Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz aby był reset postaci?
Tak, Jestem za 44 51.16%
NIE! jestem przeciw 42 48.84%
Głosujących: 86. Nie możesz głosować w tej sondzie

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-07-11, 13:41   #51
Karooleq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
Domyślnie

proponuj zaprzestac rozpaczliwego lamentu z powodu swojej nieumiejetnosci grania , reseta nie bedzie , jak tak bardzo chcecie ten reset to proscie administracje o drugi server , tyle na temat
Karooleq jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 13:56   #52
487596
 
Avatar 487596
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 56
Domyślnie

Dokładnie nowy server też może być dobrym rozwiązaniem tylko że wtedy na tamtym zostanie tylko Plan B ale to juz chyba ich problem ;]
487596 jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 14:55   #53
Naster
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 2
Domyślnie

To niech admini zrobią drugi serv i zobaczycie że na pierwszym będzie grało ~40 osób a na drugim 350+ .


Wydaje mi sie że admini zwlekają z resetem bo nie chcą zrazić do siebie plan b, ale to wygląda tak : jak dziewczyna założy mini to 9/10 facetów nie zwróci uwagi czy torebka pasuje do bluzki a czy dla tego jednego geja musi się poświęcać ?

Więc reasumując czy dla tych paru pedałów z plan b naprawdę trzeba się poświęcać ???
Naster jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 15:03   #54
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

Tak masz racje, to że gracze typu Waski by odeszli to jest pewne.
Jeszcze do nie dawna Plan B uchodził za świętych.
Ale ich strategia jest taka że oni się boją utracić władzy, dlatego huncą większe lvle bo boją się że sie tamci wyexpią i się skończy im dzień dziecka.
Co do drugiego serwa. Jest petycja o serwer non-pvp , ale myślę że on nie powstanie lub powstanie najwczesniej za pół roku, a do tego czasu Plan B już zniechęci do gry większość graczy oprócz sprzymierzeńców.
Jeżeli by powstał bliźniazy serw to by było owiele lepiej niż reset. Wtedy by był wilk syty i owca cała.
Na tym serwie został by sobie plan b a na tamtym pograli by normalni gracze.
Bo nie spotkałem sie z takimi noobami którzy nie dają się wyexpić.

btw.
Mervakis zwracam honor.
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 15:07   #55
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Magic, jakbyś nie pierdolił tylko resetach, zmianach serva i Planie B, a założył drugą postać, zaczął od '0' bez znajomości itp. to byś juz 25 dobijał ;] ale nie trzeba sie wyzyc na forum. Człowieku, zastanów sie kurwa trochę. Czy administracja twoja prośbę spełni? Mało osób gra - a jakby walneli resa to by więcej grało?
dedereq jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 15:18   #56
Kosky
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 24
Domyślnie

Prosta rzecz:
Załóżmy, że gra aktywnie około 100-200 graczy. Po resecie połowa odejdzie- zostanie 50-100. Zwabieni resem noobkowie wszechinternetu sprawią, iż przez pierwsze 2 tygodnie będzie grało o 200-300 osób więcej. Z tego po miesiącu lub dwóch zostanie znów 50 - 100 graczy.
Wniosek ?
Dalej będzie grało w sumie 100-200 graczy. Więc po co krzywdzić tych co trochę pracy w grę włożyli ?

Kolejna sprawa- jeśli masz czas wbić w miesiąc 100 lvl- zrób to, a gwarantuję, że po 2 miesiącach PG przebijesz lvlem najwyższe postaci serwera. Tylko z kulturą, rozumem. Bo jeśli tyle czasu nie masz, to te high lvle z obecnego serwera, tak samo przyPGują po resecie i znów będą silniejsi niż ty. Na jedno wychodzi.

Mam nadzieję, że moje chłodne kalkulacje wybiły Wam z głowy idiotyczny pomysł resetowania serwera. Drugi serwer natomiast nie ma po co powstawać dla tak wąskiego grona graczy. Proste.
Kosky jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 15:23   #57
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

No dobrze dedereq. Wyobraź sobie. Zakładasz postać na super serwerze, czyt altaron) cieszysz się jak dziecko że wreszcie powstało coś godnego uwagi bo tibia dawno upadła.
Męczysz się po 10 godzin żeby wbić dobry lvl, nie myśląc o wojnie narazie , chcąc sobie poprostu grać dla lvla i misji. Nic nikomu nie winisz, nie wyganiasz z respa, pomagasz jak możesz , czasem dajesz free items.
Jest nareszcie szybko wbileś ten 80 poziom!!
I nagle dostajesz hunta. "za bota i nie przestrzeganie price listy".
Owszem do bota się przyznałem i dostałęm bana. Jednak price liste przestrzegałem. Lecz hunt 4 ever.
Myślisz że to hunt za bota i prajs list? NIe mylisz się . Hunt jest za to , że szybko expisz i możesz być groźny dla planu B.
Chociaż ja na początku gdy nie miałem hunta nic nie miałem do planu B.
Teraz wiem jacy oni są.
I co po tym wszystkim naprawdę chciało by ci się od nowa grac? jak już tyle osiągnąłeś?
zadaj sobie to pytanie. Destiny
Zresztą Wy, Szanowna szacowna gildia , wyrzuciliście mnie od was, gdy się dowiedzieliście że mam hunta. I wiesz co ? Jesteście Gorsi od planu B.
Chociaż uważam Plan B za Ku*** to sądze że gdyby ktoś huncił np tego pożal się boże gówniarza noona , to oni by stanęli za nim. A Wy woleliście mnie wyrzucić.
"To nie napis przy nicku łączy mnie z gildią, To przyjaźń, pomoc, i wzajemne zaufanie"
To mi kiedyś powiedział mój ziomek na rl tibi, jak pierwszy raz wszedłem do gildi.
Wy nie jesteście gildią, tylko napisem przy nicku.
Magicdragon jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 17:28   #58
Guma
 
Zarejestrowany: Lip 2010
Postów: 2
Domyślnie

Nowy serv npvp i tyle na ten temat.
Guma jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 18:04   #59
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

I nazakładali sobie noobki nowych kont i spamują, że plan b zły... Ogarnijcie się !!! Wgl to ktoś kto ma mniej niz xx postów nie powinien brać w takiej dyskusji tematu ... Albo może nie tyle co postów a lvl/czas od jakiego już jest na forum. Bo ten spam niektórych to masakra...

Co do bota, dostałeś bana, my botów nie lubimy = padłeś. Życie. Nie wiem jak to było na prawde bo udziału w tym nie brałem ale tak to wygląda. A teraz płacz i lament bo straciłeś swój 80 lvl, którego przecież Ci nie szkoda. ZDECYDUJ SIE!! To nie jest rl tibia że bot bota gania... Co do pomagania niższym lvlom. Ja jakoś nie widzałem, żeby ktos z mojej gildii krzyczał do każdego spie****, po prostu olewaja jak ktos biegnie za tobą i krzyczy "e" lub "dasz mi cos".

My na pewno nie pozwalamy się wyexpiać... Wpadamy po każdego 40+... Jaki byłby sens?
siwyus jest nieaktywny  
Stare 18-07-11, 18:11   #60
Magicdragon
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 2
Domyślnie

po 40 nie wpadacie ale po większych. Jak byście dali spokojnie grać to by nie było całej afery. Dziwicie się że wszyscy tak o was gadają bo sami dokuczacie graczom. Do dziś pamiętam słowa noona który powiedział że nie pozwolicie się nikomu wybić.
Ja tylko chcę od was byście dali spokojnie grać neutralnym graczom. Podejrzewacie każdego że chce was rozwalić , a niektórzy po prostu chcą sobie expić i tyle.
Magicdragon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin