Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 27-06-12, 10:16   #1
pirox
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie Pvp

Witam, proponuje wprowadzić taki system PVP żeby różnica poziomowa miedzy oponentami nie była większa niż 10 poziomów.

Dlaczego?

Dlatego ze obecnie na serwerze gra bardzo mało ludzi, i wygląda to tak ze po mieście biegają sobie 60 -150 poziomowe postacie i zabijają te 20- 30 poziomowe postacie. Jest to całkiem bez sensu bo przychodzą nowi gracze i natychmiast odchodzą bo nie dawaja wbić większego poziomu, lub traci się ciężko wypracowane przedmioty.

A tak, jeśli wprowadzicie ten system, postać z mniejszym poziomem będzie miała jakąś szanse uciec.

Pozdrawiam.
pirox jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 10:21   #2
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To nie przejdzie - gracz z 100 poziomem chce uczestniczyć w wojnie i miałby możliwość atakowania tylko graczy w przedziale 90-110 poziom, a co z resztą przeciwników?
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 10:22   #3
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Najgłupszy pomysł jaki słyszałem (jeśli chodzi o pvp). Czemu? Mam ten swój 115 poziom, uczestnicze w wojnie, jest "ob" i połowy ludzi nie mogę bić. Reszta ma to samo. Wyglądało by to pewnie tak, że mamy 30 graczy na "ob", którzy biją się między sobą w drużynach 3-4 osobowych :D Już nie wspomne, że Teverix byłby nieśmiertelny, bo nikt niemógłby go nawet zaatakować. Tak więc pomysł do bani, chyba że coś źle zrozumiałem. :p
siwyus jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 10:27   #4
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Dzięki Siwy ze za mnie się wypowiedziałeś. Tego pana już chyba nikt nie pobije. Nie da się głupszego pomysłu wymyślić. No chyba że ktoś lubi patrzeć w "niebo"
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 10:43   #5
pirox
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

problem wojny da się rozwiązać tak, ze jest tworzona woja miedzy gildiami i wtedy po prostu ten limit was nie będzie dotyczyć. A nie ze szczęśliwy 30 lvl idzie se przez miasto i zabija go 60 lvl mag nekromanta...

Myślę ze wiele początkowych graczy mnie tutaj poprze, bo wie jaka jest sytuacja na serwerze, a wy 60+ lvl, lubicie po prostu sobie nas pozabijać.... z serwera RPG jakie były początkowe założenia robi się po prostu War serwer.

Sytuacja z dzisiaj, ide sobie sprzedać loot, spotykam kogoś po drodze jakis 190+ lvl i daje mi kilka stalowych itemkow, jak na 30 lvl to dla mnie dużo i co dalej się dzieje, jakiś głupi 60 lvl mag nekromanta podchodzi i mnie zabija...

-1 lvl , staty również poszły w dół, straciłem cały lot i stalowe itemki jakie dostałem...

No pozdro , jakie szanse ?

Ostatnio edytowane przez pirox ; 27-06-12 o 10:51
pirox jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 11:14   #6
firen
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

znam twój bul tez myślałem o ograniczeniu zabijania podobnym do twojego ale to serw pvp coś takiego raczej nie przejdzie myślałem by zmniejszyć ilość fragów by mieli mniej swobody w zabijaniu lecz w wojnie tez by to przeszkadzało jakby twó pomysł by miał wejść w życie z czego wątpię to tu pasowało by to dopracować ponieważ 191 lvl mógłby się bić z 100 lvl nawet 80 ponieważ skile mieli by takie same tzn najwyższe z reguły łucznik 80 lvl jak rozda pn ma full skile jak i mglvl tak samo jak 150 łucznik ponieważ skile mają swój limit więc różnicy ogromnej by nie było tylko lvl hp mana a pomiędzy 20 a 50 60 jest już ogromna ale to tylko moje zdanie

tez gdy zaczynałem to mnie dedali i nadal muszę na siebie uważać ale w takiej sytuacji porostu odrobić i się pilnować

pomysł byłby dobry ale musiał by być kompletnie dopracowany by nikomu nie przeszkadzało i pasowało by kilka opinii mniejszych lvli bo z tego co widzę to tylko 100 lvle się wypowiadają a pasuje by obie strony pomysłu się wypowiedziało
lecz uważam ze to nie przejdzie na tym serwie pozdro all sorki ze się rozpisałem :)
firen jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 11:31   #7
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Wypowiem się jako gracz Exorit,dostałem bana,zrobiłem sobie nową postać iii.... padłem ofiarą pk,co jest świetnym przykładem tego,że nie tylko nasza gildia pekuje,w sumie to padłem nawet dwa razy odkąd zrobiłem postać i wbiłem 20 lvl.
Ale wszystkie te pomysły,że zmniejszyć różnicę lvli albo jakieś bariery sranie w banie itp itd pomysły bez sensu które i tak nie wejdą w grę.Nie czytałem reszty postów przeczytałem pierwszy i szkoda gadać
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 11:37   #8
pirox
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 0
Domyślnie

Ty nie płaczesz bo juz miałeś dobrze wyszkolona postac, a co mamy my powiedzieć ? nowi gracze którzy maja 0 doświadczenia na tym serwerze, wbijamy 20 lvl i natychmiast nas zabijają, nawet z depo wyjść nie możemy.

Jak dla mnie to tu plączą ci co maja władze na serwerze, bo jak wprowadza te limity to nagle mogą się pojawić postacie które będą mogły ich wyprzeć i już tej władzy nie będą mieć.

Bronia się rękami i nogami żeby tylko pozostać przy władzy i nikt nowy nie mógł im zaszkodzić.
pirox jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 11:43   #9
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Cytat:
Napisał pirox Zobacz post
Sytuacja z dzisiaj, ide sobie sprzedać loot, spotykam kogoś po drodze jakis 190+ lvl i daje mi kilka stalowych itemkow, jak na 30 lvl to dla mnie dużo i co dalej się dzieje, jakiś głupi 60 lvl mag nekromanta podchodzi i mnie zabija...
Dam ci radę. Zasada ograniczonego zaufania. Jak kogoś widzisz co mógłby cie zabić, staraj się mu nie wchodzić w drogę, albo logaj szybko jak coś cennego niesiesz, lub biegniesz przez miasto. Najczęściej w miastach pada się ofiarą pk, bo "pk'erom" nie chce się wychodzić poza mury miasta :D

Jak pamiętasz nick tego 190+ lvl'a co ci dał itemy zawsze możesz do niego napisać. Może ma drugą parę i ci odstąpi...
Trzeba sobie jakoś radzić.

Ostatnia rada. Na Ankardii (wyspa dla graczy ze statutem szlacheckim) prawdopodobieństwo spotkania "pekera" jest jak 1:100. Są tam wszystkie respy podobne do Neolithu (te najbardziej korzystne), gdzie można sobie spokojnie poexpić.

Gdyby grało tutaj 200 osób to takie tematy nie miałyby miejsca, bo rzadziej by peker trafiał akurat na tę osobę co ostatnio :)
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 27-06-12, 11:54   #10
Uwolniona Mysl
 
Avatar Uwolniona Mysl
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Askarska Pustynia
Postów: 435
Domyślnie

Cytat:
Napisał pirox Zobacz post
Jak dla mnie to tu plączą ci co maja władze na serwerze, bo jak wprowadza te limity to nagle mogą się pojawić postacie które będą mogły ich wyprzeć i już tej władzy nie będą mieć.

Bronia się rękami i nogami żeby tylko pozostać przy władzy i nikt nowy nie mógł im zaszkodzić.
Masz zero pojęcia człowieku,biliśmy się sami na trzy gildie,nie znasz sytuacji,więc się nie wypowiadaj.Druga sprawa,ta nasza władza to i tak jest nic,liczą się ludzie którzy tworzą gildię,nawet jeśli znalazła by się jakaś ekipa która byłaby w stanie wyprzeć nas z serwera,to pójdziemy sobie pograć w csa herosy twierdzę czy 100 innych gier albo wyjdziemy na dwór (:D!),tutaj i tak mało kto gra a zabijamy sobie noobharami dla zabicia czasu.
Co z tego,że mam wyexpioną drugą postać? Ja też zaczynałem od zera i nie miałem pojęcia o tej grze,potrafiłem dobrze gadać z ludźmi,ot to cały sukces!
Byłem chyba największym noobem jaki uczestniczył w jakiejkolwiek wojnie w altaronie,(no chyba,że licząc paputa i furyę i mervakisa i don browara) i dałem sobie radę,więc nie mów mi człowieku,że się nie da,jak masz problem to chodź kanałami,tam cię nikt nie zabije,pozdro!
Uwolniona Mysl jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin