Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-01-13, 15:20   #11
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Jeżeli problem sprawia system płatności, można tymczasowo postawić taką "sypialnie dla wszystkich szlachciców" za darmo, bez żadnych opłat, przynajmniej dopóki nie będzie się dało rozwiązać problemu.
Natomiast jeśli takie rozwiązanie problemu z bonusem (który zaznaczam-powinien być dla wszystkich szlachciców, nie tylko tych, którzy mają własne cztery kąty) nie odpowiada administracji to może warto zastanowić się nad innym sposobem aby żaden szlachcic nie był pokrzywdzony. Może ktoś wpadnie na jakiś genialny pomysł rozwiązania problemu.
Tylko czy administracja jest za, aby każdy szlachcic miał prawo do bonusu, czy może w ich wizji bonus może posiadać tylko ten, który ma swój kąt w świecie altaronu?
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 10-01-13, 19:23   #12
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Up
Jak pokrzywdzony? SS nie daje bonusu tylko możliwość go zdobycia pod warunkiem iż sobie kupisz domek lub wynajmiesz od kogoś łóżko. Nie stać Cię na łóżko to masz problem i nie zwalaj go na administrację.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 10-01-13, 20:27   #13
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Zauważ, że rozwiązanie, które proponujesz (domek z masą łóżek otwarty dla wszystkich) stworzyłby kolejny problem. Raz (techniczny) - lista lokatorów musiałaby się automatycznie ciągle aktualizować, żebyś mógł w ogóle wejść. Dwa - każdy każdego mógłby zwalić z łóżka. Nie, bez sensu. Poza tym wyra dla wszystkich za darmo to żadne rozwiązanie.
cinkiwonsz jest nieaktywny  
Stare 10-01-13, 20:31   #14
grek
 
Avatar grek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: mazury
Postów: 124
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do grek
Domyślnie

lec zarabiaj i se kupisz domek najtanszy za 1'2k chyba to zadne pieniądze wielkie
__________________
ONE LOVE
grek jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 00:09   #15
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Tylko miej to na uwadze, że domek troszkę kosztuje, to raz. Fakt, można zarobić ale dla niskopoziomowych postaci to nie jest takie proste, tym bardziej jeśli ktoś rzadko gra. Po drugie domek taki trzeba utrzymać. Jak skończy się status szlachecki to po tygodniu przepada domek, racja? Czyli jak dam sobie spokój z grą na jakiś czas, powiedzmy 2 tygodnie, to domek przepada i cała zabawa w zarabianie zaczyna się od nowa. Potem oczywiście trzeba wylicytować domek, czyli odczekać swoje i tak w kółko.
Chodzi mi o fakt, że osoby, które rzadko pojawiają się w grze mają nie wiele korzyści z posiadania statusu szlacheckiego. Można by takie osoby zachęcić właśnie wprowadzając ten bonus dla wszystkich szlachciców, bez wyjątków.

Edit. Zagłębiłem się troszkę w ceny domków i faktycznie nie są takie drogie jak mi się wydawało, licytacja też nie trwa tak strasznie długo. Niemniej jednak nadal uważam, że bonus powinien być dla wszystkich, bez konieczności "spania".

Ostatnio edytowane przez Pizmak ; 11-01-13 o 00:18
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 00:55   #16
Tyrond
 
Avatar Tyrond
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 254
Domyślnie

@Up
Ależ bonus cały czas jest dla wszystkich posiadaczy SS. Zrozum, że tą możliwość daje kupno domku lub wynajem a nie bezpośrednio SS. Twoje hmmmm.. roszczenia są bezpodstawne.
Tyrond jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 08:42   #17
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Ja to doskonale rozumiem. Ale fakt faktem, że gdyby bonus był dostępny bez posiadania domku, zapewne skłoniłoby to więcej osób do zakupu statusu.
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 09:20   #18
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Przesadzasz Engineer. Najtańszy domek jaki masz w tej chwili dostępny jest od kwoty 1400 miedziaków. Naprawdę uważasz to za jakiś koszt ? Nawet dla niskopoziomowych postaci ? :)
ReeZo jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 10:58   #19
Pizmak
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 4
Domyślnie

Odsyłam wyżej.
Cytat:
Edit. Zagłębiłem się troszkę w ceny domków i faktycznie nie są takie drogie jak mi się wydawało, licytacja też nie trwa tak strasznie długo. Niemniej jednak nadal uważam, że bonus powinien być dla wszystkich, bez konieczności "spania".
Pizmak jest nieaktywny  
Stare 11-01-13, 12:56   #20
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Jaka wtedy będzie korzyść ze spania?
Po co będzie wtedy domek?
Zlikwidować łóżka?
Catthon jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin