Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 25-09-14, 11:15   #11
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Ehhh...


Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
No jakby jeździec był bez dwóch jaj to by było coś nie halo, ale można było pominąć ten szczegół. O.o

Sorry, ale to zdanie mnie troszku rozbawiło.
Zatem przeczytaj je raz jeszcze i odpowiedz sobie czy zdanie dotyczy jeźdźca czy smoka. Jak uznasz jeszcze raz, że jeźdźca to czytaj do skutku.



Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Nagle wyrasta drzewo i jest zamieszkałe przez elfy? O ile magia pozwoliłaby ustawić drzewko to jednak drabinki, osada, itp. potrzebowałyby czasu na wybudowanie.
Nie napisałam nigdzie, że osada powstała od razu tylko że WEJŚCIE na nie powstało w jedną noc. -> Na najbardziej zielonych terenach Neolithu pojawiło się ogromne drzewo.

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Wśród jeźdźców nie ma medyków, czemu to oni wymyślają lekarstwo i to na bazie krwi Złotego Smoka? Jeźdźcy kochają smoki i nie kazaliby zabić tak rzadkiego okazu. :<
I znowu nie napisałam, że oni wymyślają/tworzą lekarstwo tylko, że alchemik. -> Jak się okazuje może je uwarzyć tylko doświadczony alchemik z bardzo rzadkich składników + smoczą krew ze złotego smoka.

I też nie napisałam, że oni każą zabić smoka. Idąc dalej, jeśli trzymać się Twojej wersji, że niby Jeźdźcy tak chcieli to skoro są tacy dobrzy to dlaczego trzymają w siedzibie smoczych jeźdźców smoki w klatce, a po drugie, skoro je tak bardzo kochają i niby patrolują tereny to dlaczego pozwalają aby gracze zabijali bezkarnie smoki?
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-14, 11:42   #12
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Na najbardziej zielonych terenach Neolithu pojawiło się ogromne drzewo. Wyrosło niewiadomo kiedy, ani jak. Ot tak, w nocy. Jak się okazuje gracz może się po nim.. wspiąć i trafić na wyższe poziomy poprzez drewniane drabinki prowadzone na inne wyższe konary drzew.
Jak dla mnie słabe, od tak powstaje sobie drzewko które według ciebie jest magicznym wejściem do osady elfów (elfy to stworzyły, czy jak i po co?)

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Wpierw musimy dostarczyć lekarstwo smoczemu jeźdźcowi. Idziemy do siedziby smoczych jeźdźców i prosimy o nie. Jak się okazuje może je uwarzyć tylko doświadczony alchemik z bardzo rzadkich składników + smoczą krew ze złotego smoka.
A skąd oni wiedzą jakie lekarstwo jest potrzebne, magicznie się dowiedzieli w jaki sposób został zraniony smoczy jeździec i co mu dolega?

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Outfit SAUVAGE – będzie składał się głównie (niekoniecznie takie składniki) z zielono-żółto-czerwonych materiałów, owadzich oczu, nici, piór gryfa, skrzydeł nietoperza, tulipanów i zęba szczura.

ZĄB SZCZURA – tutaj szansa dla low lvl na wzbogacenie się. Ząb ten będzie wypadał bardzo rzadko z czarnego szczura lub zwykłego.
Mi osobiście nie podoba się idea zbierania milionów składników, bo skutecznie odpycha od questa nudą.

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Kiedy pojawiamy się na drugi dzień dostajemy outfit, w którym możemy wspiąć się na górę (bez niego moby zadają nam horrendalne obrażenia przy których nawet 300+lvl wymięknie). Kiedy mamy dany outfit, elfy nie rozpoznają w nas wroga i nie atakują (UWAGA! Jeśli my zaatakujemy wtedy one również z tym, że siła i życie będzie podobne do Praojców).
Nie widze sensu czemu bez outfitu mamy zgarniać o wiele większe obrażenia, po prostu mamy outfit = nie atakują nas, nie mamy = atakują, proste.

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Na końcu osady (osada to tereny na koronach drzew, wielopoziomowa) odnajdujemy zamkniętego w klatce i strzeżonego smoka naszego jeźdźca z dwoma jajami
Wiadomo, że można się domyślić, ale zdanie jest źle ułożone i brzmi jakby to chodziło o jaja naszego jeźdźca ^^

Według mnie sama historia jest słaba a sposób w jaki wykonuje się quest jest nie ciekawy i nudny, tyle ode mnie.
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-14, 12:16   #13
negrula
 
Avatar negrula
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Skąd: Kościan
Postów: 539
Domyślnie

Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Jak dla mnie słabe, od tak powstaje sobie drzewko które według ciebie jest magicznym wejściem do osady elfów (elfy to stworzyły, czy jak i po co?)
Podobnie jak ze studnią na Bekalelu.
Nie pisałam tego detalowo tylko ogólnie. Wedle mnie to mogło powstać dzięki elfom, a równie dobrze można to zmienić na budowanie miesiącami. Nie widziałam, że z każdej propozycji ogólnego zarysu misji muszę się ze wszystkiego tłumaczyć. Dalej, może jeszcze napisać dialogi, questlogi?



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
A skąd oni wiedzą jakie lekarstwo jest potrzebne, magicznie się dowiedzieli w jaki sposób został zraniony smoczy jeździec i co mu dolega?
Eh. Logiczne, że skoro wracasz od smoczego jeźdźca i jesteś po rozmowie z nim to powiesz w siedzibie co się dzieje, jak został ranny, gdzie bla bla. Chyba, że ranny jeźdźca był niemową? Napisałam już że może wykonać to tylko doświadczony alchemik. Mam napisać znów szczegółowo: od jeźdźca idź do siedziby -> porozmawiaj na temat lekarstwa -> nie kombinuj sam bo po co, tylko napiszemy że musisz odwiedzić alchemików -> odwiedź alchemików -> porozmawiaj o lekarstwie -> zdobądź składniki z potworów X, Y (przewidywany czas zdobywania 5 godzin) -> wróć z expa -> jeśli jesteś alchemikiem stwórz sam lekarstwo, jeśli nie poproś innego gracza -> zanieś lekarstwo rannemu jeźdźcowi. ? Litości, trochę wyobraźni.



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Nie widze sensu czemu bez outfitu mamy zgarniać o wiele większe obrażenia, po prostu mamy outfit = nie atakują nas, nie mamy = atakują, proste.
Jak to mówi profesor z mojej uczelni: nawet bezsens ma swój sens.
Ty nie widzisz sensu, ja tak.



Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Wiadomo, że można się domyślić, ale zdanie jest źle ułożone i brzmi jakby to chodziło o jaja naszego jeźdźca ^^
Naprawdę nie chce mi się zdania rozbierać na części i tłumaczyć. Zresztą to jest poważnie takie istotne?
Zatem: odnajdujemy w klatce dwa jaja (jaja nie są smoka, bo to samica ani też jeźdźca bo ma je przy sobie) i smoka naszego rannego jeźdźca.


Cytat:
Napisał cewix Zobacz post
Według mnie sama historia jest słaba a sposób w jaki wykonuje się quest jest nie ciekawy i nudny, tyle ode mnie.
Ok, dzięki za opinię. ;) Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
__________________
Dom został z tyłu. Przed Tobą jest świat.
negrula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 25-09-14, 13:23   #14
cewix
 
Avatar cewix
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 561
Domyślnie

Cytat:
Napisał negrula Zobacz post
Nie widziałam, że z każdej propozycji ogólnego zarysu misji muszę się ze wszystkiego tłumaczyć. Dalej, może jeszcze napisać dialogi, questlogi?

Jeżeli chcesz, aby propozycja weszła w życie to musisz opisać wszyściutko, bo administracja nie będzie chętna sama dopowiadać historii tego wszystkiego :/
cewix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:42.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin