Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-02-17, 22:19   #1
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie Uhy

Witajcie,

Zanim zacznę, od razu proszę o zachowaniu kultury w tym temacie, oraz nie odrzucaniem jej bez przemyślenia.

Zatem:

Zauważyłem iż, UHY nie są zbytnio popularne oraz mogę wręcz powiedzieć że na tym etapie wręcz gorsze od mikstury wyzdrowienia!

Problem jest następujący:

Jeśli chcemy używać UHA, to nie możemy używać TAWISAani żadnego potka(hp/many)!!!! Powoduje to powiedźmy sobie paraliż, bo albo się ożywiamy UHEM albo odnawiamy manę żeby móc dalej bić potworki(grając 2h(czyli solo) taki wymuszony wybór jest dość "drogi"). Dla porównania do potków wyzdrwowienia, nie ma na nich żadnego ograniczenia, można je mieszać z Tawisem, oraz miksturami many, co powoduję że są po prostu bardziej opłacalne od Uhów.

Dobrze, ale w końcu UHY ożywiają więcej! No i tu jest problem, bo (nie jestem pewien ale to chyba wynika z ograniczenia mlvl dla rycka) uhy w cale więcej nie ożywiają. Dam swój przykład, rycerz 120 lvl, z maksymalnym mlvl-em jaki mogę mieć. Używając Uha leczę się +/- 700, natomiast miksturą wyzdrowienia +600, ale dodatkowo się tawisuje za +100, Więc wychodzi na jedno.

Ktoś powie, że w końcu UHY są na wyższy poziom, okay rozumiem, ale jaki to poziom ma być? Jak to ma działać? Skoro na 120 niejednokrotnie takie mikstury wyzdrowienia nie są w stanie wyleczyć z obrażeń jakie zadają mocniejsze potworki. Powoduje to że granie rycerzem 2h/dualem(1h z reguły gra z kimś)na takim poziomie wymusza "deski", pójście na słabsze potwory(mniejszy xp/kasa, brak możliwości wylocenia potrzebnych itemków).

Dlatego chciałbym zaproponować jakieś zmiany związane z Uhami:

1. Odblokowanie możliwości używania Uha i tawisa
2. Odblokowanie możliwości używania UHA i potów Many (jeśli dobrze pamiętam tu był problem z Id potków, ale czy nie wystarczy zmienić ich-stworzyć nowych dla tych od many?)
3. Odblokowanie większego mlvl dla rycków/zwiększenie ożywiania z UHA


Ponownie proszę o zachowanie kultury, oraz uargumentowane wypowiedzi.
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 22:28   #2
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Uhy? Uhy są dobre. Mam na swoim knighcie max m lvl potek+ rybka i uham sie po 1k czego chciec wiecej
Trixis jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 22:33   #3
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Uhy? Uhy są dobre. Mam na swoim knighcie max m lvl potek+ rybka i uham sie po 1k czego chciec wiecej
Różnica 8 mlvl-i poprzez lvl + profesja duchownego i dodatkowo jesteś ryckiem 1h, jak wspominałem tutaj mniej to boli, a zarazem mniej dotyczy problem.
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 23:16   #4
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

UH + czar odpada, wyobrażasz sobie Łucznika 200+ poziom z tapenem + UH ?

Jestem za opcją numer 2 i 3.


PS. Godfryd życzę Ci aby coś się w tym temacie zmieniło bo wiem o czym mówisz ale tu i tak zaraz narybek zacznie spamować.. coś typu gavrosz, typ który ginie od 4 osób (bez odliczania) i tacy najwięcej mają do powiedzenia w kwestii balansu.

Ostatnio edytowane przez Walles ; 12-02-17 o 23:23
Walles jest nieaktywny  
Stare 12-02-17, 23:23   #5
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Rycek i tak jest praktycznie unkillable a Ty chcesz jeszcze zwiekszyc uha..
0 boostowania juz profesji. Pozostaje jedynie kwestia ceny run do NPC.
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 13-02-17, 16:07   #6
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Największym problemem UHa jest jego "zamulenie" bo trzeba odczekać chwile zanim się on odpali, to powoduje deski przy hard expach (nie mówie o 450k/h w 10 osób na dolnych piaskach jak robią to przeciwnicy, lecz ponad milion solo). Godfrydzie Czarny - najlepsze leczenie to mikstura wyzdrowienia łączona z hape tawisem. Ja używam mikstur robionych przez eksperta i mikstur potęgi (banalna mikstura, daje 8 m leveli) jeżeli jeszcze bardziej chcesz podnieść m level jedz sandacze, mi zależy bardziej na dmg. Sumując miks około 650 hp + 450 hape tawis = najlepsze leczenie w grze wojownikiem duchownym.
Maru123 jest nieaktywny  
Stare 13-02-17, 16:23   #7
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Największym problemem UHa jest jego "zamulenie" bo trzeba odczekać chwile zanim się on odpali, to powoduje deski przy hard expach (nie mówie o 450k/h w 10 osób na dolnych piaskach jak robią to przeciwnicy, lecz ponad milion solo). Godfrydzie Czarny - najlepsze leczenie to mikstura wyzdrowienia łączona z hape tawisem. Ja używam mikstur robionych przez eksperta i mikstur potęgi (banalna mikstura, daje 8 m leveli) jeżeli jeszcze bardziej chcesz podnieść m level jedz sandacze, mi zależy bardziej na dmg. Sumując miks około 650 hp + 450 hape tawis = najlepsze leczenie w grze wojownikiem duchownym.
On gra Ele/alchem i jego profesja nie ma hape tawisa .
Ele/alch to kupa totalna , Godfryd zrób temat o jakiś czar do leczenia dla Ele/alcha (najta)
19Fafarafa06 jest nieaktywny  
Stare 13-02-17, 17:20   #8
Katamaran
 
Zarejestrowany: Lut 2015
Postów: 134
Domyślnie

Ja sie nie wtracam, ale teraz sie nie da expic na uhach
Katamaran jest nieaktywny  
Stare 13-02-17, 17:43   #9
Zurvy19
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 46
Domyślnie

Kazda profesja powinna miec ten hape tawis bez wzgledu na to czy to nekro czy cos innego. Skoro nekromatna juz go ma to czemu nie ma go alch/ele? :D :D
Zurvy19 jest nieaktywny  
Stare 13-02-17, 17:58   #10
Godfryd Czarny
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 43
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
On gra Ele/alchem i jego profesja nie ma hape tawisa .
Ele/alch to kupa totalna , Godfryd zrób temat o jakiś czar do leczenia dla Ele/alcha (najta)
Dokładnie, okazuję się że w late game ryc alch-ele jest po prostu niegrywalny.

Może Merv/Dworkin coś by się wypowiedzieli, nie chciałbym mieszać zbytnio na forum.
__________________
Bohatera poznaje się tylko na wojnie, mędrca w gniewie, a przyjaciela w potrzebie.
Godfryd Czarny jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin