Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-08-14, 13:57   #11
Mcree
 
Avatar Mcree
 
Zarejestrowany: Paz 2013
Skąd: Poznań
Postów: 645
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Mcree
Domyślnie

Jestem za.
Dlaczego?
Dlatego, że 50 poziom robi więcej exp/h ode mnie :>






Czyli jest dmg dealer, jest bloker, są nawet z 2 respy w Altaronie które by nadążały z respem. Nie ma share- nie ma po co iść.
A najbardziej to współczuję Janeli, 2 blokerów/serw z którymi może mieć share.
Ale ma być trudno, nie?
__________________
R.I.P. Altarony :< Niezapomniane chwile, niezapomniani ludzie i przygody...
GG 40756490
Mcree jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 15:11   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał WarlordPL Zobacz post
Powinna być róznica lvli max o 30 lvli wyżej,bo jak piszecie ze 100lvl z 200 lvl moze expic i bedzie dzielić expa to nie ma sensu bo ten 100 lvl szybko wbije lvl wysoki.
Ja jestem za tym żeby była różnica do max 30 lvli.
Co ty gadasz? Chcesz dojebać system jeszcze bardziej? Poza tym przecież lvl to tylko liczba, taki 100lvl sam by wbił szybciej lub nie dużo wolniej lvl.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 15:38   #13
Shidar
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał Czorny3303 Zobacz post
To z tego, że mając shared z w/w arkonem, mógłbyś już na małych lvlach chodzić na mega stwory i diametralnie szybko się wyexpiać... Wam na prawdę przeszkadza wbicie tej 1/3 różnicy poziomu że nawet to chcecie spierdolić?! Ja zawsze miałem w tym jakąś mobilizację "ach, muszę wbić ten 120, co by mieć shared z trannitisem, ach, muszę wbić ten 180lvl, żeby móc chodzić na share z Uruborosem, bo jego tapen jest wspaniały itd". Redukując to, od najmniejszych lvli będziemy chodzić na mega expy i wyexpianie się na małych poziomach będzie jeszcze prostsze...
Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem? Ael ma taki sam DMG jak nie lepszy niż Arkon ,więc jeśli mogę iść gdzieś z Arkon i expć , to tym bardziej mogę z Ael'em. I zasadniczo zwiad mi raczej kradnie exp niż dodaje, bo ma DMG w jeden cel, a mój exp polega na lurowaniu wszystkiego co się rusza i uderzaniu z wave.
I zrozum, według koncepcji administracji "lvl nic nie znaczy" ,więc co z tego ,że ktoś będzie szybko je zdobywał? DMG nie zależy od lvl ,więc jakie to ma znaczenie ,czy ktoś ma lvl x ,czy y?

Po to proponuję też zachowanie obecnego systemu ,do 100 poziomu ,aby nie wyexpiać momentalnie noobcharów

edit2. Zresztą na "mega potworach" jest słaby exp i chodzi się tam jedynie dla loota. A takie piaskowe to spokojnie może bloczyć 120 lvl ze sio. I czemu tylko mowa o tym co w drużynie zyska taki ~100lvl? Skoro on dostanie 500k/h w shared to oznacza ,że te 200/300 lvl tyle samo stracą (zakładając ,że ten 100 jest jedynie na doczepkę ,żeby go szybko wyexpić).

Ostatnio edytowane przez Shidar ; 03-08-14 o 15:50
Shidar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 15:49   #14
Arkon
 
Avatar Arkon
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Neolith
Postów: 1,235
Domyślnie

Ael to nowa postać, więc przewyższa mnie w sile nawet. więc lvl daje tylko hp/pn/udźwig... a expi się tak samo trudno bądź łatwiej, bo Ael szybciej zabije górskiego niż ja.
przykład ja 200 zwiadem górskie biłem,
a mój rycerz 53 lvl bije górskie z 50+ magiem duchownym bądź nekromantą, to pomyśleć co będę bił na 200 lvl z magiem duchownym.
__________________
Akrą Siocher
Arkon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 15:58   #15
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

@Azafaris
z tego co się orientuje adrondil rycek 1h ele alche na 77lvl wysolował piaskową hydrę
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 16:47   #16
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Mi się zawsze podobało w grach tzw. "Taxi". Płacisz jakiemuś h lvlowi za to żeby cię albo wyexpił, albo żebyś sobie mógł zrobić farmę jakichś sp (skill pointów).
Niestety taki system obecnie nie ma prawa bytu. Dlaczego?
1. Kasa w Altaronie kompletnie nie ma wartości
2. Nie ma na co przeznaczać tej kasy
3. Nie można robić żadnych legendarnych przedmiotów z 15 bonusami i ogólnie system obecnych bosnusów jest słabiutki.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 17:15   #17
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Mi się zawsze podobało w grach tzw. "Taxi". Płacisz jakiemuś h lvlowi za to żeby cię albo wyexpił, albo żebyś sobie mógł zrobić farmę jakichś sp (skill pointów).
Niestety taki system obecnie nie ma prawa bytu. Dlaczego?
1. Kasa w Altaronie kompletnie nie ma wartości
2. Nie ma na co przeznaczać tej kasy
3. Nie można robić żadnych legendarnych przedmiotów z 15 bonusami i ogólnie system obecnych bosnusów jest słabiutki.
System bonusów moim zdaniem nie jest aż taki słaby jak myślisz.
Co jeśli woj na 200 skilu wbije w 12 wnęk bonus do 2h?
Mag nekro na 200 mvlu doda sobie kilka m lvi?
Jeśli Adrana.... bla bla.... zrobi z duala prosa przez wnęki?
BTW.
Ele, altaron ma być trudny lol... Gdzie Ty masz głowę?
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 18:09   #18
Bubsko
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Postów: 134
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shidar Zobacz post
Co z tego ,że bym np, miał shared z Arkonem (200lv) jak teraz mam z Aelliusem(130+) ,który ma DMG różniący się nie zauważalnie ,a miałem nawet wrażenie ,że Ael ma większe. Teraz 60 lvl może mieć niewiele mniejszy DMG ,a nawet i większy niż 160.
Jestem temu przeciwny.
Przy doprowadzeniu do sytuacji w której 101 lv ma shareda z kazdym doprowadzi do tego,ze wbicie 200lv zajmie miesiac.

Wyobrazcie sobie,ze na 101lv koledzy biora was na piaskowe(200lv bloker,który sie nie zatrzymuje tylko biegnie przed siebie,a trzech 200 magów nekromantów zabija wszystko w biegu.)

System jest dla mnie jak najbardziej ok ,to nie jego wina,ze gra malo ludzi i niektorzy nie maja jak zebrac ekipy.
Bubsko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 18:57   #19
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

To, że lvl się nie liczy nie oznacza, że nie liczy się ilość doświadczenia, która przecież przekłada się na PN, a one na skille. Tylko liczba sama w sobie nie ma znaczenia.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 03-08-14, 19:38   #20
ReeZo
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Skąd: Poznań
Postów: 574
Domyślnie

Bubsko mowisz, ze wbicie z 101 na 200 zajmie miesiac, a teraz niby ile zajmuje? Niepelne 2 miesiace i to z blokerem do 120, a pozniej solo (mag duch). Tak przeciez Ozi wbil 200
__________________
Potrzebujesz pomocy? Napisz w grze.
ReeZo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin