Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-11-14, 18:04   #31
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

Proszę :


Wysłane tu a nie pw bo uważam, że to powinno być jawne :/ najwyżej dupa z zadaniem
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-14, 18:07   #32
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Problem w tym, że publikując screeny na forum zdradzacie rozwiązanie, więc druga osoba, która wkleja screena nawet nie musi czytać zagadki wystarczy, że powieli to co zobaczy. Prywatne wiadomości sprawiają, że konkurs jest uczciwszy. :D
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-14, 18:07   #33
kaos
 
Avatar kaos
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 123
Domyślnie

Wymek nie doczytał do końca.... :p
kaos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-14, 18:10   #34
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie

To zasady się pisze na początku a nie najpierw na forum później pw a w środe listem?
Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-11-14, 18:23   #35
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Ogólne zasady są w pierwszym poście tego tematu oraz w temacie z zapisami. Specyfika zadań wymaga jednak aby lekko je modyfikować dla konkretnego wyzwania. Dokładnie, tak jak zauważył Mervakis, w niektórych wypadkach inni gracze po prostu ściągali by rozwiązanie od poprzednika.
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-11-14, 17:33   #36
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

Zwycięzcami IV wyzwania zostali:


1. Wymiatacz - 3 punkty



2. Lilith Warhallyah - 2 punkty



3. Marańcza - 1 punkt




Lutzipher i Broom byli bardzo blisko poprawnego rozwiązania...udałoby się im zdobyć punkty, ale niestety nie krzyknęli razem z Darenem! Xazax wykonał zadanie jak najbardziej poprawnie - niestety już jako czwarta osoba.

Gratuluję uczestnikom, którzy zdobyli punkty i przypominam, że kolejna okazja do zdobycia następnych już jutro pomiędzy godziną 17 a 20. Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez Siupek ; 11-11-14 o 17:44
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-14, 17:25   #37
Siupek
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 132
król

UWAGA! UWAGA! PANIE I PANOWIE! WYZWANIE V ! ZASADY PRZYZNAWANIA PUNKTÓW TYM RAZEM LEKKO ZMODYFIKOWANE !


Przemierzając ulicę Gildyjną słyszysz delikatny gwizd. Z początku myśląc, iż jest to powiew wiatru nie zwracasz na to specjalnej uwagi, jednakże gdy sytuacja powtarza się kilka razy zmysł słuchu kieruje twą uwagę na pobliski płot. Dostrzegasz za nim mężczyznę w zielonym skórzanym pancerzu pozbawionym rękawów, ewidentnie skrojonym tak, by nie krępował ruchów. Ruszasz w jego stronę. Mężczyzna kuśtyka kawałek wychodząc Ci naprzeciw, po czym z ulgą opiera się o płot i mówi:

Przyjacielu nie zechciałbyś wyświadczyć mi niewielkiej przysługi? Jak już pewnie zauważyłeś pogruchotałem sobie nogę...hehe zabawna historia z tym wychodkiem poślizgnąć się na własnym...ekhm! W każdym razie mój stan zdrowia nie pozwala mi na razie polować. Nie byłoby w tym nic złego, jedzenia chwilowo mamy pod dostatkiem, ale widzisz...zobowiązałem się zdobyć kilka rzeczy dla pewnego kupca...a on baaaardzo nie lubi, gdy nie dotrzymuje się obietnic. Honor nie pozwala prosić mi innego myśliwego czy też kogokolwiek z gildii łuczników, ale Ty wyglądasz na osobę, która da sobie radę z tym zadaniem. Nie, nie chodzi o jakieś przenoszenie gór...co to, to nie! Potrzebuję skóry z lisa, wilka i niedźwiedzia oraz poroża rogacza. Haha! Twoja mina już mówi, że uważasz to za błahostkę. Tak też jest! Jednakże...haczyk tkwi w tym, że nie możesz tych zwierząt pochlastać z gracją rębajły, czy też spalić, zamrozić...czy cholera tam wie co jeszcze byłbyś w stanie zrobić za pomocą magii. Futra byłyby wtedy nic nie warte. Dlatego musisz te zwierzęta upolować...za pomocą łuku i strzał. Podstawy jak mniemam znasz, a zatem nie potrzeba nic więcej...za którymś razem na pewno Ci się uda. Pamiętaj tylko o utrzymywaniu należytego dystansu...strzelanie z łuku do przeciwnika, który jest zaledwie dwie, trzy stopy od Ciebie mija się z celem. Haha! Cóż za fenomenalna gra słów! Nieprawdaż? Ehkm! Głowisz się jak zdobyć poroże? Hmm...wiesz co? Załatw mi pierwsze trzy rzeczy, o których wspomniałem. Co do poroża to...po prostu dostarcz mi materiału. Nie! Nie! Nie musisz tachać truchła rogacza do Neolithu! Mam pewne hmm...umowy z Leopoldem i Franciszkiem, zatem wystarczy, że załadujecie rogacza na wóz któregoś z nich. Pamiętaj mieć przyjaciela w dobrym myśliwym to wspaniała rzecz!


Zadanie polega na zabiciu lisa, wilka, niedźwiedzia i rogacza (dokładnie w takiej kolejności). Jednakże musicie te zwierzęta zabić za pomocą łuku i strzał, zachowując należyty dystans. Wraz z ostatnim śmiertelnym strzałem musicie zrobić screena, którego potem zamieszczacie na forum pod tym wyzwaniem. Screenów musi być 6 – zabicie lisa, wilka, niedźwiedzia i rogacza oraz załadowanie tego ostatniego na wóz Franciszka lub Leopolda. Ponad to na samym końcu musicie opublikować zdjęcie z NPC'tem, o którym mowa w zadaniu (na samym końcu!).

Zadanie to ma wyłącznie jednego zwycięzcę, ale jest to pierwsze zadanie, w którym punkty mogą dostać wszyscy! Za każdego z wyżej wymienionych screenów dostajecie po 0,5 punktu (opłaca się więc wrzucać screeny pojedynczo). Punkty przyznawane są do momentu aż jakiś uczestnik opublikuje wszystkie 6 screenów (muszą być poprawne). Powodzenia!
Siupek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-14, 17:39   #38
brave
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 213
Domyślnie









__________________
'...milion sposobów na to, żeby żyć - wybieram wszystkie...'

17:40 Arkon [CBA]: pozatym ja nie zgłaszam ja działam
brave jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-14, 17:44   #39
Wymiatacz788
 
Avatar Wymiatacz788
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Skąd: Szczecin
Postów: 303
Domyślnie








Wymiatacz788 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-11-14, 17:46   #40
Marancza
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Skąd: xd
Postów: 522
Domyślnie

Lis - http://imgur.com/BChBD8J

Wilk - http://imgur.com/FMyetdx

Niedźwiadek - http://imgur.com/WxLrzDo

Rogacz - http://imgur.com/xMiKN29

Załadowany Rogacz - http://imgur.com/r6oMczt

Rozmowa z NPC - http://imgur.com/r1kDJyv
Rozmowa niestety przez płot, bo jakiś inteligent (nie powiem kto) zamykał mi drzwi...
__________________

Ostatnio edytowane przez Marancza ; 12-11-14 o 17:53
Marancza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin