Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Klany

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-12-15, 23:07   #11
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 03-12-15, 23:11   #12
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
Widać że Carli i tym całym petom strzeliło już do łba i to porządnie.
I tak nie dorównają Portalakowi.

@topic
dominando krag!
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 03-12-15, 23:13   #13
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

@Tisaya
Może i nie dorównają ale moim zdaniem są i tak pierdolnięci :v
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 03-12-15, 23:25   #14
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał Walles Zobacz post
artezon zawsze był w porządku, nie wiem co teraz mu odjebało ale to pewnie przez to, że masowo przyjmuje byle kogo do teamu i mu robią w głowie pierdolnik. Po tym teamie który teraz stworzył jak dla mnie zjebał całe 3-4 lata swojego dowodzenia w Altaronie.


argument, że chce powalczyć jest tak samo dobry jak to, że morgian już nie kradnie więc dlaczego nazywam go złodziejem.
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina i ogarnął GH (bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki) to już będzie rządził Collegium. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez oczywaszki ; 03-12-15 o 23:37
oczywaszki jest nieaktywny  
Stare 03-12-15, 23:47   #15
begar321
Ban Dożywotni
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Skąd: Swiecie/Kuj-Pom
Postów: 194
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Pozwolę sobie to wyjaśnić, bo mam pomału dość.
Jeśli ktoś chce hejtować, niech tego w ogóle nie czyta.

Cała szopka jest inicjatywą Podziemnego Kręgu. Artezon był i jest zawsze taki sam, talarów nie szczędzi dla uczciwych. Prawda jest taka, że po resecie Selbo nawoływał do powrotu Collegium. Powstał temat, otwarty dla wszystkich graczy, stąd ta 'trejdówa' u Collegium na vc. (My z Artezonem graliśmy wtedy w tibie i zastanawialiśmy się czy wrócić na Altaron). Stąd u nas takie osoby jak np. Konrad, który na poczatku siedział na osobnym kanale i każdy się zastanawiał skąd ci ludzie się wzięli. Selbo w pewnym momencie zawinął się i zostawił nas z tym całym bajzlem, za który poniekąd był odpowiedzialny robiąc konta na vc wszystkim, którzy chcieli.
Uciekło stare collegium... Selbo, Colens, Lai, Nill...(przy okazji gh przemineło) Został tylko Artezon, Uru...

Cały ten burdel trzeba było ogarnąć, a nie było komu. Każdy komentował, lecz nikt nie chciał podjąć inicjatywy. Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.

Carla sobie ubzdurał, że skoro Artezon ma admina to już będzie rządził Collegium i ogarnął GH bo tylko on miał cały czas Status Szlachecki. Niestety kilka osób podpięło to pod chęć tyrani... Widzieliśmy, że na vc robi się nowa drużyna, szczerze mówiąc mieliśmy to gdzieś, nawet lepiej bo nie wszystkich dało się tolerować. "Niech historia pisze się sama" - to nam przyświecało, nam czyli tej piątce 'starszyzny', która wiedziała co się szykuje, ale miała to gdzieś.
Podziemny krąg za plecami knuł,a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....

I tutaj moje uznienie dla Konrada, ziomek chylę przed Tobą czoło, że okazałeś się najuczciwszy, a tak naprawdę mało się znaliśmy.

Ot w skrócie cała historia. Teraz Carla będzie pisał jak to było 'naprawdę', bo przecież to wszystko nasza wina. Powiem tak- mów sobie co chcesz. Każda historia ma dwie strony, to jest nasza wersja, jeśli masz choć trochę szacunku, powininieś to uwzględnić. Jeśli nie, zamilcz, bo nie dla Ciebie ten post pisany.

Pozdrawiam
HAHAHAHAHAHAHAHAHA , nie podobało mi się właśnie to,że uważaliście się za kogoś kto ma "wiecej do powiedzenia" niż inni typu Konrad etc. etc. A tak naprawde byliście wszystkim równi ale do was to nie dochodziło najwyraźniej .
Nie podobało mi się wiec pisze swoją historie. Tak naprawde robiliście sobie co chcieliście . Oto sobie Spejsona wyjebaliście o to to o to to itp. itp. Weź Beatka już nie pisz jak było kiedyś a ja jest teraz bo ja to doskonale wiem . Kiedyś był Selbo , Trianos , Siemanos , Buhajek , Furja ,Artezon , Uru i było dobrze , bo wiadomo kto był liderem spośród tych osób . Gdy pewne osoby przestały grać (i tutaj moje zdanie , ja tak myśle) nie zapracował sobie na to by pełnić taką rolę jaką pełnił po naszym odejściu . Ja nie chciałem się tam kłócić bo od początku chciałem tam lidowac akcje itp itp ale sie poprostu nie dało bo zawsze ktoś sie wpierdalał itp itp . Wieć prosze przestań . Wam odjebało jak Luffy przelicytowal Arcziego o np buty chaosu 3w. OOGROMNIE SIE WKURWIL a ty go straszylas ,ze na dniach straci konto na vc . Artezon dojebał z akcją z Ziomuchem , Ziomuch kupił perły od Smoka a Artezon do niego "że nie będzie mu dawał ałry" . Te sytuacje mnie dobiły i kompletnie straciłem szacunek .
@Zuzza
Pamietaj ,że to ja starałem się o twoje konto na vc i koniec końcem się udało.
Artezon wtedy mówił ,że jesteś "małoletnią" "głupią" i wiele wiele innych .
Więc nie pisz mi kto tu jest zjebany etc etc . Z ciebie to wszyscy mięli , mają i zawsze będą mieli BEKE bo jesteś poprostu ......


I takie tam na koniec by jeszcze bardziej mnie znienawidzić
Ale dziś dostaliście przekope na kobarta . Full dominando .
Strach paraliżuje ręce
begar321 jest nieaktywny  
Stare 03-12-15, 23:57   #16
poiuyt321
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Skąd: Łódź
Postów: 274
Domyślnie

Cytat:
Napisał begar321 Zobacz post
@Zuzza
Pamietaj ,że to ja starałem się o twoje konto na vc i koniec końcem się udało.
Artezon wtedy mówił ,że jesteś "małoletnią" "głupią" i wiele wiele innych .
Więc nie pisz mi kto tu jest zjebany etc etc . Z ciebie to wszyscy mięli , mają i zawsze będą mieli BEKE bo jesteś poprostu ......
Gościu ja mam wyjebane na to co było kiedyś tami chuj mnie to obchodzi że mają beke.
Gram bo lubie i pisze co myślę.

Btw. Nie wypominaj mi o tym że Ty mnie do Day wciągnołeś bo to na 100% nie byłeś Ty.
Ja wiem lepiej kto to zrobił :)

Ostatnio edytowane przez poiuyt321 ; 04-12-15 o 00:05
poiuyt321 jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 00:01   #17
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Jakby było tak pięknie jak to beatka napisałaś to by żadnego rozłamu nie było. Sama nie tak dawno nazwałaś nas dzieciakami, którzy chcą uciec spod tyranii ''rodzica''. Sory, że się nie daliśmy się podporządkować m.in tobie, która np. teraz nie pomaga swoim nowym koleżkom w wojnie. Wiedz, że tym razem nie wrócisz na przejęty serwer, bo nigdy go nie przejmiecie. Więc lepiej zamiast pisać te fałszywe posty, zacznij pomagać swoim nowym koleżkom.

Uważam błędne koło, które kręciło się przez 4 lata na Altaronie, za zatrzymane.
Graata jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 00:14   #18
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Wam się wydaje, że taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy. Otóż- mylicie się. Rozłamy były, są i będą. A takich gównoburz na forum to sobie poszukajcie, jest co czytać i powspominać.
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 00:28   #19
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Beatko ja rozumiem wszystko co napisałaś bo sam znam te historie i doskonale wiem jak było mimo, że nie grałem dłuższy czas.. Beatko co to za teksty

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Artezon jedyne czego się podjął, to ogarnięcia nowego vc po nieprzyjemnościach z Fardonemi pingowaniem.


a my mieliśmy nadzieje, że ci, którzy zostali na kanale na jednym vc, są naszymi ziomkami do końca. Niestety, tutaj też byliśmy w błędzie, odeszli wbijając nóż w plecy, siedziąc z nami na kanale i bijąc poszczególne osoby. Konta zostały wyrzucone, niektórzy sami odeszli....
Wiele razy na kimś się zawiedliśmy/cie za czasów prawdziwego Collegium a nie tych śmiesznych tworów z wyżej zaznaczonym gostkiem który nigdy według mnie nie powinien postawić nogi w tym teamie i za każdym razem wybaczacie bo jesteście tacy wszyscy dobroduszni byle pograć, ile teraz to potrwa? za miesiąc może dwa a nawet osiem znów będzie jakaś jazda i znów teamy się podzielą i nagle ktoś kim teraz gardzisz będzie razem z Tobą na VC i będziecie grać jakby nigdy nic.. Wszystko się zgadza Uru, Ty, Arczi zawsze pomogliście ile mogliście a czasami ponad potrzebę sam się o tym poznałem bo akurat mi to pomagaliście całą moją grę tak w sumie, jak nie tony talarów to jakieś kozackie itemy ale zawsze mogłem na was liczyć. Dlatego skąd teraz pomysł u was by brać każdego byle by wygrać złote majtki? czy Arczi już nie pamięta jak exorit rządziło i okrutnie mordowało wszystkich a jakoś daliśmy radę i Arczi poprowadził do przejęcia serwera? teraz rozumiem by się nie udalo mimo, że tamtego czasu Arczi miał 100+ level i się po nocach wyexpiał a teraz ma wszystko co potrzeba.

No nic to takie moje przemyślenie i w chuj smutne jest to, że taka osoba jak Arczi może zrobić coś takiego.. Fajnie jakby sam się do tego odniósł i jednocześnie bym miał relacje z pierwszej ręki.. ale pewnie tego nie zrobi bo nie jest osobą która daje się sprowokować.

PS. Mówisz o zawodzie na xxxx graczu a w teamie macie ludzi którzy nawet nie wiedzą co to team i za jakiś czas będziesz musiała powtórzyć swój post bo zawiedziesz się ponownie, warte to? widocznie macie inne cele w tej grze

Ostatnio edytowane przez Walles ; 04-12-15 o 00:43
Walles jest nieaktywny  
Stare 04-12-15, 00:44   #20
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Cytat:
Napisał poiuyt321 Zobacz post
Btw. Nie wypominaj mi o tym że Ty mnie do Day wciągnołeś bo to na 100% nie byłeś Ty.
Ja wiem lepiej kto to zrobił :)
Czyzbym to był ja?
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin