Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-04-12, 19:23   #31
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@tuz pik
Magiem blokniesz wszystko to, co nie zabije Cię na kombo ;]
__________________
Dubhenn haern am glandeal, morc'h am fhean aiesin.
Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.
A.Sapkowski "Sezon Burz"
siwyus jest nieaktywny  
Stare 28-04-12, 21:43   #32
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tisaya Zobacz post
To była ironia. Wybacz, ale denerwuje mnie, jak osoby, które gówno za przeproszeniem robią płaczą i psują opinię servera w ten sposób w momencie, gdy ekipa cały czas pracuje. Taka jest prawda. A jak się komuś server nie podoba i administracja też, to jako doradca mam obowiązek doradzić takiej osobie, a w tym przypadku to rozwiązanie jest chyba najlepsze. Nie chcemy przecież, aby gracze Altaronu popadali w depresje i ciągle płakali z powodu naszego lenistwa i niedokładności.;/
Jakiś czas temu Strażnicy Gry Tron oraz Kael śmiali się z gracza który twierdził że bot wbija mu pz.

Nie tak dawno Strażnik Gry Kael do nowego gracza który pytał się społeczeństwa czy warto tutaj grać chyba 2 w postcie na jego pytania/zarzuty. Odpowiedział mu że ćpa.

Psujecie sobie sami opinie powiewa tu amatorszczyzną. I to trochę dziwne bo ja rozumiem takich ludzi w fun ots z sms shopami, z ratem x 100 i ferumbrasami pod depo ale nie na legalnie działającym serwerze.
Wiecznie płaczący Attax
Attax jest nieaktywny  
Stare 28-04-12, 23:48   #33
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
Jakiś czas temu Strażnicy Gry Tron oraz Kael śmiali się z gracza który twierdził że bot wbija mu pz.

Nie tak dawno Strażnik Gry Kael do nowego gracza który pytał się społeczeństwa czy warto tutaj grać chyba 2 w postcie na jego pytania/zarzuty. Odpowiedział mu że ćpa.

Psujecie sobie sami opinie powiewa tu amatorszczyzną. I to trochę dziwne bo ja rozumiem takich ludzi w fun ots z sms shopami, z ratem x 100 i ferumbrasami pod depo ale nie na legalnie działającym serwerze.
Wiecznie płaczący Attax
Glupota na dluzsza mete wkurwia, wiec nie dziw sie Kaelowi, Tronowi czy Markowi.

p.s. Twierdzenie ze bot wbija pzta z innego pietra rzeczywiscie nie jest smieszne :(
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 01:09   #34
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Glupota na dluzsza mete wkurwia, wiec nie dziw sie Kaelowi, Tronowi czy Markowi.

p.s. Twierdzenie ze bot wbija pzta z innego pietra rzeczywiscie nie jest smieszne :(
Ty byś sobie nie wybaczył,gdybyś odpuścił choć raz 8)
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 06:04   #35
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Zgadzam się z Attaxem.
Nie rozumiem tylko jednego czego nasi SG nie mogą siedzieć cicho na niewidce oraz zamknąć du... Pamiętam jak w innych grach spotyka się strażnika gry czy mistrza gry (jak kto woli) to jest święto. Ludzie sobie screeny robią. A tu?
Gildia bawi się w lokomotywę, SG popyla z nim w pt i zaciesz 8)
Ja nie zmienię zdania chyba nigdy co do SG/Doradców:
Kemoc, Colens, SG Kael zostają, reszta do wyj...wyrzucenia. (Slythii nie biorę pod uwagę, bo ona jest jak cień, nic o niej nie słychać a dużo robi)
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 09:14   #36
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Glupota na dluzsza mete wkurwia, wiec nie dziw sie Kaelowi, Tronowi czy Markowi.

p.s. Twierdzenie ze bot wbija pzta z innego pietra rzeczywiscie nie jest smieszne :(
To jak ich wkurwia to niech zmienią swoje stanowisko na zwykłego gracza. Jest tyle wybrańców/doradców ze napewno 2 osoby by się znalazły np Kemoc , Colens. O Marku nic nie wspomniałem jak dla mnie spoko SG.
Nawet jakby to było śmieszne nie wyobrażam sobie że sędzia (bo tym jest SG) podczas "rozprawy" smieje sie w twarz świadkowi.
Attax jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 09:56   #37
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
To jak ich wkurwia to niech zmienią swoje stanowisko na zwykłego gracza. Jest tyle wybrańców/doradców ze napewno 2 osoby by się znalazły np Kemoc , Colens. O Marku nic nie wspomniałem jak dla mnie spoko SG.
Nawet jakby to było śmieszne nie wyobrażam sobie że sędzia (bo tym jest SG) podczas "rozprawy" smieje sie w twarz świadkowi.
Smierdzi od was hipokryzja na kilometr. Od dzisiaj nowy punkt regulaminu, zakaz smiania sie przez SG. Zal czasami was czytac.
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 10:09   #38
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał voagar Zobacz post
Smierdzi od was hipokryzja na kilometr. Od dzisiaj nowy punkt regulaminu, zakaz smiania sie przez SG. Zal czasami was czytac.
Są różne powody do śmiania.
Rozróżniasz wyśmiewanie od śmiania?
A i wyjaśnij mi gdzie śmierdzi od nas hipokryzją, bo ja jej tu nie widzę.
Attax jest nieaktywny  
Stare 29-04-12, 11:28   #39
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Więc jeśli wszystko zostało powiedziane i znacie tak dobrze nasze plany to w czym problem?
Reklama będzie. Koniec kropka.
Zboczyliście z tematu, zaczynają się kłótnie, temat został wyczerpany - zamykam więc.
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin