Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-12-12, 18:54   #1
mikus
 
Avatar mikus
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 195
Domyślnie outffity npctow

Witam. Grajac w Altaron zauwazylem cos bardzo dziwnego i odrazu nalozylo mi sie pare pytan i sugestii.
Po pierwsze, czy jest mozliwosc zdobycia stroju staruszki (Pani elzbieta lub Diozowska). Jesli nie, uwazam, ze nalezy nalozyc na to jakas misje. Slyszalem, ze Elzbieta ma jakas tajemnice, ale czy po tym dostaje sie stroj? Nie mam pojecia. Po drugie, dlaczego ktorys z drwalii w obozie ma stroj zwiadowcy alchemika? Bardziej by pasowal juz awanturnik. A co do awanturnika, to czemu akurat awanturnik? Moze... no nie wiem... Drwal? Mlodzieniec?Adept? Awanturnik moim zdaniem nie pasuje.Dalej... Czy ten drugi mag,wojownik,zwiadowca (np.wiedzma) nie powinien byc takze od pierwszej promocji, nie tylko pacca? Pytanie nr dwa, czy da sie zdobyc outffit mnicha? Uwazam, ze powinien byc na poczatku za wziecie tej subprofesjii. Stroj konkwistadora. Swietny, ale chyba nie da sie go zdobyc... :\
__________________
Było ich 10, a ja ich okrążyłem zbanowałem.

Chuck Norris Sg Merv

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 13-04-13 o 11:34
mikus jest nieaktywny  
Stare 06-12-12, 19:13   #2
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nie rozumiem czegoś. Według Ciebie każdy strój w grze (NPC) musi być dostępny również dla graczy ?
A dlaczego ma nie mieć stroju zwiada alchemika ów drwal ? Może w przeszłości walczył dla Altaronu, był zwiadowcą i alchemikiem, a po latach stwierdził, że jego powołaniem jest wyrąb lasu nieopodal traktu wschodniego.
Stroje dostępne dla SS są niejako plusem posiadania statusu, więc tu nie ma co dyskutować.

Na koniec muszę to napisać, bo ciśnie się to na usta. Zbierz wszystkie swoje propozycje i załóż jeden duży temat. To już kolejny Twój pomysł i o wiele lepiej by to wyglądało w jednym miejscu.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-12-12, 19:18   #3
Didrika
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 121
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Didrika
Domyślnie

Eh stroje, stroje, stroje.. na co to komu? Ja wolałbym nowe tereny/zadania niż zajmowanie się taką błahostką nic nie zmieniającą.

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Na koniec muszę to napisać, bo ciśnie się to na usta. Zbierz wszystkie swoje propozycje i załóż jeden duży temat. To już kolejny Twój pomysł i o wiele lepiej by to wyglądało w jednym miejscu.
"Prosimy o umieszczanie poszczególnych propozycji w osobnych tematach oraz nie edytowanie oznaczonych prefixem tematów! Dzięki temu nie ominiemy żadnej propozycji."
Didrika jest nieaktywny  
Stare 06-12-12, 19:20   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał Didrika Zobacz post
Eh stroje, stroje, stroje.. na co to komu? Ja wolałbym nowe tereny/zadania niż zajmowanie się taką błahostką nic nie zmieniającą.


"Prosimy o umieszczanie poszczególnych propozycji w osobnych tematach oraz nie edytowanie oznaczonych prefixem tematów! Dzięki temu nie ominiemy żadnej propozycji."
No okej zgadza się, ale to drugi jego temat związany ze strojami w niedużym odstępie czasowym. Oto mi chodziło.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 06-12-12, 19:21   #5
beta2468
 
Avatar beta2468
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 681
Domyślnie

Wystarczy się bardziej zagłębić w stroje subprofesji. Strój Diozowskiej otrzymuje kobieta mag w jednej z gildi subprofesji. Na dzień dzisiejszy dodatkowym strojem jest tylko strój grabarza. Nie widzę potrzeb by gracze nosili stroje Npc'ow, przecież czymś muszą się wyróżniać. Zapewne z czasem coś wymyślą specjalnie dla graczy.
__________________
"W życiu najpiękniejsze są dwie chwile.
Ta w której się rodzimy i ta, w której odkrywamy po co."
~ M. Twain
beta2468 jest nieaktywny  
Stare 07-12-12, 01:16   #6
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Ja to bym chciał aby było można poznać osiągnięcia bohatera po przez wyróżniający go strój. Jakiś łowca głów, kolekcjoner itp kiedyś pisałem o tym propozycje ale wtedy Slythia była przekonana że wiecej outfiltów w Altaronie nie może być.
Attax jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin