Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-06-11, 21:21   #1
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie Collegium

Historia ta dedykowana jest głównie starszym graczom, którzy pamiętają czasy test serwera. Tych nowszych może trochę wprowadzić w klimat gry jak i zapoznać z klanem Collegium.

A opowieść ta zaczęła się przed rokiem, kiedy grupa bohaterów spotkała się w karczmie Anan, gdy bogowie pozwolili zwykłym śmiertelnikom postawić nagie stopy na tych ziemiach. Było ich około dwudziestu, każdy z posępną miną patrzył na drugiego. Przybyli z różnych stron; jedni przypadkowo trafili w okolice Archipelagu Licor, inni od dawna zamierzali tu przybyć. Przy jednym z stolików słychać było rozmowę:
- Bo wiesz jak to było, czytałem ostatnio gazetę "Polowanie" i wiesz jak lubię przeglądać te obrazki, w którym to ukazywany jest ten "nowy świat Altaron". I wyobraź sobie jakie było moje zdziwienie, kiedy patrze na rubrykę, gdzie zawsze były te piękne zdjęcia a tu nic!
- Drakonie! Daj że spokój! Przecież wiem! Mówisz mi to z czternasty raz!
- Dobra dobra i słuchaj wysyłam ja list do tego redaktora wiesz jak on tam Parkat? Ptrakt?
- Prakt Ty stary głupcze, Prakt!
- No mówię, że Prakt, a on mi odpisał, że gazeta już nie pozwala na umieszczanie tych obrazków, gdyż startuje do konkursu "promowanej gazety". Nie wiem co to za bzdety ale tak było! I słuchaj teraz gdy...
- Daj że spokój w końcu! Przecież wiem jak tu trafiłem, trochę wiem... Chciałeś przekazać mi tą nowinę a po drodze spotkałeś rybaka, zamieniłeś z nim kilka słówek na temat Altaronu a on Ci powiedział, że wypływa w te okolice za dwie godziny, poszedłeś po mnie a ja pijany, więc mnie na taczkę siup, do łódeczki i się obudziłem pośrodku morza! Czyż NIE?!
- Mopsie czy nigdy mi tego nie wybaczysz? Dopij ten miód, który powiadam jest przepyszny i wyruszamy zwiedzać okolice miasta!
- Hola hola - przerwał im nagle bohater u imieniu Thudaron - czyż wiecie jakie tu bestie czyhają? Wy chcecie iść po za miasto? Wy?! Pshaw! Na szczury! Doświadczenie pierw zdobądźcie!
Dwoje przyjaciół zdezorientowanych chcąc uratować swój honor sięgnęło do pasa po swoje noże, w tej samej chwili rycerz o niebiesko czarnej pelerynie wstał i powiedział niby to do siebie: stop.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 19-11-11 o 23:42
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-03-12, 19:39   #2
speedfire1993
 
Avatar speedfire1993
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: kolo Warszawy
Postów: 88
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do speedfire1993 Wyślij wiadomość poprzez Skype? do speedfire1993
Domyślnie

Gdybym wiedzial o test servie ;¶
__________________
Mówisz może? Jakie może, morze to rozstąpił Mojrzesz.
speedfire1993 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 11:06   #3
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Bo widzisz, wiosna to czas zmian. Nie mówię, że wszystkie są dobre... ale są i tego nie powstrzymasz. Po wiośnie jednak zawsze przychodzi lato a po lecie jesień i zima. Cykl się zamyka. Nigdy nie kończy. To co trwa, zawsze kiedyś mija. Nadchodzi nowe, nieznane, czasem lepsze. Czasem nie.

Do stanu, który jest teraz doprowadziliśmy sami. Własną niechęcią, znużeniem, mniejszą ambicją... Gdybyśmy tyko wówczas chcieli, wynik tego wszystkiego mógłby być całkiem inny. Jednak nie chcieliśmy. Czy chcemy teraz?
A może tak miało być? Może to sam Stwórca tak chciał? A może to nie Najwyższy ale najniższy? Może to dzieło Legiona? Jest dobrze czy jest źle?
Kto to wie...

Najważniejsze są jednak wspomnienia a tych nie brak. Tych weselszych jest więcej, dla mnie jednak o wiele ważniejsze są te smutne. Z nich wyciągamy lekcje i to one nas zmieniają na lepszych ludzi.

Co do samego wroga. Powiem tak: wygrał. Reszta, mimo iż zostanie w pamięci już się nie liczy. Wynik zna cały świat, skutki tylko kilku.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 11:16   #4
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Brawo za odwagę, pozdrawiam Was, bo jesteście na prawdę w porządku, za wyjątkiem kilku osób tylko.
Mam nadzieję, że dalsze updaty jeszcze sprawią, że gdzieś się zobaczymy, a serwer odżyje.
Dzięki za te 5 miesięcy, za emocje, zarwane nocki, niezapomniane akcje :D.
__________________
Sygnatura usunięta przez administrację.
Agri jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 11:54   #5
Yobak
 
Avatar Yobak
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 32
Domyślnie Yobak!

Jak dla mnie selbo jesteś wolny bez paymentu, za odwaga i osobowość
A co do Legionu ( to Last Legion pewnie miałeś namyśli)

Pozwolę sobie tutaj napisać - chodziło mi o Legiona jako boga w Altaronie, choć interpretacja może być dowolna. /Selbo

Ostatnio edytowane przez Obles ; 13-05-12 o 12:06
Yobak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 12:00   #6
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Tak w telegraficznym skrócie to co Selbo napisał:
Bóg przeszkodził im w wojnie, przegrali z teoretycznie słabszą drużyną, bo im się nie chciało wygrywać.

Dobrze ze w końcu się pogodziliście z tym :)

Ostatnio edytowane przez maja1414 ; 13-05-12 o 12:31
maja1414 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 14:39   #7
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Skoro już oficjalnie ktoś napisał, że już po walce to i ja dodam coś od siebie. Dopóki owej informacji nie było, byłem pełny nadzieji, że coś sie jednak jeszcze wydarzy.

Chciałem podziękować Wam za walkę i życzyć sukcesów, wszystkim, nawet tym, z którymi miałem zatargi i spiny. Szkoda, że niektórym odechciało się gry kiedy byli potrzebni :p
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-05-12, 20:17   #8
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Tez chcialem podziękować za mile miesiące wojny. Chociaz na koniec wyszło jak wyszło, nie mam żalu do tych którzy mnie usuneli, choć bylem i jestem niewinny. Życzę dalszej miłej gry dla zwycięzców.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 01:33   #9
sebastianix
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 191
Domyślnie

Skoro tak to ja też coś dorzucę od siebie.
Fajnie się walczyło i dziękuję za zabawę tym, którzy robili to uczciwie :)

Powodzenia i sukcesów w realu. Wielu z was jest jeszcze młodych, mam nadzieję, że w życiu też sobie poradzicie :rolleyes:

Szczególnie pozdro dla Ogryzka z którym zwiedziłem połowe altaronu, a także Ypkisa, Niunika z którymi dobrze kumałem się przed wojną. Dla wawra życzę smacznej karkówki. Dla Sadysty nowego plecaka. Makmeja ażeby lvl odrobił. Dla Orma, żeby już was nie męczy telefonami po nocach. Dla Agriego nowych butów, przez te 5 miechów repito pewnie się przetarły. Przemka ażeby nadal budził postrach. Tev, East duzi rośnijcie :D Dla Aera większej ilości modnych koszulek. Dla Blooda nowej, fajnej ekipy, która będzie Cie słuchać. Gucci już niech nie pada. I dla całej reszty której za bardzo nie poznałem.

Do kiedyśtam, gdziestam. 8)

A z kolegami z gildii się nie żegnam bo nigdzie się nie wybieram :D
sebastianix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-05-12, 21:12   #10
Seku88
 
Avatar Seku88
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: z internetu
Postów: 45
Domyślnie

No cóż mogę powiedzieć, trzeba umieć i przegrywać ;). Ostatnim czasem nie miałem zbyt wiele czasu na grę, chyba się stary robię hehe ;P. Gratuluję i pozdrawiam. Czasem wpadnę tu jeszcze ;)
__________________
Zasady miej w duszy, układy ich darem
ściany mają uszy w gadce, życie umiarem
Seku88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin