Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-11, 10:45   #101
Rysiek2727
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

Cytat:
Napisał Waski1905 Zobacz post
A Ciasny Wisiek jest świadkiem że liżesz stopy u alchemika... i to całkiem za "friko" Uwierz w to?? czy dla Ciebie to żaden dowód ?? Zastanów się zanim coś jeszcze napiszesz.

Serdecznie pozdrawiam.
To pokaż mi twoj folder ze zdjeciami jestem ciekawy czy za kazdym razem gdy wchodzisz na respa cykasz fotke ze wolny? Skoro Tehacen jest od nikogo to kto moze byc bardziej obiektywny?MG?Robcie tak dalej a sie posypiecie szybciej niż securum.
Bez pozdrowien od złamasów szacunku mi nie trzeba panie Pseudo"PA nierobimy" a dzien w dzien mozna uslyszec o coraz to wyzszych Paymentach
Rysiek2727 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 10:52   #102
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Patrze że praktycznie nic się nie zmieniło od naszego czasu.

Na tym serwerze wygrywa gildia, która ma więcej fragów, i która potrafi myśleć.
Pierdolicie tak na Samoozabijake, powinniście go na rękach nosić i obsypać kasą, dzięki niemu Waski się wyexpił, i wygraliście wojnę. Teraz z Securum już nikt nie gra każdy ma bany, lub zrezygnował. Eksterminator i Pocket podziękujcie Al'Eremce że bronił was na vt, nie macie pojęcia o pvp, Stary Bohater złożył Cię solo.

Wątpię że ktoś wam się przeciwstawi, bo nakładacie na każdego PA, i zostawiacie listy na 2 dni, wywnioskowałem to z tego tematu. Jeśli został by wprowadzony tu war system i całe Securum by wróciło to jestem pewny na 99% że skończylibyście tu grę hmm w tydzień.

Pozdrawiam Thorus.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 11:01   #103
zipek
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Częstochowa
Postów: 26
Domyślnie

Co do mojego "PA" to było tak że poszedłem zobaczyć czy necro wolne no i akurat TEHACEN wychodził z respa i mi napisał:

T:Jak chcesz
T:to wolne
Z: ok

Koniec tematu
zipek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 11:09   #104
Mationus
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 10
Domyślnie

A masz dowod na to ze tak napisal? jak zobacze screena ze stales kolo niego i on tak napisal to uwierze.


Buhahahaaha Ale beka xDDD
Mationus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 11:13   #105
Rysiek2727
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 4
Domyślnie

jw.jak widać kij ma 2 końce..
Rysiek2727 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 12:01   #106
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Moim zdaniem nie ładnie się zachowałeś ;(, ja zawsze z ludźmi kulturalnie rozmawiam bo wiem na swoim przykładzie że tekst typu "wypadaj stąd" czy "wyjazd" jest denerwujący i osoba do której się tak powie może nie okazać strachu i na złość wrąbać się na exp. Ja jeżeli kiedykolwiek w tibii/altaronie się wrąbałem na exp to własnie dzięki takiemu gadaniu. Kultura przede wszystkim.
Nie mam najmniejszego zamiaru zatrzymywać się i rozmawiać z każdą osobą która postanowi wejść na resp, który zająłem.
Takich osób spotykam w ciągu dnia bardzo dużo.
Stwierdzenie "A poszedł mnie stąd", jest raczej żartobliwe i nie ma w nim żadnej agresji.
Zachowanie w stylu "na złość babci, odmrożę sobie uszy", ociera się o śmieszność. I przez to właśnie zachowanie Davis spotkał się z agresją z mojej strony. Wypłakując się na forum tylko ją spotęgował.

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
%%BTW.
Nie masz prawa go zabić jako gracz Ormo. Dochodząc do gildii przyjąłeś zasady. Nie robimy PA, gramy kulturalnie, nie bijemy nawet skulli o ile nam nie zawinili. Tak więc nie zgadzam się że masz prawo go zabić o ile dalej jesteś w Planie B.
Tu się właśnie mylisz. Mam prawo kogoś nie lubić. To pociąga za sobą możliwość wysłania tej osoby do świątyni w trybie przyśpieszonym.
Klan nie ma tu nic do rzeczy. Odbywa się to bez jego ingerencji.
Proponuję Ci zapoznać się z definicją Power Abusing'u. Odnosząc się do twoich słów "nie bijemy nawet skuli o ile nam nie zawinili", ten gość mi zawinił.
Jeżeli masz problemy ze znalezieniem związków przyczynowo skutkowych zaistniałych w tej sytuacji, polecam cofnąć się o kilka stron na tym forum i przeczytać wszystkie wypowiedzi raz jeszcze.

Pozdrawiam
leavemealone! jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 12:01   #107
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał Nathaniel1991 Zobacz post
Nie spotkałem się jeszcze z PA ze strony planu B, wiec wierze ze ludzie którzy się tu skarżą robią to z czystej zawiści (nie wiem tylko z zawiści do czego? lvl? fajny outfit? na prawdę nie mam pojęcia) lub by siać propagande przeciw tym ludziom, a są oni naprawde bez konfliktowi jeśli tylko umie sie rozmawiać z nimi a nie odrazu z mordą i na forum.

Pozdrawiam Nataniello.
a moze w ten sposob: wogole nie spotkales sie z planem b?
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 12:14   #108
apollo
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 28
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Zastanów się co mówisz. Nawet jak by securum teraz wróciło to co z tego skoro zanim oni by wbili 100 to my byśmy mieli 200, zresztą nas jest 2x więcej niż Securum za czasów ich świetności.
To jest kwestia czasu jak dotrze do was ze waski i sadysta nie sa esencją tej gilidi i jej zwyciestw. Pamietaj ze byla taka sytuacja ze to securu byla masowka oni mieli 30 lvl a nas z 10 na vt max 25lv (nie liczac waskiego ktorego gowno obchodzila wojna tylko exp exp exp) i jakos dalismy rade pozbylismy sie ich raz na zawsze. (nie mowie ze chce zrobic jakies powstanie hahaha xD bo Plan B 4ever po za malymi szczegółami;])
apollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 12:42   #109
Myxir
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 27
Domyślnie

Cytat:
Napisał skuper123 Zobacz post
Zastanów się co mówisz. Nawet jak by securum teraz wróciło to co z tego skoro zanim oni by wbili 100 to my byśmy mieli 200, zresztą nas jest 2x więcej niż Securum za czasów ich świetności. Bany, jak myślisz dlaczego mają? Przecież nie za darmo. Klonowali itemy, to dostali nauczkę. Jak by nie te klonowanie nawet by nie mieli na poty na warach.
Dla mnie możecie mieć nawet te 200lv'le, a my 45 oby było czym się bić z kim i za co.
Nie raz widziałem takie sytuacje że 200lv'le dostawały od 50lv, wiem że na real tibi była taka sytuacja, ale nie pamiętam na jakim serwerze. Wystarczy dobre zgranie, dobry generał(commander), oraz full ogar.
Jeśli powstał by war system, mogę od razu ściągnąć dwie stałe gildie z war ots'ów, które mają po 50 ludzi.

Cytat:
Napisał apollo Zobacz post
To jest kwestia czasu jak dotrze do was ze waski i sadysta nie sa esencją tej gilidi i jej zwyciestw. Pamietaj ze byla taka sytuacja ze to securu byla masowka oni mieli 30 lvl a nas z 10 na vt max 25lv (nie liczac waskiego ktorego gowno obchodzila wojna tylko exp exp exp) i jakos dalismy rade pozbylismy sie ich raz na zawsze. (nie mowie ze chce zrobic jakies powstanie hahaha xD bo Plan B 4ever po za malymi szczegółami;])
Tak? A kiedy to tak było że wy mieliście 25 lv'e a my 30 i nas zoraliście? Nie przypominam sobie tego. Wygraliście dopiero wtedy gdy Blood przestał grać, a nam skończyły się fragi. I podkreślam to WY mieliście wtedy większe lv'le od nas nie licząc Gwandera.

Dla mnie możecie się spinać, sapać, ale starzy gracze dobrze wiedzą jak było.
Myxir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-06-11, 13:05   #110
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Powiem jedno, za czasów Securum były takie momenty gdzie zajmowali oni tereny. Ale wtedy nikt nie mógł wejść nawet na Cyklopy. Teraz kiedy oni zostali obaleni przez Plan B, role się zamieniły chodź w mniejszym stopniu. Widać bycie dominującym klanem do czegoś zobowiązuje ;)
Tron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin