Zwiadowcy dostrzegli smoka a na nim 2 osoby, zestrzelili go, smoczy jeździec nie przeżył...
nasza postać się ocknęła, znajdujemy się w lochu, tu pojawiają się informacje,
znajdujemy obok nas "samoróbkę szpadla" za nami są kamienie, odkopujemy je, znajdujemy jednorazową linę (taką nadszarpaną byle jaką na 1 raz)
zauważamy że drzwi zbudowane przez abitańczyków są po prostu słabe, wywarzamy je, po rozwaleniu przyjdzie Abitański Zwiadowca *nowy potwór*
z którym musimy zawalczyć, nie będzie on mocny, nic nam nie zrobi by nie paść a sam padnie po 3-4 hitach (posiadałby z 100-200hp) znaleźlibyśmy w jego ciele plany i klucz, bierzemy obie rzeczy, wydostajemy się z pomieszczenia za pomocą liny, dalej są drzwi, otwieramy je za pomocą klucza, i dostajemy się do tunelu który prowadzi pod oddział Darena, tunel się zasypuje, oddajemy plan Darenowi, i idziemy do neolithu. W czym by to nam pomogło?
1. Zbieranie rzeczy
2. Walka
3. Misje (plany)
4. Odkrywanie mapy, wiedzielibyśmy gdzie iść np do Darena i gdzie jest brama żelazna :D

10. Kolejna dzienna na licor, dla Szlachciców

Może by dodać żeby Magda dawała nam dzienną? tzn, skoro ona się szkoli (uczennica Gordona) to mogłaby dawać nam zlecenia na przyniesienie :
- 10/20/30 steków
- 10/20/30 mięs
- 10/20/30 szczupaków
- 10/20/30 linów
- 10/20/30 marchewek
- 10/20/30 plastrów miodu
Itd Itd. Byle by to były składniki do dań.

W zależności od Siły/Zręczności/Poziomu gracza

Siła - By więcej unieść. Np Steków
Zręczność - by więcej przynieść. Np 30 Szczupaków
Poziom Gracza - Zależy od trudności zdania, i otrzymywanego Doświadczenia (im większy poziom tym więcej doświadczenia)


11. Możliwość wróżenia Bossów

Chciałbym aby Dziwna kula mogła przepowiadać Bossy też na Licor (wiele osób które skilliły zręczność do 50 przynajmniej na licor ma ją)
Rozwijam myśl -
Klikam na dziwną kulę a tu wiadomość : Coś dziwnego dzieje się na Anan/Lewana/Archipelagu
Skoro Altaron może wróżyć z tych kul, to Archipelag też by mógł.

12. Szmaragdy
Może by dodać możliwość wymieniania szmaragdów na zwoje przemiany?

Npc Mag Alojzy, by się do tego spisał,

Dajemy 10 Szmaragdów, otrzymujemy zwój przemian (z brakiem możliwości wylosowania różdżki, jak i niebieskiego i czerwonego zwoju opancerzenia) (tylko podstawowe, żeby nie było że ktoś będzie mieć 8 błogo i zrobi szczerbca/korbacza/czekana/gladiusa +8/9

Możliwość wymiany na czar
chętnie bym zobaczył czar Toltras na archipelagu, on nie wnosi nic znaczącego ale nie trzeba by wydawać 900 mdz na 9-krotne kupienie pokoju wsadzenie tam itemu i otrzymywanie paczki lub przynoszeniu ze sobą boxów które ważą po 80 uncji :(


13. Npc na lewanie
Proszę o usprawnienie dialogów z osobami z kompanii węglowej
jak się pytam Prezesa Andrzeja
Co robisz? to on Nie rozumiem o czym mówisz.
Czerwie = Nie rozumiem o czym mówisz.
masz mózg? = nie rozumiem o czym mówisz.

Inteligentny facet, nie mówię że ma na wszystkie pytania odpowiadać, ale jeśli się spytam co robi, to on nie wie o czym mówię ;_;

14. Pytanie do administracji

Z czystej ciekawości (przez te artykuły się zaciekawiłem)
Skąd pochodzi nasza postać? przybyła z jakichś tam krain do Ertany?

15. Rary z bossów Licoru

Jak wszyscy wiemy Lupus i Nigra pozostawiają po sobie własne "narządy" Lupus swoją ładną pomarańczową łapkę a Nigra swoje czarne oczko.
Do czego zmierzam? Te przedmioty mogły by posłużyć jako "klejnoty" do wkładania we wnęki.

Łapa lupusa- 1h i 2h
Oko Nigry- Dist i zręka

16. Chatka rybaka nad respem niedźwiedzi ANAN

W tej chatce znajduje się 11:37 Widzisz dziwny dokument.
Waży 1.00 uncji.
Nie wiesz co tutaj robi i jednocześnie nie masz ochoty go ruszać.

Może od 20-25 lvla dla stałego wyspiarza aktywowała się jakaś misja?
Albo może zrobić by z tego domek dla stałego wyspiarza?

Odsyłam do tego tematu :
https://forum.altaron.pl/showthread....ighlight=domek

17. Przywołańce na NPVP

Chciałbym aby dodano możliwość bicia przywołanych potworków w pt

Krótko i zwięźle :)


18. Najazdy

Oczywiście najazdy byłyby na Licor jak i w Altaronie.
Czemu na Licor?

Cytat:
13:55 Archibald: Ludność okolicznych wysepek jest dość prosta i rzadko przybywa do Grand Hotelu Licor, mimo jego ogromnej sławy... Co innego znamienici państwo z wyspy Kochaw, którzy są częstymi bywalcami w tym najlepszym hotelu Archipelagu Licor.
Raz na jakiś czas przypływali by tak jak mówi Archibald na "Pacanie" (to ta Wyspa - Grand Hotel Licor) szlachcice z Kochaw, a za nimi na brzegu pojawiała by się mała łódka obok której byliby rabusie ( Loot wybrałaby administracja ). Na łódce można by znaleźć sidła (możliwość złapania wiewióra yea) i zdobiony kuferek z np. 1k miedziaków. Byłaby to misja "dzienna"
niekoniecznie dzienna bo szlachcic przypływałby raz/dwa na któryś z dni tygodnia.
Mówiłby nam że ma złe przeczucia i myśli że ktoś przypłynął za nim by go obrabować,
on zleca nam sprawdzić czy wszystko jest dobrze czy nikt nie chce się na niego "zamachnąć".
My oczywiście znajdujemy 2-3-4 rabusiów, oni się na nas rzucają my na nich. Po ich ubiciu możemy wziąć kuferek, idziemy do szlachcica on nam mówi że widzi że znaleźliśmy już wynagrodzenie, dostajemy 2-3k expa.

Inaczej byłoby na Mainie, Modest by informował że coś złego będzie się dziać niedługo,
i jakiś czas później miasto atakują bandyci/szkielety/abitańczycy.

19. Zielarka Lidia

Jak niektórzy wiedzą, może inni nie, zielarka Lidia jest osobą tajemniczą.
Kiedy wykonamy misję u niej ona mówi nam że to jeszcze nie pora by odkrywać sekrety (jakoś tak),
może by od 25-30 poziomu, mogłaby zostać naszą nauczycielką w drodze do mistrza alchemii? uczyłaby nas jak wykonać eliksir z kwiatów księżycowych, lekkie mikstury życia/many, antidota, mikstury szybkości itd...

Zaszczytna 20 propozycja :D
20. Rolf!?
Nie wielu z was, może nawet tylko ja zagłębiłem się tak szczegółowo w licor, i zauważyłem że przy śpiącym osobniku na pszczołach (anan) jest kartka, podpisana R.
Rolf z tego co wiem, jest jedyną osobą która na anan nosi imię na literę R.
Może gdybyśmy się go zapytali o pszczoły to ten zapytał nas o pomoc z tymi pszczołami? Task ubij 100 pszczół. Przyjdź do pszczół a ten w zamian za pomoc, teleportuje nas do swojego domu, w którym będzie ze złoszczona królowa pszczół Nigra (taki bosik za wykonanie tasku), albo po prostu może to się zakończyć na 100 pszczołach, a w zamian rolf będzie kupował od nas miód ale będzie chojniejszy od zielarki i będzie płacił nam 15mdz sztuka a nie 10 ;P

Dziś 15 lipca i chcę wtrącić swoje parę groszy,
altaron był i będzie zawsze tym czymś co zostanie w sercu gracza na długie lata, poznałem tu wiele zajebistych osób z którymi poznałem się nawet w rlu!
do dzisiaj chodzimy na boisko i gramy czasami w piłkę, wymieniając się przy tym, to co dzisiaj bijemy pokrake czy na profany lecimy xD?.
Dla mnie jako dla gracza (nie bierzcie mnie za no lifa mam życie własne i ... dziewczynę :o) altaron długo będzie dla mnie wiele znaczyć i zawszę będę chętnie do niego wracać wspomnieniami, nadal czekam, jak wielu z was na powrót altaronu na swoje zaszczytne 1 miejsce na liście serwerów :p może by też wprowadzić go na steama? zezenii się udało to altaronowi czemu nie!? Tak po za tym zawszę będę bronił licoru krzesłem czy się to wam podoba czy nie :)

A propozycję odświeżyłem sobie tak bo chciałem wam przekazać pare informacji xD. Może administracja to przeczyta :D

/Dziku, rozbójnik jest silniejszy od Janosika ( pod względem dmg deal ), na cały resp jeśli miałbym robić tak jak to mówisz Hardkorowy exp z potami, wydałbym więcej niż na samego ich szefuńcia :v.

/X2, teraz dla waszych sloganów "Spalić Licor"

Jesteście dorośli? to pokażcie to i uszanujcie czyjś wybór, pisząc to chociaż inni wyraźnie tego nie chcą pokazujecie swój poziom kultury.


Mam nadzieję że się wam podobało, i nie będzie to ostatnia z moich propozycji :)

Zachęcam też do oglądnięcia tematu pozostawionego dawno temu :p https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=13635

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 15-07-16 o 12:37 Powód: Nowe propozycje :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 19:19   #2
Swatek22
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 42
Domyślnie

spoko pomysł, jedynie mi nazwa minotaura nie pasi - może Byczy Pomiot, Khorino
Swatek22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 27-11-15, 20:38   #3
dzik2
 
Zarejestrowany: Lip 2014
Postów: 68
Domyślnie

Dmg rozbójników jest odpowiedni przecież to najsilniejszy potwór na licor. Brakuje tylko większego respa gdzie można by hardkorowo z potami expić w grupie.

Ostatnio edytowane przez dzik2 ; 27-11-15 o 20:39 Powód: bład
dzik2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-12-15, 21:00   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Refresh, nowe pomysły, poprawa błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-15, 19:15   #5
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Odświeżam, nowe pomysły :) proszę przeczytać końcówkę całą!
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-15, 23:40   #6
Shakyo
 
Avatar Shakyo
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 57
Domyślnie

Licor był, jest i będzie SAMOUCZKIEM. Jak masz jakieś fajne pomysły to wymyśl je, ale żeby były związane z kontynentem. Nie rozumiem rozbudowywania samouczka, dla mnie jest to całkowicie bezsensowne. No i co jeśli administracja dodała by wszystko co proponujesz ? Za miesiąc wymyślił byś kolejne propozycje i tak dalej i tak dalej.
__________________
Nic nie daje takiej przewagi nad innymi, jak opanowanie i zimna krew w każdej sytuacji.
Shakyo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-12-15, 07:26   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Shakyo, czy według Ciebie samouczkiem jest expienie, ubijaniem bossów w grupie, chodzenie na wspólne expy (rozbójniki, minosy) wykonywanie dziennych dzień w dzień, zarabianie, ładowanie bonusów , jest Samouczkiem?
Samouczek jest wprowadzeniem do gry, Do archipelagu czy Do altaronu...
Jedyna różnica polega na tym że to się Tobie nie podoba (i paru innym "kulturalnym" osobom)
Shakyo, w czym Ci to przeszkadza? to że mam własne pomysły a nie zerżnięte z neta czy z Tibii jest takie nie ładne ?
Nie pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 29-01-16 o 14:13
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-01-16, 12:00   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Odświeżam temat :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 28-01-16, 18:34   #9
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Odświeżam temat :)
Było by miło z strony administracji jakby czerwonym kolorem przy tytule propozycji zakreśliła czy jest to do zrobienia.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 29-01-16, 14:13   #10
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Odświeżam nowe propozycje :)
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin