Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-13, 16:19   #1
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie Łóżko do wynajęcia

Witam,

nie wiem, czy taki temat już się gdzies pojawił, czy nie (nie znalazłem), w każdym razie chciałbym zaproponować wprowadzenie możliwości wynajęcia łóżka na jedną/kilka noc/y. Wydaje mi się, że to dodałoby realizmu grze, bo przecież niejeden wojownik nie ma własnych czterech kątów, ale nie oznacza to, że takowy nigdy nie sypia ;) Stawki - wiadomo, hotelowe, żeby bardziej opłacało się szukać własnego domku. Każda gildia czy karczma mogła by mieć taką dużą, wspólną sypialnię, gdzie można by było złożoć swoje zmęczone kości na odpoczynek, a i naładować przy okazji pasek wytrzymałości ;)

Pozdrawiam!

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 12:29
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
Stare 05-01-13, 16:29   #2
ordzinal
 
Avatar ordzinal
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 13
Domyślnie

Jestem za, bardzo dobry pomysł.
ordzinal jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 17:49   #3
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Dzisiaj wpadłem dokładnie na ten sam pomysł, no może podobny, ale popieram w stu procentach. Drzwi takiej zbiorowej sypialni byłyby otwarte tylko dla osób ze statusem szlacheckim. Nie każdy posiada swoje kilka metrów kwadratowych w grze, za to wiele osób, które chociaż posiadają status szlachecki to nie mogą skorzystać z bonusu doświadczenia, który moim zdaniem powinien im przysługiwać niezależnie od tego czy mają swój domek czy też nie.
Liczę na zainteresowanie tematem. Skłoniłoby to zapewne sporo osób do zakupu statusu ze względu chociażby na sam bonus doświadczenia.
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 18:10   #4
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie

znalazlem, szukalem 5min. :)

[odrzucone] Hotele
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv
mikus jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 19:31   #5
Hpplttlbzr
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 9
Domyślnie

Tamta propozycja została odrzucona bez słowa wyjaśnienia, mimo że wydaje się, iż zainteresowanie i poparcie graczy takie pomysły mają.
Hpplttlbzr jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 19:36   #6
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Widać, że tamten temat nie rozwinął się. Nikt nie nawiązał dyskusji na ten temat, a sam pomysł wydaję się być interesujący.
Niech mi ktoś jeszcze poda argument, dlaczego z bonusu doświadczenia może skorzystać wyłącznie ktoś kto posiada domek? Każdy kto posiada status szlachecki powinien mieć do tego prawo. Nie każdy poświęca grze kilka godzin dziennie.

Ostatnio edytowane przez Pizmak ; 09-01-13 o 19:47
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 19:57   #7
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Problemem nie jest to, że jesteśmy przeciw, po prostu obecnie nie jest to możliwe do zrealizowania w żaden sposób. Jedyne, co możecie robić, to wynajmować pokoje w domach klanów.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 20:01   #8
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Rozumiem, że problemem jest pasek staminy, który nie daje się podporządkować. Ale stworzenie chociażby poza miastem "noclegowni" (nie musi być ona duża, powiedzmy 10-20 miejsc) nie jest chyba dużym problemem. Czy może się mylę?
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 20:37   #9
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Raczej chodzi o fakt, że przynależność domku musi być określona i ktoś musi być jego właścicielem.
Wicked jest nieaktywny  
Stare 09-01-13, 21:01   #10
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

To jeszcze da się obejść. Dać dom na jakąkolwiek postać stworzoną przez administrację (Gospodarz Tytus, czy cóś), czy w ogóle na MG i po krzyku.
Raczej chodzi o to, żeby zmusić silnik do pobierania kasy w innym systemie, niż jest gotowy dla domków i wyzwalania odpowiednich zdarzeń przez dialog z NPC, bo chyba tak ten hotel widzą. Ponadto automatycznego dawania i zabierania kluczy gościom oraz zapraszania i wypraszania tychże.
(Co swoją drogą wydaje mi się być do ogarnięcia, ale pewności nie mam, bo i nie mam wglądu w bebechy gry. Mówią, że nie można, to może i nie można.)
cinkiwonsz jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin