Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-10-12, 12:34   #1
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie Kilka drobrych propozycji

1. Czerwone Smocze Łuski
Moim zdaniem powinno się podnieść ich cenę w sklepie. W depozycie zalega mi tego 30 sztuk i nikt nie chce tego kupić. Nie kwapi mi się sprzedawać łuski w sklepie za marne kilka miedziaków.

2. Kampania Przewoźnicza
W dzienniku powinna się znajdować informacja odnośnie ilości wykonanych karawan.

3. Zwiększenie rate dropa zwoi
Wiemy, że mała liczba graczy = słabo rozinięty rynek handlu. Od, bagatela, tygodnia próbuję kupić błogosławione zwoje, bezskutecznie. Spędziłem godziny na próbie zdobycia ich ze Smoków, również bezskutecznie.

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 09:43
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 12:41   #2
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Co do punktu 3.. znajduję je dość często, do tej pory znalazłem z 5, a na potworach zdolnych je pozostawić bywam dość rzadko.
Didrika jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 12:43   #3
jasiek50
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kasinka Mała
Postów: 307
Domyślnie

1. Tak
2. Tak
3. Nie Jako pojedyńcza zmiana. Przy ogólnych zmianach gospodarki jak najbardziej tak.
jasiek50 jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 12:53   #4
Zenon von Wons
 
Avatar Zenon von Wons
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Wezmę piwo?
Postów: 596
Domyślnie

Co do karawan, z tego co wiem to przy każdej rozpoczętej rozmowie z npc informuje nas o tym ile eskort było ;>
Zenon von Wons jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 12:57   #5
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zenon von Wons Zobacz post
Co do karawan, z tego co wiem to przy każdej rozpoczętej rozmowie z npc informuje nas o tym ile eskort było ;>
Tak informuje, ale taka informacja powinna również znajować się w dzienniku.
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 17:13   #6
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Smocze łuski pośrednio już niedługo będzie można sprzedawać w sensowniejszych cenach. Zwojom się przyjrzę.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 17:21   #7
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Błogosławione zwoje z założenia są rare itemami, przedmioty można ulepszać zarówno kostką jak i zwykłymi zwojami, kto nie ryzykuje ten nie wygrywa. Ostatnio "odważny" gracz spalił 9 bitewnych tarcz. Z tego co pamiętam na bagiennych smokach leciało dość sporo zwojów błogo, na kościanych też szło to całkiem nieźle.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 17:38   #8
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Skoro juz podnosicie jakies ceny w sklepach to moge dodac ze Smocze trofeum za 500 mdz to kpina, leci ze Starszego smoka, który nie jest słaby i kosztuje 500 mdz? Może jakas sensowniejsza cena..
KarolOs jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 19:33   #9
prazyk123
 
Avatar prazyk123
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 29
Domyślnie

Witam.

Rzadko wypowiadam sie na forum, ale jeśli jesteśmy w tym temacie to wyrzuce również pare swoich sugestji.

Moim zdaniem priorytetem jest wprowadzenie możliwości sprzedawania rare itemow u npc (po wykonaniu jakiegoś questa czy też nie).Śmieszne jest dla mnie,że rzeczy wypadające z czarnoksiężników czy tez z demonów sa nic nie warte lub warte 2-3k.Owszem zawsze można powiedzieć że jest możliwość sprzedania tego u graczy ale każdy dobrze wie jak to narazie wygląda..
Przyznam szczerze,że gospodarka jest bardzo słabo rozwinięta i loot rate jest nie najlepiej dobrany do danych potworów i
nie chodzi mi o to, żeby od razu wprowadzać bitewną tarczę za 500k do npc ale np. taki szafirowy pierścień ktory leci rzadko jest za 2 czy tam 3k, przez takie ceny huncenie demonów,czarnoksiężników,hydr,profanów i tym podobnych mija sie z celem.

Taka jest moja opinia na ten temat.

Pozdrawiam:B
__________________
"Człowieku
Przecież wiesz, że jesteś w stanie załatwić wszystko,
tak jak załatwiasz bakanie..
"
prazyk123 jest nieaktywny  
Stare 04-10-12, 20:47   #10
9106796
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Skąd: Lubelskie/ Poznań
Postów: 281
Domyślnie

Jeżeli już jesteśmy przy temacie zmian cen. To warto było by przyjrzeć się np. smoczemu tasakowi. Przedmiot leci rzadko ze smoków czerwonych a nie jest nic wart. Ludzie tego nie chcą kupować a moim zdaniem przedmiot ten powinien być porównywalny np. do upadłego miecza.
A jeżeli chodzi o te itemy na wyższe lvl czyli bitewne/złote to np. buty bitewne też powinny mieć trochę większa wartość niż dotychczas.
9106796 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:26.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin