Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przywrócić czar Saim Unar??
Tak 25 59.52%
Nie 17 40.48%
Głosujących: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-03-15, 11:16   #11
pan
 
Avatar pan
 
Zarejestrowany: Lip 2012
Postów: 71
Domyślnie

Juz bez saim unar wiekszosc zwiadkow bedzie nekro. Jesli juz to cos za cos.
PS. Sam bede gral zwiadem nekro
pan jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-15, 16:16   #12
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Dobra wypowie się ktoś z administracji czy w dupie ma Zwiadowce ?? Bo innymi profesjami i tak napierdala się expy takie, że szkoda gadać. Ja tylko chce głupie saim unary do pvp, bo expić przy autoattackach z puginałów to tryliardy talarów stracę. PROSZĘ O WYPOWIEDŹ KOGOŚ Z ADMINISTRACJI!!!!
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-15, 16:20   #13
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Została zmieniona łamliwość puginałów, nie widziałem, aby póki co ktokolwiek próbował zdobywać doświadczenie przy ich użyciu, więc skąd dane o wydawaniu "tryliardów talarów"? Nie widzę, aby zwiadowcy narzekali na tempo zdobywania doświadczenia/pieniędzy w porównaniu z innymi profesjami.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-15, 16:45   #14
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Bo nikt nie płacze na forum, albo nie wie jak się expi innymi profesjami, ale nie chodzi o to. Najbardziej mi chodzi o to, że chcę żeby ten nekromanta się czymś wyróżniał. Puginały to była największa jego zaleta ponieważ miał instant dmg co chwila tak jak mag nekromanta SD. A teraz co?? Ma większy dmg niż inni o 15 %?? Ale każdy może bić z tej samej amunicji, ponieważ grałem zwiadowcą nekromantą wiem, że używanie puginałów jest bezsensowne, bo lepiej bić kpiro, ponieważ więcej się bije z kpiro niż z puginałów (auto attacki). Więc proszę to wziąć pod uwagę.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-15, 19:11   #15
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Jeżeli moje argumenty są niewystarczające proszę o informację.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-03-15, 19:13   #16
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Puginały jak były są dalej bez użyteczne i tak lepsza kusza i łuk niż te puginały.
A żeby się wyrożniały jako atut Nekromany Zwiadowcy powinno się z nich bić jak z Łuku i mniejsza łamliwośc!!!!!!!
I oddajcie czar SAIM UNAR ale to i tak nic nie zmieni,jedynie do PVP.
WarlordPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-15, 12:57   #17
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

saim unar jest nie ważny, najważniejsze jest to aby usunąć zależność Obrażeń od odległości, to jest śmieszne, nie dość że zwiadowca solo nie wyciągnie takiego expa co wojownik czy mag, to w dodatku posiada kary do obrażeń jeżeli przeciwnik jest za blisko lub za daleko.

P.S. Podejrzewam że większość ludzi nie wie że zwiadowca ma taki "Bonus"
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-15, 13:24   #18
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał Masterglocker Zobacz post
saim unar jest nie ważny, najważniejsze jest to aby usunąć zależność Obrażeń od odległości, to jest śmieszne, nie dość że zwiadowca solo nie wyciągnie takiego expa co wojownik czy mag, to w dodatku posiada kary do obrażeń jeżeli przeciwnik jest za blisko lub za daleko.

P.S. Podejrzewam że większość ludzi nie wie że zwiadowca ma taki "Bonus"
O ta i jeszcze żeby kpiro nie kosztowało 130 many a 10, biegać się nie chce z mobkami to wojka zrób.
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-15, 13:45   #19
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

chodzi bardziej o to ze ciezko utrzymac dystans przy moobkach, które mają haste, przynajmniej ja tak uważam.
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-03-15, 14:38   #20
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
O ta i jeszcze żeby kpiro nie kosztowało 130 many a 10, biegać się nie chce z mobkami to wojka zrób.
w wielu miejscach nie da się uciekać, wiele potworów biega dość szybko.
potwory takie jak czarnoksiężnicy czy diabliki trzymają za duży dystans i również muszę za nimi biegać. przed resetem mag robił sd, szedł na wrl i 1kk expa + potężne profity (około 10 talarów na +), ja musiałem zrobić bomby, targać masę bełtów i kombinować kpiro + rix triks kpiro + bomba i robiłem 800k i modlić się żeby się zwróciło, rozumiem że to gra drużynowa ale dlaczego zwiadowca jest najbardziej w dupe w solo expie. teraz też tak jest, zwiadowcą można było zrobić 200k na trollach ale wychodziło się na minus (teraz twardziele widzą niewidzialnych), gdzie magowie robią większy exp i profity, wojownicy to samo (55 wojownik 300k na katakumbach, pozdro)
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin