Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Aktualności

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-12-16, 18:09   #1
Otwarcie Community PvP
Obles Obles jest nieaktywny 16-12-16, 18:09

Magowie naostrzcie swoje różdżki! Zwiadowcy - prostujcie łuki! Rycerze okrągłego stołu! Szable w dłoń... Hm... chyba coś pomyliłem... Pal to licho!

Serwer Community PvP właśnie wystartował!


I jest to zasługa jedynie Was - naszych wiernych graczy, którzy jasno dali nam do zrozumienia, że tęsknią za staniem w depozycie Neolithu, walką z Abitańskim najeźdźcą czy poskramianiem wściekłych demonów. Przede wszystkim jednak społeczności brak zatargów między klanowych, wszelakich politycznych zagrywek, szpiegowania aż wreszcie walki na śmierć i życie! To wszystko i znacznie więcej od dziś znów ma miejsce a historia zatacza nowe koło!

LISTA ZMIAN
(Pamiętajcie, że dotyczą one jedynie serwera PvP, N-PvP pozostaje bez nich!)

Serwer Community PvP powstał w wyniku dyskusji naszych graczy. Gdyby nie zapał i widoczna chęć poprawienia balansu, i grania w grę, którą w dużej mierze Wy wykreowaliście, otwarcie serwera nigdy nie miałoby miejsca. Dajemy Wam do dyspozycji swoistą piaskownicę, w której możecie się swobodnie bawić tak, jak najbardziej lubicie - my w tym czasie będziemy nadal zajmować się tworzeniem Nowej Gry.
Pamiętajcie, że otworzenie serwera PvP nie oznacza, iż Stary Projekt Altaron będzie w jakikolwiek sposób rozwijany. Oczywiście - możliwe są pewne zmiany czy ingerencja w rozgrywkę z naszej strony, ale nic ponadto (chyba, że bardzo zasłużycie...!).

Jeżeli chodzi zaś o statusy szlachectwa - jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia ich zakupów, niemniej - stare konta, które miały dotychczas darmowy status zostaną w ramach podziękowania za wieloletnie utrzymywanie serwera 30 pierwszych dni gratis. Chętni szlachectwa, którzy posiadają nowe konta - będą musieli już oczywiście go kupić.

Skoro napomknąłem już o Nowej Grze - ostatnimi czasy pojawiło się wiele pytań odnośnie naszej pracy. Wielu sądzi, że nie robimy nic. Cóż... nic bardziej mylnego! Pracę są w bardzo zaawansowanym stadium a projekt jest już w fazie alpha. Rozwijając wątpliwości - Nowa Gra tworzona jest w języku angielskim, wiele mechanik (w tym walki i ekwipunku) jest stworzona zupełnie od zera i w niczym nie przypomina tego co już znacie. To co tworzymy jest Nową Grą. Nie jest to ots a osobny twór, który w luźny sposób nawiązuje nie tylko do Tibi a do wielu kultowych gier rpg - to tak jeszcze raz w ramach przypomnienia, byście nie oczekiwali czegoś zupełnie niezrozumiałego .

Żeby nie być gołosłownym poniżej zobaczyć możecie obrazek z Nowej Gry! Pamiętajcie, że jest to wczesna wersja alpha i właściwie wszystko co tam jest ulegnie jeszcze poprawkom i zmianom, także wersja finalna może wyglądać zupełnie inaczej.



Cóż... nie pozostało nam nic innego jak życzyć Wam dobrej zabawy! Niech władzę nad serwerem dzierży najwytrwalszy!


Administracja Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	altaron_new_promo1.png
Wyświetleń:	51753
Rozmiar:	954.3 KB
ID:	4446  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 16504
Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 18:15   #2
Shrime
Doradca
 
Avatar Shrime
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Skąd: J-Bie Zdr.
Postów: 230
Domyślnie

Mordka się cieszy! Czekam z niecierpliwością.
Shrime jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 19:29   #3
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Niech żyją!!!
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 19:31   #4
Kapralski
 
Zarejestrowany: Maj 2013
Postów: 211
Domyślnie

Wporzo też tam zawitam ale mam jedno pytanie, grając na non-pvp zauważyłem że tu i tamzostały wprowadzone zmiany których nie ma nigdzie wypisanych.
Jest możliwość uzyskania pełnej listy bądź chociaż w skrócie ważniejszych zmian?

dobra znalazłem zmiany sorki

Ostatnio edytowane przez Kapralski ; 16-12-16 o 21:25
Kapralski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 19:49   #5
MrMavado
 
Avatar MrMavado
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Ziemia Dobrzyńska
Postów: 52
Domyślnie

Pole widzenia ma być ograniczone przez otoczenie? Fajnie byłoby, gdyby dało się widzieć z bardzo daleka za pomocą lunet, albo chodząc na wieże i wzniesienia.
__________________
Stonoga rzeczna tududu tududu jest niebezpieczna tududu tududu
MrMavado jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 20:22   #6
Kuzyn
 
Avatar Kuzyn
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Pamiętajcie, że jest to wczesna wersja alpha i właściwie wszystko co tam jest ulegnie jeszcze poprawkom i zmianom, także wersja finalna może wyglądać zupełnie inaczej.
No ja mam nadzieję, haha ;)
Kuzyn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 21:51   #7
Zeppelin
 
Avatar Zeppelin
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Skąd: Neolith
Postów: 25
Domyślnie

Wow, bez ogródek ZAJEBISCIE to wygląda nawet w wersji wczesnej alpha, mam nadzieje że do końca 2017 jakoś dacie rade wystartować z open beta.
Zeppelin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 22:06   #8
Kagrenak
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 101
Domyślnie

To, to... ŻYJE!
Kagrenak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 22:46   #9
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

no no czekam
wejnos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-12-16, 22:52   #10
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Mervakis w imieniu moim oraz wszystkich członków gildi chcemy Ci podziękować za to co zrobiłeś, bez Ciebie nadal byśmy oglądali tylko i wylacznie screeny.
Szacun!
Katamaran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin