Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Altaron, na którym chcę grać to
Polska Tibia (OTS RPG) 29 53.70%
Nowa gra RPG 25 46.30%
Głosujących: 54. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 31-01-15, 13:29   #11
Czorny3303
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 82
Domyślnie

A ja bym otwarł serwer z tym starym altaronem, tym z 2012 roku, kiedy zaczynałem w niego grać. Tamten balans, wszystko tamte. No może z obecnymi rozciągnięciami mapy i questami. Jestem przekonany, że większość starych wyjadaczy wróciłaby po to, żeby znów poczuć tamten klimat...
__________________
Altaron!
Czorny3303 jest nieaktywny  
Stare 31-01-15, 15:16   #12
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Tworzona jest Nowa Gra, do której przeniesione zostaną realia Altaronu, ale która będzie bardziej skomplikowana i nastawiona bardziej RPG względem tego, co jest teraz. Taki był zamiar od początku (tak mi się przynajmniej wydaje) i OTS Altaron jest tylko ścieżką, po której zmierza się do końcowego efektu.

Moim skromnym zdaniem, jest bardzo duża różnica pomiędzy 'starą Tibią po polsku' a 'nowym Altaronem'. Różnica, która większości osób się nie spodoba, ale która przyciągnie rodzaj graczy, których w Altaronie jest niewielu.

Czyli - Ci, którzy głosują na starą Tibię, nigdy nie będą zadowoleni przyszłym Altaronem i bezpieczniej będzie poszukać czegoś innego.

Co zaś się tyczy czasu realizacji projektu... to jest jak z drugą linią metra w Warszawie. Szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzi, czy uruchomią ją we wrześniu, czy w styczniu, czy za dwa lata. Ważne, że uruchomią, bo będzie to naprawdę fajna sprawa.

Zaznaczam, że powyższe to moja prywatna opinia i nie opiera się na tajemnej, pozyskanej z nielegalnych źródeł wiedzy.

Pozdrawiam!
Catthon jest nieaktywny  
Stare 31-01-15, 16:38   #13
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał corkarypto Zobacz post
Jak widać ludzie szukają starego systemu walk dlatego retro pvp ma taką popularność, taki tibianic to potwierdza. Znam wielu ludzi którzy by pograliby na jakimś fajnym OTS serverze gdzie nie ma botów. Na Altaronie to dosyć dobrze wychodziło jeśli chodzi o boty. Co prawda kilku graczy używała elfbota do walk ale szkodliwość tego była tak mała jak społeczność Altaronu. Altaron przed łatka z tabelką był naprawdę pięknym OTS'em, i naprawdę wtedy niewiele brakowało do prawie idealnego balansu. Altaron OTS może spokojnie zdobyć cała rzesze graczy pod warunkiem że ściągniecie sporo graczy z zagranicy bez tego nawet nasi rodacy w to nie pograją.
Dokładnie tak,altaron z czasów gdzie pomysl balansu z tabelki jeszcze nie istniał był bardzo grywalny.
W połączeniu z anglojęzycznym klientem,większa mapa serwer tętnił by życiem bo popyt na tego typu serwer jest ogromny.

Co do nowej gry moze sie okazać, ze wykonacie ogrom pracy,ale ludzie mogą tego nie "kupić" i cała wasza praca pójdzie na marne.

Ostatnio edytowane przez Bubsko ; 01-02-15 o 11:16
Bubsko jest nieaktywny  
Stare 21-02-15, 21:24   #14
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Dzięki za wypowiedzi i oddane głosy.

ciach
/Zamykam
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin