Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-11-11, 20:33   #1
osiągnięcia
Deneb Deneb jest nieaktywny 23-11-11, 20:33

W wielu grach gdy coś zrobimy,klikniemy,zabijemy coś określoną ilość razy otrzymujemy osiągnięcie.Także w Altaronie możnaby wprowadzić taki system.
Za co można otrzymać takie rzeczy ?garść przykładów :
1.Pierwsza krew-czyli coś prostego,pokonanie swego pierwszego przeciwnika.
2.Sezon polowania na... otwarty-zabijamy coś określoną ilość razy,w większości przypadków podczas zwykłego expienia można otrzymać coś takiego.,,Sezon polowania na czerwie otwarty'' to oczywiście zabicie określonej liczby czerwi,polowania na pająki to zarzynanie pająków.A w grze bestyj dużo,więc osiągnięć także masa
3.Pogromca demonów-zabicie demona,sezon polowań na demony raczej nie istnieje
4.Precz z Ideją-sezon polowań na krasnale,tylko z osobną nazwą

Dużo możnaby wymieniać.Wystarczy pomyśleć.A może osiągnięcie za odwiedzenie pewnego miejsca ? niby zdradza fabułę,ale...byłoby to osiagnięcie ukryte, tzn. nie wiemy co mamy zrobić,wiemy że jest wolne miejsce na osiągnięcie.


Dla łowców osiągnięć zrobiono by ranking ukazujący najlepszych.Z uwzględnieniem poziomu oczywiście,przecież 30 lvl zdobywający osiągnięcia nie urżnie demona.Ranking na stronie głównej.Ktoś się loguje i widzi twój nick na pierwszym miejscu.Duma.

Komentujcie[tylko pozytywnie],oceniajcie,może objawi się GM i powie co o tym myśli.;)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 23:28.

Deneb
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kraków
Postów: 9
Odwiedzin: 15155
Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-11, 20:38   #2
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Tylko dlaczego kojarzy mi się to z achievements z Tibii?
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-11-11, 20:42   #3
Deneb
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Skąd: Kraków
Postów: 9
Domyślnie

Może cię to zdziwi ale ja w tibie nie grałem.W pierwszym poście wyraźnie napisałem w wielu grach.W ramach pracy zrób liste 20 MMORPG i sprawdź w ilu są osiągnięcia.
Deneb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-04-14, 15:50   #4
RubSon
 
Avatar RubSon
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Woj. Pomorskie
Postów: 130
Domyślnie

Jak najbardziej za! :-) Możnaby do tego podzielić osiągnięcia na wagi tzn. jedno osiągnięcie dawałoby 1 pkt a drugie 3, zaleznie od poziomu trudnosci jego zdobycia. Do tego na stronie podczas przegladania profilu gracza moglyby byc wyswietlane te pkt, to znaczy ich suma. Jest to cos co mogloby na dluzej praytrzymac graczy poniewaz z kazdym update zostawalyby dodawane roznego rodzaju osiagniecia. Jednym z osiagniec mogloby byc np odkrycie mapy w %. Ja jestem typem gracza ktory wchodzi wszedzie, nawet w najmniejszy kat wiec lubie tez miec odkryta cala mape a nie tylko kawalki tam gdzie chodze. :-) Jak dla mnie pomys dobry. :-)

Pozdrawiqm, RubSon.
RubSon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin