Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Przywrócić czar Saim Unar??
Tak 25 59.52%
Nie 17 40.48%
Głosujących: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-03-15, 23:50   #21
sokoskiiii
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 165
Domyślnie

Dobra rozumiem ze z 1 kratki bije mniej niz z 3 ale bic mniej z 5 /6 kratek mniej niz z 3 kratek to pozdro.
sokoskiiii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-15, 07:41   #22
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Więc dlaczego tylko zwiadowcy mają jakieś urojone redukcje obrażeń a inne profesje nie??
Nie chce, by pogorszyli inne profesje, ale by wyrównano łucznika do innych. Mag oraz Rycerz mają stałe obrażenia z czarów/run (u magów), a dokładniej mały rozrzut i biją za każdym strzałem jakieś obrażenia. Zwiadowca ma to do siebie, że ze strzał jak i z czarów szybkostrzelności mogą uderzyć (na większych lvl/skillach) od 0 do 500, czy nawet więcej. Dlatego też chciałbym mieć czar Saim Unar, który miał swoje obrażenia z małym rozrzutem i wiedziałem za ile mogę uderzyć. Czy nasze argumenty są wystarczające????
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-15, 07:56   #23
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał CySiO Zobacz post
Więc dlaczego tylko zwiadowcy mają jakieś urojone redukcje obrażeń a inne profesje nie??
Nie chce, by pogorszyli inne profesje, ale by wyrównano łucznika do innych. Mag oraz Rycerz mają stałe obrażenia z czarów/run (u magów), a dokładniej mały rozrzut i biją za każdym strzałem jakieś obrażenia. Zwiadowca ma to do siebie, że ze strzał jak i z czarów szybkostrzelności mogą uderzyć (na większych lvl/skillach) od 0 do 500, czy nawet więcej. Dlatego też chciałbym mieć czar Saim Unar, który miał swoje obrażenia z małym rozrzutem i wiedziałem za ile mogę uderzyć. Czy nasze argumenty są wystarczające????
Hmm, nie wiem czy przy takim mocnym kpiro potrzebny jest jeszcze saim unar. Hity w magów/zwiadowcow z kpiro na 50 poziomie wynoszą około 400, na dziendobry pierwszy hit leci za 250+ więc o co Wam chodzi? Stały dmg to teraz kpiro, a jak będzie z expem na puginalach to zobaczymy na 100 lvlach. Narazie jestem przeciw saim unar.

Zwiadek Ele Nekro
begar321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-15, 18:32   #24
dawidees
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 123
Domyślnie

Saim Unar zły pomysł, 99% populacji zwiadowców to nekromanci ( tylko ja gram duchownym na tym pvp ??????), jak jeszcze zrobia saim unar to moge chara kasować. Zwiadowca wymaga innych zmian, ale sam nie mogę teraz wymyślić jakich.
dawidees jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-15, 21:47   #25
Garok
 
Avatar Garok
 
Zarejestrowany: Lut 2014
Postów: 165
Domyślnie

Grałem całe życie zwiadowcą nekromantą. od 10 do notabene 35 poziomu (już po resecie) nie zużyłem więcej niż 50-70 manasów. Gra zwiadem póki co jest niezwykle opłacalna (na respie tracę 2-3 manasy/H i strzały). Nie wiem czy robię tyle expa co mag i ryc, ale z bonusem robię 60K/H na 30 lvlu co w zupełności mi wystarcza. Hity są niesamowicie duże (do PVE, gdyż w pvp jak zawsze ten minus - raz się nie przebijesz, raz nie trafisz po czym jebniesz krytyka) bo krytyki siadają nawet po 400 (zwykłe strzały). Dzięki temu, że cap niezbyt redukuje moją prędkość, podczas gdy goniło mnie 4 wyrwidębów zużyłem jednego manasa. Jak pomyślę ile to kosztuje gdy wszystko trzymasz na sobie (woj) to chce mi się śmiać. To tak dla sprostowania narzekań na zwiada. Póki co wydałem 4 pny w siłę.
@TOPIC
Na tak, na expie z pugi byłem 2 razy i oczywiście waste i zbyt mały dmg jak na cenę, więc przydatne tylko w PVP (yase unar ma taki koszt i okres czekania, że śmiech na sali).
__________________
Cytat:
Napisał sivik Zobacz post
czy bendom braly czy nie bendom to zagadka jest nieliha
tylko nie jec durzo na sniadanie bo bendzie bolec kiha
facebook.com/mikouaiB
Garok jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 21-03-15, 22:04   #26
Masterglocker
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 76
Domyślnie

garok
wszystkimi profesjami możesz grać bardzo, ale to bardzo oszczędnie, rycerzem wyszedłem z miasta na 10 lvlu i wróciłem dopiero na 20, mając sporo kasy i loota, kilka paczek wysłałem, nie użyłem żadnej mikstury. ale mi nie chodzi o oszczędną grę, w altaronie im szybciej expisz tym więcej zarabiasz, cóż tego że ty zużyjesz 50 manasów, mag zużyje 500 manasów ale zarobi wprost proporcjonalnie więcej niż ty i będzie miał lepszy exp.
Masterglocker jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin