Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-09-18, 23:06   #1
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie Blessy na sezonowym serverze

Proponuje przyspieszyc zdobywanie blessow na sezonowym-pvp do 2-3 dni poniewaz obecnie mozna jak ktos sie stara w tydzien wbic 130lv a nie kazdy ma srodki/czas czy itemy podczas expienia zeby zaczynac questa na 10lvlu czasem ktos np moze zmieniac postac bo mu sie dana znudzila i znow tydzien jest wylaczony z rozgrywki bo z nowym systemem pancerzy nie noszenie najlepszego seta(ktorego ciezko zdobyc) jest niemozliwe na respach 80+ czy 100+ lvl


Ewentualnie mozna dodac do npc od blessow kupno tibijskiego aola za 10talarow blessy dalej beda wazna czescia gry ale bedzie opcja zabezpieczyc swoje przedmioty bez ktorych nie da sie expic obecnie nawet dodanie aola do dropu z np pokutniko z nie tak duza szansa bylaby spoko
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 23:26   #2
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Uwazam, ze powinnismy skrocic czas pomiędzy kolejnymi etapami misji do doby altaronskiej.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 23:33   #3
19Fafarafa06
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 182
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do 19Fafarafa06
Domyślnie

Cytat:
Napisał eremce Zobacz post
Uwazam, ze powinnismy skrocic czas pomiędzy kolejnymi etapami misji do doby altaronskiej.
już parę osób ma blessy, wystarczyło zaczynać na początku serwera ;)
19Fafarafa06 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 23:39   #4
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Tyle osob ma, ile silnych bomb spadlo z koszmara. Nie w tym rzecz, gdyż rozmawiamy o czasie który ne serwerze z 2x expem jest zbyt dlugi.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 23:55   #5
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Lukan widze ze znow pod siebie patrzysz to ze ty na tym sezonie zrobiles juz blessy to nie znaczy ze problem Cie nie dotyczy bo jak np bedziesz zmieniac chara pod koniec sezonu albo grac w kazdym nowym sezonie i za kazdym razem tydzien blessy? ja sobie zdaje sprawe z tego ze zmiana wejdzie jak juz skoncze blessy ale co z tego? Trzeba pracowac nad tym by kolejne sezony byly bardziej udane
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-09-18, 00:10   #6
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zanotowane
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-09-18, 11:29   #7
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Zmian w czasie realizacji misji na blessy nie będzie.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 01-10-18, 23:51   #8
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Zmian w czasie realizacji misji na blessy nie będzie.
Mimo wszystko zaproponowałbym kosmetyczną zmianę która w zasadzie zmienia wiele. Sam dłuższy czas robiłem Blessy i zrobić nie mogłem z racji mocno ograniczonego czasu na grę.
Chodzi mi o skrócenie czasu 24h (6 dni Altarońskich) do 20h (5 dni) lub rozwiązać to na zasadzie przyjdź później i żeby po restarcie serwera można było kontynuować.
Teraz dlaczego taka propozycja:
Załóżmy zaczynamy misję o godzinie 23 (a umówmy się nie zapisuję tej godziny pamiętam że coś około). Następnego dnia trafiam do Jerzego nie o 23 ale już 15 po i tak po kilku zadaniach w końcu trafiam na godziny nocne.
Przy serwerze sezonowym każdy dzień się liczy, a nie każdy gracz może codziennie o tej samej porze się zalogować.

To samo ma się pomyłki przy glejcie wstępu gdzie myślę okres oczekiwania do resetu byłby wystarczającą karą.

Propozycja ta znacząco nie wpłynie na minimalny czas potrzebny na oddanie questa, a w znaczący sposób pomoże graczom (nie ułatwi) mającym obowiązki.

Ponadto proponuję zmianę grafiki przygotowanego przez Jerzego ubrania. W tym momencie jest to szary worek. Można go pomylić w normalnym workiem i przedwcześnie założyć strój. Można też np. zablokować możliwość przedwczesnego otwarcia worka poprzez dodanie ostrzeżenia po pierwszym kliknięciu (gdy nie jesteśmy w świątyni) "Nie chcesz zakładać tego przebrania w tym miejscu żeby nie dać się rozpoznać" czy coś w tym stylu.
Słyszałem, że wiele osób miało już z tym problem, a na sezonowym serwerze to może być spory problem (czas na wyrobienie kolejnego komplety jest dość długi do tego zwłaszcza na początku dostępność potrzebnych do tego materiałów ograniczona).

Ostatnio edytowane przez Zetix ; 02-10-18 o 00:21
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-10-18, 08:04   #9
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Ogolnie zrobienie tylko nowego stroju trwa 3 dni realne czyli zaczynamy quest od ZERA mimo ze sam zwraca uwage ze stroj dla siebie juz ma ciasto mamy tylko stroju dla nas nie ma ;-) Jeszcze skurczybyk oszukuje twierdzac ze mamy czekac 1 dzien (altaronski) a sa to 3 dni realne xD
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin