Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 23-09-17, 18:17   #11
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Dobra nie róbcie gnoju...
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 18:23   #12
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Widze ze strasznie drogi kolego generalizujesz nikt nie chce na smoki isc na 20lv ani wbijac 2kk/h exp na 10lvlu jest dobrze jak jest ale propozycja ezzaka zeby ZAMIENIC miejscami odes rago z rago tote jest jak najbardziej na + bo na expienie na 30lvlu z odes rago moga sobie pozwolic tylko osoby ktore albo kupily statusy albo maja kolegow co ich sponsoruja (nie mowie o sytuacjach kiedy ktos spedza 3 dni na czerwiach/szeregowcach bo po 3 dniach tam juz masz ten 50lv tak czy siak)

Z odes rago poexpisz w spokoju dopiero od 80lvla wiec czemu ten spell jest na 30 kiedy najbardziej rycerzowi brakuje rago tote czy to na team hunty czy solo exp czy tez pvp?

Zmiany ktore bylyby mile widzane zeby usprawnic rozgrywke (duzo nie zmieniaja) wg mnie to
1. zmniejszenie wymaganej many na wiekszosc spelli magow nie wiem jak jest z duchownym i elementalista ale nekromanta potrzebuje 250 many na taiw fomesa i leczy sie nim tylko za 1/5 albo 1/10 zadanych obrazen spell kompletnie nie przydatny tak samo efo owla ktora wymaga od nas stania w zwarciu z przeciwnikami przyda sie to fakt ale dopiero na 200lv (chociaz pewnie i tak nuty beda mvp robily na tym lvlu) z elementalista chyba jest podobnie strasznie duzy koszt many za mizerny efekt
2. Usprawnienie respow na ktore nikt nie chodzi zeby byla roznorodnosc expowisk i wiecej mozliwosci dla graczy (wszyscy kisza sie na krasnalach albo gryfach uwazam to za bezsens)
3. Potwory ktore dostaly boosta do hp a mialy mocne leczenie powinny miec to leczenie znerfione bo polowanie na nie stalo sie praktycznie nie oplacalne (rekinolaki, hydry, medrce te moby huncilem kiedys i teraz nawet nie chce myslec ile wiecej sdkow/wave musialbym walnac) Bo bijac rekina na ~4 sd potrafil mi sie uleczyc dwa nawet trzy razy powodujac ze musialem dorzucic w najgorszym wypadku dwa dodatkowe sdki ciekawi mnie obecna sytuacja jak idzie 6-7 sd i uleczy sie te 6x?
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 18:33   #13
Bass1
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 102
Domyślnie

Ja jestem na nie z tematem rago tote nie będzie ułatwienia bo to jak by dać zwiadomowi możliwość używania kuszy na 20 poziom i dania mu szybkiej prędkości i gdzie tu sens i logika. Leczeniem owszem jak najbardziej jestem za tym aby to zmienić. Gryfy i krasnale teraz są oblegane bo tak ma wyglądać gra że masz poświecić swój czas aby coś zdobyć i to się większości podoba więc to nie przejdzie aby to zmienić.
Bass1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 18:34   #14
mutek99
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 40
Domyślnie

Cytat:
Napisał Goferczarnegozla Zobacz post
Widze ze strasznie drogi kolego generalizujesz nikt nie chce na smoki isc na 20lv ani wbijac 2kk/h exp na 10lvlu jest dobrze jak jest ale propozycja ezzaka zeby ZAMIENIC miejscami odes rago z rago tote jest jak najbardziej na + bo na expienie na 30lvlu z odes rago moga sobie pozwolic tylko osoby ktore albo kupily statusy albo maja kolegow co ich sponsoruja (nie mowie o sytuacjach kiedy ktos spedza 3 dni na czerwiach/szeregowcach bo po 3 dniach tam juz masz ten 50lv tak czy siak)

Z odes rago poexpisz w spokoju dopiero od 80lvla wiec czemu ten spell jest na 30 kiedy najbardziej rycerzowi brakuje rago tote czy to na team hunty czy solo exp czy tez pvp?

Zmiany ktore bylyby mile widzane zeby usprawnic rozgrywke (duzo nie zmieniaja) wg mnie to
1. zmniejszenie wymaganej many na wiekszosc spelli magow nie wiem jak jest z duchownym i elementalista ale nekromanta potrzebuje 250 many na taiw fomesa i leczy sie nim tylko za 1/5 albo 1/10 zadanych obrazen spell kompletnie nie przydatny tak samo efo owla ktora wymaga od nas stania w zwarciu z przeciwnikami przyda sie to fakt ale dopiero na 200lv (chociaz pewnie i tak nuty beda mvp robily na tym lvlu) z elementalista chyba jest podobnie strasznie duzy koszt many za mizerny efekt
2. Usprawnienie respow na ktore nikt nie chodzi zeby byla roznorodnosc expowisk i wiecej mozliwosci dla graczy (wszyscy kisza sie na krasnalach albo gryfach uwazam to za bezsens)
3. Potwory ktore dostaly boosta do hp a mialy mocne leczenie powinny miec to leczenie znerfione bo polowanie na nie stalo sie praktycznie nie oplacalne (rekinolaki, hydry, medrce te moby huncilem kiedys i teraz nawet nie chce myslec ile wiecej sdkow/wave musialbym walnac) Bo bijac rekina na ~4 sd potrafil mi sie uleczyc dwa nawet trzy razy powodujac ze musialem dorzucic w najgorszym wypadku dwa dodatkowe sdki ciekawi mnie obecna sytuacja jak idzie 6-7 sd i uleczy sie te 6x?
Nie zgadzam się, juz od 30 lvla na raindarze dosc czesto przydawal mi się czar odes rago. Nie wspominajac o tym, ze mimo nerfa zadaje dosc fajny dmg. Po co komus ponizej 55 lvla rago tote? Woj do 55 expi raindar/krasnale, przyda mu sie to tam? No nie. Zadne team hunty bo magowie w zyciu na tych lvlach nie chcieli by woja na expie widziec (duzo miejszy exp i kasa). Nie grasz wojem, nie wypowiadaj się. Jest dobrze tak jak jest
mutek99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 18:45   #15
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Ok poswiecamy swoj czas ale dlaczego jestesmy zmuszeni do poswiecania swojego czasu na tylko i wylacznie dwoch expowiskach (jezeli jestesmy ograniczeni zasobem finansowym)

I mi to rybka czy krasnale i gryfy dostana takiego nerfa ze zamiast 50lvlem zarabiac tam 25k/h bede zarabiac 5k/h a 20lvle wychodzily na zero mi tylko chodzi o to zeby oplacalo mi sie pojsc na inny resp troche pokombinowac niz zajmowac jedyny sluszny exp gdzie jest 20 innych graczy i ich stamtad wypraszac w nie mily sposob

Nie rozumiem tez dlaczego dla Ciebie zbuffowanie loota/respow mobow typu zywiolaki ziemi wody i energi lub wiwern/entow mialoby rownac sie ze zrobieniem z nich kosa expowisk 500k/h na 30lvlu?


Tez nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz ze wiekszosc sie podoba sytuacja gdy istnieja na serverze tylko dwa respy ktore sa kurewsko op a reszta moglaby spokojnie zostac usunieta z gry?

I nie chcialbym Cie obrazic ale twoje argumenty sa naprawde slabe i powinienes zastanowic sie nad swoja egzystencja i dalszym wypowiadaniem sie na tematy publiczne temat powstal zeby cos zmienic/usprawnic a ty jestes na nie bo nie bo ulatwienie hurr durr czemu oni maja miec latwiej

Taka propozycja na koniec jak chcesz sie wypowiedziec to fajnie jakbys podal troche przykladow co zmienic/czego nie zmieniac zebysmy mogli sie ustosunkowac a reszta graczy/administracja mogla wyciagnac jakies wnioski :)

Cytat:
Napisał mutek99 Zobacz post
Nie zgadzam się, juz od 30 lvla na raindarze dosc czesto przydawal mi się czar odes rago. Nie wspominajac o tym, ze mimo nerfa zadaje dosc fajny dmg. Po co komus ponizej 55 lvla rago tote? Woj do 55 expi raindar/krasnale, przyda mu sie to tam? No nie. Zadne team hunty bo magowie w zyciu na tych lvlach nie chcieli by woja na expie widziec (duzo miejszy exp i kasa). Nie grasz wojem, nie wypowiadaj się. Jest dobrze tak jak jest
No i wlasnie tylko raindar i krasnale i tak od poczatku altaronu moze by tak czas to zmienic? Zaden mag czy zwiad nie zechce robic team hunta z 30 rycerzem ktory jedyne co moze to zlurowac jednego max dwa potwory i strzelic nie oplacalne odes rago w takiej sytuacji nie pomyslales ze rago tote zmieniloby to?
Juz nie bede opisywal sytuacji w ktorych dzieki rago tote rycerz osiagalby identyczne expy co mag na 30lvlu bijac 1vs1 oficery/generaly i profitowal przy tym (moze nie tyle co mag bo jednak musi podejsc ale zawsze!)


Prawie bym zapomnial co do leczenia to sie tutaj nie zgodze tak teraz sobie przypomnialem idac na expa z rybkami na mlv i miksturami natezenia ze jednak jak wrzucisz +8mlvli na rycerzu to widac ogromna zmiane jak sie tawisujesz zamiast po 60 to po 150 duchownym : ) Lukan na 80rycu potrafil sie tawisowac po ~200 bedac nekromanta bo rybka na mlv i mikstura potegi lacznie +12mlvli

Ostatnio edytowane przez Goferczarnegozla ; 23-09-17 o 19:36
Goferczarnegozla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 18:46   #16
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Gram wojem i wypowiadam się.

Aby użyć odes rago trzeba wziąć przynajmniej 4moby żeby użycie 2x pota nie było nazywane wastem.
Te 4 moby najpewniej nie będą to ghul który schodzi na 2 hity ani szkielety,
pewnikiem truposz/2 truposze + reszta które będą nam zbijać tak hp że będziemy musieli się healować, albo zużyjemy mikse na hp albo hape tawisa, miksa na hp blokuje mikse na mane więc odes rago nie użyjemy.
Hape tawis blokuje odes rago bo many już nam nie zostaje na wykonanie go.

Zdecydowanie bardziej przydałoby mi się rago tote które pozwoliłoby mi bić moby które aktualnie mają te zacne 50% hp więcej czyt. smoki, abi, ofi, gene, gryfy, dice, drzewce, enty, trolle, kościeje, orkowie zabójcy, orkowie dowódcy itd itd...

A wtedy gdy mielibyśmy już rago tote co dawałoby nam dmg, moglibyśmy expić z magami i zwiadami którzy nie wstydziliby się nas z naszym podłym dmgiem.

Siocherzy chętnie by nas brali w duo na różne moby.

A tak to czekamy do 60-70 lvla aż pierwszy taki resp się odblokuje #górskie, no chyba że ktoś wierzy jeszcze w zysk grupowy na dragach xD.

Ale jak kto woli, mógłbym wypisać jeszcze masę innych argumentów ale do niektórych to i tak nie dojdzie, bo po co, czemu inne profesje mają być wzmacniane jeśli moja nie.

Dla mnie odes rago jest całkowicie bezużyteczne, 110 many koszt a walne z niego za 100,
podczas gdy kochany hoxe alp za 50 walnie po 140-160.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 23-09-17, 20:28   #17
Noratl
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 144
Domyślnie

to może i ja się wypowiem, zmiana nie zwiększyła by ani zysku, ani ilości expa. otworzyło by to możliwość expienia na jednych respach, za to zamknęło by na innych. jednak większe ilości dmg uzyskuje się za pomocą odes rago. rago tote przydaje się na mobach które się bije pojedynczo i mają trochę więcej hp. zaraz zaczął by się płacz, dlaczego rago tote pobiera 80 many a udaje mi się uderzyć tylko jednego hita? bo auto atak i pierwszy strzał, zabijały by większość mobków na których się expi na low lvlach.
Noratl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin