Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Multimedia

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-02-22, 12:17   #1
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Co jest, mnie nie zgubili, na poludniowej bramie wzialem agro na siebie i tamci mogli wybiec na defa.

Poszło info, że Gwander zaraz dobija, dorzuciłem im potów, zaraz od drugiej strony dobiegliśmy i siup nagle ucieczka, Szuja przyszedłeś tam noobcharem zamiast swoim głównym zwiadem, jak to Levi mówi, 2h i odrobione, ale w przypadku Czerwia to 1h na jego expie.

No i co, Gwander dobiegł na plecach i pierwszy kto wybiegł z goblinów to Kekw.
Toporka i łomota zostawili na pożarcie.

A jakby tak liczyć kogo było więcej to faktycznie, wasza 8 (praktycznie same dpsy poza Druidem) na naszą szóstke na początku (2 knightów 1h duchownych + 3 magów duchele+ mag nekro ele).
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:42   #2
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Co jest, mnie nie zgubili, na poludniowej bramie wzialem agro na siebie i tamci mogli wybiec na defa.

Poszło info, że Gwander zaraz dobija, dorzuciłem im potów, zaraz od drugiej strony dobiegliśmy i siup nagle ucieczka, Szuja przyszedłeś tam noobcharem zamiast swoim głównym zwiadem, jak to Levi mówi, 2h i odrobione, ale w przypadku Czerwia to 1h na jego expie.

No i co, Gwander dobiegł na plecach i pierwszy kto wybiegł z goblinów to Kekw.
Toporka i łomota zostawili na pożarcie.

A jakby tak liczyć kogo było więcej to faktycznie, wasza 8 (praktycznie same dpsy poza Druidem) na naszą szóstke na początku (2 knightów 1h duchownych + 3 magów duchele+ mag nekro ele).
Nie mam blessów na zwiadku ;/ ale orzeł +5 :D
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 12:53   #3
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 474
Domyślnie

Zacznijmy od tego, że ja nie chciałem iść na żadnego trapa do was bo akcyjka była już wygrana i było oczywiste to, że od was ludzie dologują, gdy będziemy was wastować na trapie. Trochę jeszcze się koledzy nie słuchają, ale jest co raz lepiej!

Żadne agro nie brałeś na południowej, nie wiedzieliście co robić, chowaliście się po stackach. Wybiegaliście na trapa kilkakrotnie i wkońcu wam się udało. Musiał być niezły chaos.

Brakowało nam 1 osoby do przebicia waszego trapa. Cieszcie się, że szuja był na rycu, a nie zwiadzie i że wyjątkowo nie mieliśmy więcej osób o tej godzinie.

Macie większe lvle, ale nadgonią kumplę.

W naszych oczach przegraliście tą akcję. 3 dni temu krzyczeliście dominando i spamowaliście mi włącznie z gwanderem na priv/dc o tym, a dziś chowaliście się na trapach.

My jeszcze nie jesteśmy wszyscy zebrani.

Zajazd zaczął się dziś, ale prawdziwy zajazd dopiero się zacznie.

Co do rzekomego wybiegnięcia z goblinów leviego jako pierwszego. Z darkiem was wallowaliśmy. Jesteś zakłamany, robisz jakąś propagandę, a wkrótcę będziesz pucował by zmniejszyc swojego paymenta, który nie zostanie zmniejszony.



p;s

co jest większe pięć czy jeden?
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 15:39   #4
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post

p;s

co jest większe pięć czy jeden?
ego w i e l k i e g o leviego
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 19:14   #5
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Nie no jestem za tym, by tego cwela leviego jebac w każdą dziurę do konca altaronu(podobnie jak na tibi, do zadnego teamu wjazdu nie ma).
Ale jak chujowe jest uciekanie na trapa 200+ poziomami, gdzie tam 5 osób jest co dmg moze robic, w tym łomot który pewnie od 3 osób pada.
Trap ots, jestem za wyjebaniem i zniszczeniem 90% trapów w tej grze, bo następna edycja będzie jeszcze bardziej żałosna od tej i na 5 godzin akcji będzie 5 minut napierdalania się.
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 21:37   #6
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 474
Domyślnie

Cytat:
Napisał Exoreniuss Zobacz post
Nie no jestem za tym, by tego cwela leviego jebac w każdą dziurę do konca altaronu(podobnie jak na tibi, do zadnego teamu wjazdu nie ma).
Ale jak chujowe jest uciekanie na trapa 200+ poziomami, gdzie tam 5 osób jest co dmg moze robic, w tym łomot który pewnie od 3 osób pada.
Trap ots, jestem za wyjebaniem i zniszczeniem 90% trapów w tej grze, bo następna edycja będzie jeszcze bardziej żałosna od tej i na 5 godzin akcji będzie 5 minut napierdalania się.
Trochę Cie fantazja widzę poniosła. Próbujesz zrobić z leviego tego złego na tych customikach, żeby się moim kosztem dowartościować po tym jak pół timku Cię zostawiło i niejeden zwyzywał. O tibii masz zero pojęcia, grasz na jakimś non pvp i tak naprawdę po tych 10 latach nadal nic o mnie nie wiesz. Mam kosę z kenorą i anticą. Na pelorii jak grałem swoim 1.2k ekiem to sleepersi mnie nie ruszali, mimo że byli allies kenory, z tego względu, że paanie i ja nie mieliśmy ze sobą kosy.

Później z niektórymi z kenory grałem na anticę vs reszta serwera

Jakoś Frycu do mnie pisał, czy wbijam na merge nexy z ragną, ale ty wiesz lepiej :|

Bakuś z vity też mi składał propozycję, jeszcze jak na kenorze gralem :|

Dyskusja z tobą jest gorsza niż z rahiluxem, bo jesteś zakłamany bardziej niż on. Dodatkowo wieję od ciebie hipokryzją tak, jakbyś był jej definicją.

Na tym zakończę dyskusję z tobą, ogólnie miałem jej nie zaczynać już w moim poprzednim temacie bo jesteś dla nas skończony xD
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 22:37   #7
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Figovsky Zobacz post
Trochę Cie fantazja widzę poniosła. Próbujesz zrobić z leviego tego złego na tych customikach, żeby się moim kosztem dowartościować po tym jak pół timku Cię zostawiło i niejeden zwyzywał. O tibii masz zero pojęcia, grasz na jakimś non pvp i tak naprawdę po tych 10 latach nadal nic o mnie nie wiesz. Mam kosę z kenorą i anticą. Na pelorii jak grałem swoim 1.2k ekiem to sleepersi mnie nie ruszali, mimo że byli allies kenory, z tego względu, że paanie i ja nie mieliśmy ze sobą kosy.

Później z niektórymi z kenory grałem na anticę vs reszta serwera

Jakoś Frycu do mnie pisał, czy wbijam na merge nexy z ragną, ale ty wiesz lepiej :|

Bakuś z vity też mi składał propozycję, jeszcze jak na kenorze gralem :|

Dyskusja z tobą jest gorsza niż z rahiluxem, bo jesteś zakłamany bardziej niż on. Dodatkowo wieję od ciebie hipokryzją tak, jakbyś był jej definicją.

Na tym zakończę dyskusję z tobą, ogólnie miałem jej nie zaczynać już w moim poprzednim temacie bo jesteś dla nas skończony xD
Gościu przeleciałem cię na wylot, znam cie jak własną kieszeń. Jednego dnia liżesz dupsko i jesteś milutki a drugiego dnia pierdolisz farmazony jak dwulicowa kurwa. O tibii nawet nie wspominaj, bo wyjaśniłeś siebie sam jak zacząłeś z tej gry odpalać jakieś streamy na których 400osob oglądało, jak cię 5 osób zabija, albo jak się trapujesz i padasz, 95% osób na czacie to osoby, które cie wyzywaly i się śmiały, większość oczywiście banowałeś bo piekła dupka niemiłosiernie.

Lepiej grac na nonpvp niż w to bagno zwane pvp, gdzie idzie sobie przez mw przechodzić. Zreszta, nie ma co na ten temat z tobą dyskutować bo za chwilę wysrasz tu swoje racje, które pasują idealnie do twojego odklejonego swiata
Uciekłeś do exorit bo jebałem cie na discordzie od początku serwera I to cie zabolało, i tak dziwie się, że tak długo wytrzymałeś.

Ty jesteś tak przypierdolony, że potrafisz jakieś głupoty mówić na temat mojej rodziny i prywatnego życia co powinno cie akurat najmniej interesować, ale jak widać w życiu każdy w jakiś sposób musi się dowartościować. Nie ma to jak wchodzić na discorda i chwalić się, że wujek z Ameryki przyjechal i dal ci 500zl + kupił jedzonko za 2tysie dla całej rodziny. Co tutaj dalej podsumowywać, mocny w gębie tylko i wyłącznie a jebany przez wszystkich.
Ja naprawdę dziwię się tym 5 osobą, które nadal z tobą grają. Pozostałe osoby na szczęście mają jeszcze jakaś godność człowieka by z toba nie grac, a jest to zdecydowana większość XD
I tak, oczywiście, że ludzie będą się z ciebie śmiać na customkach bo jest z czego, oj jak bys słyszał jak brzydko o tobie mówimy to byś zasnac nie mogl

Ostatnio edytowane przez Exoreniuss ; 07-02-22 o 23:00
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 13:54   #8
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

W momencie w którym Druid wield pada wielki levi zarządza odwrót i wybiega z goblinów, aż tak się boicie Wielkiego Gwandera?


ps.
wcale nie pobiegliście pod południową bramą kawałek za mną gdy moi już byli obok karawany essa

propagande bedziesz sial conajwyzej na upiorzycach o 2 w nocy
i chyba taki był cel tego tematu, gdzie na forum w głównej większości przebywają obecni członkowie exo/coll i nikogo nie obchodzi wasz dosiad na psychice nocnych marków.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:02   #9
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 474
Domyślnie

Dobra śledzik uspokój się. Nie chcę mi się z tobą gadać. Nie pieczę mnie aż tak do ciebie jak ciebie pieczę do mnie.

Ogólnie nasi koledzy z enemy popadali na borucie dwukrotnie. Robią sobię tpki czyli wykorzystują bugi, żeby połapać nas. Później wkleje ich deseczki

[*l ilrlal na rs
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-02-22, 23:17   #10
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Dzisiaj czeski remis na borucie, czekamy, co przyniesie jutro.

Pozdrowienia dla czytelników dziennika.
__________________
To do list:
x 200 lvl na abitańcach
x 400 lvl na legionistach
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:17.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin