Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie (NowaGra)

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 13-06-14, 22:41   #1
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Widzę, że jesteś znawcą obu serverów, jeśli wiesz, że rzekomo "wszyscy są" w Collegium . A wystarczy wejść na stronę Altaron.pl i wejść w zakładkę klany. Mam nadzieję, że pomogłem, i nie będziesz już pierdolił głupot na forum .
Kup maść na ból dupy, bo byś się zdziwił ^^
A to, że jest kilka podklanów jednego głównego (sam do takiego należę), może być wyznacznikiem do umocnienia pierwotnego.
Selbo kogoś Ty przyjął
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490

Ostatnio edytowane przez Mcree ; 13-06-14 o 23:10
Mcree jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 00:22   #2
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
król

Offtopic - Przepraszam za dygresję, ale uważam, że należy...

Cytat:
Napisał Garok Zobacz post
Widzę, że jesteś znawcą obu serverów, jeśli wiesz, że rzekomo "wszyscy są" w Collegium . A wystarczy wejść na stronę Altaron.pl i wejść w zakładkę klany. Mam nadzieję, że pomogłem, i nie będziesz już pierdolił głupot na forum .
Obrosłeś nieco w piórka koleszko i myślę, że trafiłeś pod zły adres. I poza tym głupoty padły z Twojej strony

@topic

Propozycja jest interesująca i konkretna. Uważam, że warto ją wprowadzić (nie jest konieczna całkowita forma przedstawionej propozycji). Natomiast co do samego kierunku zmian skoncentrowanych na poszerzeniu pozycji klanów na serwerach jest wartym rozpatrzenia wg mnie.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza

Ostatnio edytowane przez dobryziomek ; 14-06-14 o 00:33
dobryziomek jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 16:47   #3
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Pomysł z lvlowaniem klanu fest :) Zmieniłbym jednak bonusy za lvl. 4 poziom klanu i można kupować zasłony do domku? ;p lipa. z tą kuźnią proponowałbym trochę inaczej. Na stronie mielibyśmy odnośnik do naszego 'domu gildyjnego' gdzie mielibyśmy wirtualnych NPC odpowiadających za różne kwestie. Kowal, jubiler, karczmarz, bankier gildyjny, gildyjny depozyt i wiele innych. Specjalny (dodatkowy) depozyt w grze (tylko założyciela klanu + vice) powiązany byłby z depozytem na stronce. Wkładalibyśmy tam przeróżne przedmioty odpowiednio potrzebne do rozbudowy naszej gildyjnej posiadłości. Do rozbudowania kowala na kolejny poziom musimy zebrać tyle i tyle sprzętu + odpowiednia ilość talarów. Karczma odpowiadałaby za różne buffy klanowe typu + do hp/mp mlvla/skilli trwające ileś tam czasu odpowiednio dostosowanego do poziomu karczmy (buffy można brać jedynie będąc w depo w mieście). Rozbudować też możnaby było klanową świątynię, która wraz z poziomem dostarczałaby nam dodatkowe błogosławieństwo utraty doświadczenia. Możliwości jest multum.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 17:03   #4
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Nie widzę nic czego by nie dało się wprowadzić na obecny silnik. W ogóle co to jest za moda na używanie zdania "tego się nie da zrobić na obecnym silniku"? :D

Jakoś nie zauważyłem, żeby WR się rozpadło, bo jego członkowie przeszli do innego klanu. Tak samo w przypadku innych gildii na non.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 21:22   #5
wejnos
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Skąd: krakow
Postów: 122
Domyślnie

Dobry pomysł. Ja bym jeszcze wprowadził licznik który by wyliczał średnią leveli w klanie i na tej podstawie zrobić ranking klanów
wejnos jest nieaktywny  
Stare 13-06-14, 22:53   #6
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Ej dobra, to nie jest temat o tym kto do jakiego klanu należy, ani o tym który klan na serwie jest główny, a które to tylko pod-klany. Temat jest o propozycji rozwinięcia tego systemu, więc proszę mi tu nie robić offtopa
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 06:25   #7
MaciejB
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Skąd: Manchester
Postów: 196
Domyślnie

no fajna sprawa , troche jak w innych grach przegladarowych ale pomysl na +
MaciejB jest nieaktywny  
Stare 14-06-14, 11:25   #8
cwirek
 
Zarejestrowany: Sty 2013
Postów: 30
Domyślnie

Zajebisty pomysł :)
Ja bym dodał właśnie ulepszanie gildi- ze każdy członek gildii musi zebrac ileś tam itemow i talarów. Na początku w gildi by była określona ilość członków, i im wyższy lvl tym więcej osób leader może zaprosić do gildii i trudniejsze zadania wykonywać.
Naprawdę ten pomysł ma potencjał - ale zajebiście czasochłonne : D
cwirek jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin