Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-09-18, 12:53   #1
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie Sezonowy Propozycja zmian.

Jako że serwer ma być na 3 miesiące należałoby zmienić parę rzeczy:

Misja u Rybak
Obecnie rok żeby dostać nagrodę co znacząco obniża atrakcyjność tej misji.
Jako dzienna jest OK ale nagroda powinna być osiągalna w trakcie trwania serwera.
Propozycja:
Zmiana na 90x z jednoczesną zmianą że misje możemy wykonać co dobę Altarońską.

Eskorty:
Możliwość wykonywania co dobę Altarońską
lub przynajmniej odblokowanie Eskorty na Raindar

Obniżenie kosztów podróży Karawaną i jeźdźcami na niskim poziomie. Obniżenie kosztu podstawowych czarów lub udostępnienie ich za darmo
Obniżenie kosztu pierwszej promocji.

A teraz dlaczego ! Ponieważ na start jest zbyt wiele kosztów, a dopóki nie ma innych graczy na wyższym o wszystko jest ciężko również o kasę. Chodzi mi głównie o start serwera wiec mało to istotne w tym sezonie. Może czas pomyśleć nad jakąć wyprawką na nowym świecie. Może łuskowy Set i podstawowa broń na początku i jakies drobne na podstawowe wydatki.
Powiedzmy idziesz do dowódcy Gildii i na start dostajesz podstawowe wyposażenie i na waciki :D

Sprawy techniczne:
Stackowanie
Mozliwość Stackowania jedzenia z potworów gdy nie możesz użyć (Jesteś najedzony to zamiast uzyć Stackujesz)
Jak zaobserwowałem na innym serwerze. Wrzucenie czegoś byle gdzie do worka Stackuje przedmioty. Czyli wrzucam do plecaka powiedzmy mięso i gdy mam już mięso w plecaku to ono się stackuje, a nie zajmuje 2 miejsc (nie miałoby zastosowania jak rozdzielam porcje)

100 chlebów na raz
. Fajna sprawa ale to samo powinno mieś zastosowanie do mielenia zboża i wyrobienia ciasta. Teraz klimamy 500 razy na sto ciast. Zetnij zborze, zmiel zborze, nabierz wodę, podnieś mąkę , zrób ciasto.

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 05-09-18 o 13:11
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 22:42   #2
Pawlo182
 
Avatar Pawlo182
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 40
Domyślnie

Wszystko jak najbardziej fajne.... oprócz obniżania cen i dostawania sprzętu na start na mainie. Na tym serwerze loot i hajs jest x2 - na zwykłych krasnalach po godzinie expa masz ponad 1t w sakiewce plus diamenty, więc wystarczy spokojnie na promocję i najpotrzebniejsze czary. A łuskowy set kosztuje jakieś 1k w sklepie, więc też nie sztuka pozbierać kwiatki, liście, cokolwiek i sprzedać u npc, żeby kupić sprzęt.

Można by było dodać jakieś różne zadania sezonowe. Może związane z głównym wątkiem Altaronu, czyli walką z abitańcami - w zależności od zaangażowania i % wykonania zadań można by w kolejnych sezonach pocisnąć ten wątek do przodu - np. odbicie obozu abitańców i zrobienie tam jakiejś bazy wypadowej dla naszych wojsk, albo wręcz przeciwnie - coraz bliższe podejście abitańców i najazdy na Neolith czy też dostanie się abitańców bliżej Bekalelu czy wdrapanie się na górę do Erazmusa.
Pawlo182 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:03   #3
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Nie będę się mocno upierał nad obniżaniem cen chociaż dla nowych (zupełnie nowych) graczy to zbieranie kwiatków czy Krasnale nie są tak oczywiste. Poza ty łuskowy set na Krasnalach jest dość słaby i wcale nie ma takiego profitu. Co do reszty się zgodzę ALE NIESTETY poza pierwszymi dniami gdzie Admin robił najazdy i wgl jakoś nie widzę zaangażowania ADMINISTRACJI w ten projekt chociażby poprzez brak odpowiedzi na forum. Czasem mam wrażenie że to wszystko jest tak na odp...ol. Mam mieszane uczucia niby jest coś robione a nie jest niby nie jest a jest. Ja wiem to co Pregusia mówił oni to robią po godzinach jak mają czas i wgl. i spoko rozumiem to, ale jak ludzie się produkują na forum to może czasem uciąć spekulacje powiedzieć no spoko zastanowimy się, albo nie ma szans mamy na to inne spojrzenie.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 11-09-18, 23:09   #4
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zanotowane, chociaż bez karawany.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin