Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-12-11, 17:36   #101
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)
Agri jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:37   #102
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Dzefrej, sluchaj Klimczak potato był w Planie B i to jest wazne, jeszcze sam wziales od niego payment 500k za to ze byl w planie a teraz go bronisz, haha

Dobra, co mnie to obchodzi stary ze chcą mnie zabic niech se biją ile wlezie, co ty myslisz ze ten altaron to jest moje zycie? Ja mam w to wyjebane i tyle.

Tracimy weteranów securum? a kogo stracilismy?
Zresztą, to tylko gra, więc o co wam chodzi? o to ze wezmiemy paru ludzi z Last Legion i przegracie? bo wiecie ze oni cos potrafią ogarnac, a ludzie od was co pobraliscie nigdy nie walczyli i nie ogarniają?
Wziałem mniej niż 500. Ozi jak dochodził do nas za czasów naszego powrotu też był w Planie B wtedy Ci to nie przeszkadzało.

A bierzcie sobie bd może jakaś wojna. AAAAA i tracicie z tego co wiem Mala sela, ogryz, dedereq już się wykruszyli za to, czekam aż agri dotrzyma słowa jak dedereq który obiecał że nigdy nie bd grał z LL. Mala pokazał że czyny są ważniejsze niż słowa. Pozdrawiam.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:37   #103
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Na pewno wole sie pouczyc niz grac w altaron :)
w sumie racja. pierwsza gimnazjum za pasem. czas się wziąć do roboty i nadrobić zaległości z podstawówki. podobno nie ma rejonowych liceów.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:41   #104
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Ogarynka, anonimowy hejter?

Mala Sela i Ogryz z tego co mówili nie mają czasu na gre, a Dedereq nie odszedł od nas, masz słabe info ziomek.

Arhuzz, mysle ze Agri nie jest takim frajerem jak Ozi i nie zostawi nas :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:45   #105
Siwor
 
Avatar Siwor
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 101
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Jakby nie było, na naszych akcjach byli jednorazowo członkowie byłego LL, po jednym graczu (raz był Wanel, drugi raz Sadysta) - czyli jak łatwo policzyć Securum pomaga 1 osoba.

Przejdźmy do Collegium, tu zaczyna być ciekawie :D. Dobra liczmy: Andreas, Miczua, Kubush, Rectus, Arhuzz, Uiopek, Yogi Muci, Klimczak i pewnie inni których jeszcze nie wyliczyłem.

Więc łatwo wyciągnąć kto jest większą pizdą, pomijając już haniebny dla Was fakt, że Wasza gildia sama w sobie liczy 2 razy więcej członków niż nasza :p.
Wyciągnijcie wnioski zanim kolejny raz zaczniecie pruć o jednego czlonka LL ;)
Agi o jednego za dużo JEDNEGO ZA DUŻO. Ja powiedziałem do czasu aż nie zobaczę nikogo od nich na akcjii nie pomogę. Wczoraj zabiłem tylko 2x sadyste. Nie atakowałem nikogo innego. TY obiecałeś że nie dołączycie do Securum NIKOGO z LL jestem Ciekaw co mi odpiszesz ale mala jest słowny ogryz też i nawet dedereq.

Czekam aż reszta dotrzyma słowa.

Cytat:
Napisał KarolOs Zobacz post
Ogarynka, anonimowy hejter?

Mala Sela i Ogryz z tego co mówili nie mają czasu na gre, a Dedereq nie odszedł od nas, masz słabe info ziomek.

Arhuzz, mysle ze Agri nie jest takim frajerem jak Ozi i nie zostawi nas :)
Rozmowa GG z przed? Hmm

Dedereq
18:31:31
Uahaha
18:31:42
No to dobra, wracam na rl tibir.

Masz słabe info ziomek.
Siwor jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:45   #106
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Lol dzefrej, uzyles securum i dotrzyma słowa w jednym zdaniu : o


edit: zapomniałem dodać, nie wiem po co ta dyskusja, przeciez teverix powiedział że sadysta tylko stał i oglądał. Ustalcie zeznania bo już się w tych kłamstwach troszkę gubicie

Ostatnio edytowane przez Nil Loth ; 14-12-11 o 17:55
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:46   #107
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

z resztą po co się spinać wojna wojną a dzięki temu serwer odżywa xd
bilsom jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:48   #108
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Arhuzz, na razie Dedereq i tak miał nie walczyc z powodów osobistych, a jak pisałem z nim tez 30 minut temu to mówił że jak będzie moze to bedzie walczyc :)
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:50   #109
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Ale hejterzy z was... Najchętniej sam bym was wszystkich tam pozabijał xD ale chyba nie dam rady:(( i byłby spokój:)))
makmej jest nieaktywny  
Stare 14-12-11, 17:51   #110
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Po co te spiny na forum. Przez to nie można zobaczyć kto ma ile fragów. Ogarnijcie się...
Każdy tu jest winny.
Miała być woja pomiędzy Collegium a Securum, a wyszło Collegium, dezerterzy z Securum, połowa Red Rose + gościnne NKWD.
Patrzycie komuś na ręce a sami robicie co nie trzeba.
Padło was połowa na akcji to zbieracie Klimczaka, Yogi Muci'ego i Rectusa (szkoda bo to świetni znajomi). Nie rozumiem jak gra może zmienić ludzi. Collegium i Securum było razem wystarczyło że Trianos trochę się napił i już dzielenie, zamiast załagodzić sytuację.
maja1414 jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin