Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Pytania i Odpowiedzi

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-09-17, 16:43   #11
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

I to jest konkret.

Można zamykać.


1h to dno


//zamykam
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 21:19   #12
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
A o jakich ty czasach mówisz że miałeś 80lvl?

przed nerfami?
jak grałeś magiem Dworkinem?



Bo ja najchętniej bym zmienił profę na maga/zwiada nawet z zerowymi skillami tylko oddajcie pny.

Zamek z najemnikami - mam stać i bić pojedyńczo żeby się nie wydupić? Obecnie mag i jak zawsze to maszynka do robienia pieniążków na każdym lvlu, ze zwiadem jest podobnie, a z knightem już nie, ja sobie nie pozwolę na bicie tego zamku i renegatów z takich powodów że po prostu moby które biją mnie na odległość będą mnie cały czas obijać, szarlatany upijać a przed łotrzycami nie założe ringa na niewidke bo będę latać na upiciu.
A na zamku mam tę samą sytuacje tylko że będę musiał spamić potionami by wyleczyć się hape tawisem, sprawić by zabójczyni nie używała niewidki odes ragiem... bym opisał dalej tego respa ale nie chce mi się bo jestem chory całkowicie i ciężko myślę (jak zawsze lol)

Mysmienie - Nie wypowiem się

Ptaszniki - Odradzano mi ich na potęgę z powodu waste i braku expa, więc tu opinia zrobiona przez ludzi

Fanatyki - solo nie pobije ich bo nie przeciągnę 50k/h z wastem, byłem tam w share i profit był fajny tylko że nawet z siocherem potrafiłem łapać redy od oświeconego ._.
Musiałbym ciągle lać z alpów które przy obecnym koszcie many robią fajny mlvl, tak to można ująć.

Raindar, Krypta - jedyne sensowne expowisko, tylko że krypta (mamy na myśli tą od grabarza?)
to tam dostaje takie slowy których tawisem nie zniszcze + dmg które obrywam od wampirów że nawet nie myślę tam iść szczególnie po obecnym nerfie na skrzydła.

A ciekawy jestem czy królewski set też mi da cokolwiek,
Bo z mosiężnym nie zauważyłem różnicy jak z stalowym, może to przez to że kolorek hp schodzi tak samo ;d.

@Paladin

Ty ziomek, a ty nie widzisz że opisałem Ci już kataski?
Woj to nie tanker, mogę wziąć maksymalnie 2 moby co jest trudne na katakumbach, a czemu tylko 2? bo 3+ już mi tarczę przebijają i moje tankowanie się tu kończy.
Nie wiem kiedy ty szedłeś na katakumby ale z dmgiem wojownika który jest strasznie nie liniowy gdzie raz walne 30 a raz walne 150 chociaż częściej po 100 to nie zrobisz tam nic sensownego, no chyba że opowiadasz o tym że magiem tam expiłeś, grałem każdą profesją i żadna nie miała takiego autyzmu jak knight, nawet na rl tibii dało się nim grać na 7.6 a późniejsze updaty jeszcze lepsze (200+knight na starej titanii).

Naprawdę, mam umiejętności takie na jakie blokady mi pozwalają, teraz na 60 lvlu będę mógł pewnie mieć coś powyżej 85+, 135 siły i 10 pieprzony mlvl, to jest właśnie w tym najgorsze, 5lvli odblokowuje nam 1mlvl, tyle co ja się tymi hoxe alpami, odes rago, hape tawisami na machałem nie pokazuje mi efektów swojej pracy.

Ja mówię cały czas o wojowniku jednoręcznym który na tej i w sumie już poprzedniej edycji stał się pośmiewiskiem, jeżeli tak miało to wyglądać na serwerze PVP, to powinni w ogóle usunąć bronie jednoręczne, bo w pvp to nawet 15lvla nie ubijesz mając 50.

Co się spłakałem to moje ;]
Jak grałem miałem przez dłuższy czas top zwiada i był gownem noe dość ze wastowalem to był słaby exp Wiec nie mów ze zwiad jest lepszy jak nie grałeś
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 21:23   #13
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A to to ciekawe :D.

Bosperek to nie był jedyny zwiadowca, ale już 30 lvlem robiłem pg na nekrusach ( w sumie od 23lvla xD)

Ale eltherino, graj dalej tym knightem co rokite solowałeś ;].


//zamykam
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 30-09-17, 23:10   #14
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Biegasz tym pet knajtem i zarabiasz kase do 50-60lvla nie wiem jak na 30lvlu trzeba biegac zeby na oficerach miec waste serio nie wiem... jakos u nas rycerze wbili 50-60lvle solo zarobili w chuj talarow poszli na team hunt z magami zarobili jeszcze wiecej talarow wbili 80lvle i robia teraz 400k/h solo robiac 20k/h waste ale co to jest 20k/h waste jak wbija zaraz 100-120lvle i beda team hunty z profitem w kurwe?

To ja swoim 25 rycem w luskowym secie na 100 manasow (3.5k) zabije tyle oficerow ze z sakwy mam ~2k + z diamentow ~2k + inny zlom i jestem na + nie bede wspominal o takich 45~ gdzie juz fajne hity siadaja z hoxe alpa i lapy a no i oficery to nie jest resp dla rycka xD
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin