Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-09-18, 18:46   #1
Ememems
Gość
 
Postów: n/a
Domyślnie Pozwolenie

Do usunięcia.

Ostatnio edytowane przez Ememems ; 06-12-20 o 20:27
  Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-09-18, 19:04   #2
Ryzy
 
Avatar Ryzy
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Southampton
Postów: 57
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Ryzy
Domyślnie

Podpisuję się pod tym. Nie zawsze ktoś jest na czacie by podpowiedzieć, a bez podpowiedzi można strzelać pół godziny. :D No i dodatkowo też miło by było by npc magiczny jakoś sugerował, ze trzeba mu napisać "naładuj", bo pamiętam też trochę strzelałem zanim trafiłem w słowo klucz.
Ryzy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 08:27   #3
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

Słowa klucz to faktycznie problematyczna kwestia... ile osob juz na tej edycji uczylem, ze aby wybrac subprofesje duchownegonalezy napisac "gildia", a i sam pamietam kilka lat temu ile mnie to nerwow kosztowalo.

Najlepiej zrobic temat zbiorczy z tego typu npctami
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 08:33   #4
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Skoro Ryzy daje aprobatę, to nie pozostaje mi nic innego, tylko przyklepać pomysł :).
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 09:58   #5
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Wystarczy dodac do przywitania tego npc. "Jestem taki taki, zajmuje sie wydawanie pozwolen na opuszczenie licoru". Kolejne to usunac opłatę u kapitana Mariusza i dodac reakcje na slowa erec, mocec, rochaw (ta nazwe jakis psychopata wymyslal, w ogole dobrze to napisalem?)

To samo tyczy sie tego co pozwala nam zawalczyć z postrachem. Ile razy nie wychodze, tyle razy sie zastanawiam lub pytam co sie do niego pisalo.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-09-18, 23:45   #6
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Wystarczy dodac do przywitania tego npc. "Jestem taki taki, zajmuje sie wydawanie pozwolen na opuszczenie licoru". Kolejne to usunac opłatę u kapitana Mariusza i dodac reakcje na slowa erec, mocec, rochaw (ta nazwe jakis psychopata wymyslal, w ogole dobrze to napisalem?)

To samo tyczy sie tego co pozwala nam zawalczyć z postrachem. Ile razy nie wychodze, tyle razy sie zastanawiam lub pytam co sie do niego pisalo.
Podpisuje się dwoma rękami (a potrafie :p).
Zdecydowanie zrobić coś z POZWOLENIEM, Erec ... coś tam czy jak tam, i opłatą za przewóz (w końcu płyniemy bronić Neolitu). Dodałbym również jakąś informacje odnośnie misji u gościa od rejestru i nie wiem czy takowa jest informacje NIE ZAPOMNIJ SIĘ ZAREJESTROWAĆ w NEO.

Jak juz jesteśmy przy temacie NPC.
Proponuję zmianę u Dionizego żeby reagował na NEO tak samo jak na neolith. I to samo u smoczego "Przewoźnika" wszyscy reagują na LOT a z ANKARDI musimy pisać sławne NEOLITH a nie przyjemniej pisać ANK i NEO :D
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 07-09-18, 05:36   #7
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

erec mocec rochew, po tylu postaciach w środku nocy można wpisać, ale tam to on jeszcze goni do pisania. Ogólnie npc powinny mieć nieco wyraźniejsze słowa klucze, albo nawet kolorowo pisać jak na tibii, bo nikt nowy się w nowej gierce nie odnajdzie.
Butch -> przyjaciele ; gdyby ktoś nie puścił pary to wątpię, by misja u Butcha była tak popularna.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 16:37   #8
mexiunio
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 610
Domyślnie

Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Butch -> przyjaciele ; gdyby ktoś nie puścił pary to wątpię, by misja u Butcha była tak popularna.

Akurat Butch to fajny easter egg, można znaleźć tę misję wpisując do niego jego imię.

Jest jeszcze Sonia, która na synonimy słowa szacunek nie reaguje i miałem z nią problem.
mexiunio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-09-18, 00:13   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zanotowane, choć z niskim priorytetem (są ważniejsze rzeczy do poprawy).
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin