Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-15, 16:59   #21
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

@up
z tego co pamiętam, jeśli chodziło o eventy z kartkami, jedynymi osobami, które miały wszystko i wiedziały gdzie się co respi był Merv i West xD

ooo Altaron...
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 17:00   #22
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Cytat:
Napisał 19Fafarafa06 Zobacz post
takie coś dla mnie odpada bo "wybrańcy" na testach by wiedzieli gdzie wszystko leży itp
wybrańcy wiedzą mniej niż Ci się wydaje

trzeba mieć najebane w deklu ostro, żeby robić event i samemu zbierać nagrody
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 17:29   #23
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Normalnie ma zachecic , robia ten event i jest 200 typa online czaisz?
To jest tylko propozycja , nie musi być tak jak napisałem , nie widzisz ???
Najlepiej jest napisać jedynie heyta a nie dodać nic od siebie . Jak to powiedziałeś "przybedzie graczy drogą pantoflową" , życzę powodzenia bo raczej żaden pantofelek z rl tibi się tą grą nie zainspiruje co widać po 4 latach serwera . Przypadek ,ze wszyscy na tibi wiedzą co to Altaron a tutaj nie graja ?
Przybędzie graczy jak sie dowiedzą ze "człowiek wojna" jak to o sobie mawia, wypowiada wojny gildiom 2 osobowym, brata sie z dawnymi przeciwnikami zeby porządzić serwerem, a gra tylko dla walki, gdzieś ma normalna rozgrywkę i walkę na arenie, a Tworzy tematy o eventach. Nie lubię przepychanek słownych szczególnie na forum, ale to jest juz tak żałosne i zabawne, ze sie nie powstrzymalem.
Wprowadziłeś regulamin który tak hejtowales tylko lekko zmodyfikowany.
A niby faja miała nie zmieknac if you know what I mean
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 17:50   #24
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
@up
z tego co pamiętam, jeśli chodziło o eventy z kartkami, jedynymi osobami, które miały wszystko i wiedziały gdzie się co respi był Merv i West xD

ooo Altaron...
Jakbyś ruszyła głową podczas trwania eventu byś wiedziała po 3 dniach gdzie co jest, wystarczyło 2 dni poszukać, a potem wymieniać się informacjami z ludźmi z drugiego serwera/kolegami, ja wymieniałem się z Eletrixem i Westem, w mniejszym stopniu z Alosem i wiesz co? Dzięki wymianie info, a nie byciu zamkniętym w sobie samolubem zebraliśmy najwięcej. Czasem mam wrażenie, że kolor włosów Cię przerasta i tracisz zdolność logicznego myślenia. ;p
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 17:53   #25
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Logiczne myślenie właśnie u Ciebie poległo. A czy ja Cie obrażam? Czemu piszesz scenariusze, twierdząc, że robiłam misję bądź nie robiłam. Nie napisałam o tym.
Tym postem udowadniasz, że nie jesteś odpowiednią osobą by zajmować reprezentatywne stanowisko w Altaronie. Niby taki dorosły i poważny, a tu bachor wyszedł.
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 17:57   #26
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Poczekaj...
Mówi to osoba, która miesiącami rozkminiała jak zdobyć złotą podkowę, próbowała rozwikłać jakieś zagadki, dochodziła do sedna sprawy dniami i nocami, bo nie mogła przez to spać, próbowała jakiś dziwnych rozwiązań, kombinacji... Innymi słowy.. Chyba rpg co?
Mówi to osoba, która wciela się w fikcyjną postać tak bardzo, że spędza 16h na refilu i utożsamia się z nią, przejmując się tym samym wszystkim, co się dzieje w grze, na forum i nie ma do niczego dystansu.

Skoro tak ci wszystko wisi, to po co probujesz coś udowodnić jakimś pikselom?

@topic

Morgian, bardzo fajny pomysł. ;)

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
Wiecie co wam powiem? To już podpada pod chorobę psychiczną, te wasze memy, żale, posty. Myślicie, że my się czymkolwiek przejmujemy. Ale to wy ciągle o tym gadacie, piszecie i pokazujecie jak bardzo przeżywacie rozłam gildi. Wyjdźcie z domu. Odejdźcie od kompa.
Smiech na sali.
Bez pozdrowień.

Najs, miesiącami nie spałem przez złotą podkowę, a no #takbyło #potwierdzoneinfo

Skoro tak Ci wszystko wisi to czemu(gdy nikogo nie ma od nas), grasz nocami, nie raz nawet do 4 nad ranem? Czemu nadal się udzielasz na tym forum, skoro Ci to wisi?


Weż się lepiej na początek zastanów nad sobą, a pózniej wytykaj ludziom na forum jakieś pierdoły typu jakieś cytuje: ,,posty, żale, memy'', a sama robisz to samo. Nikt nie jest idealny tak samo jak nikt normalny nie wytrzymałby z tobą chociaż 5 sekund. Dlatego między innymi odeszliśmy. Ale nie martw się nie byłaś jedynym powodem.

Nigdy nie spędziłem 16h na refilu, nie wyolbrzymiaj. Ale skoro się czepiasz tego ile gram to pochwal się ile sama grasz(a raczej grałaś, jak mogłaś, chociaż kto wie, znając Ciebie, na pewno grasz nową postacia). My wiemy ile grasz, pytanie czy ty wiesz? od 8 rano na wężach do 1-2 w nocy, no ładnie ładnie. Ale przecież Ci nie zależy na tej grze, hehe. Hipokryzja level 1000
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 18:01   #27
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Stwierdzenie faktu nie jest obrazą, wypisywanie bzdur, że ktoś wykorzystuje info z wyższego forum i stąd wszystko wie już jest, Twoje wypowiedzi różnią się od siebie o 180 stopni w zależności od tego kiedy jest to dla Ciebie wygodne, wolę być zuym Mervakisem ciągle mówiącym to samo niż fałszywą pacynką. Dla Twojej wiadomości o tym gdzie są kartki wiedziała 1 osoba, Pregusia.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 18:02   #28
oczywaszki
 
Avatar oczywaszki
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 64
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post

Nigdy nie spędziłem 16h na refilu, nie wyolbrzymiaj. Ale skoro się czepiasz tego ile gram to pochwal się ile sama grasz(a raczej grałaś, jak mogłaś, chociaż kto wie, znając Ciebie, na pewno grasz nową postacia). My wiemy ile grasz, pytanie czy ty wiesz? od 8 rano na wężach do 1-2 w nocy, no ładnie ładnie. Ale przecież Ci nie zależy na tej grze, hehe. Hipokryzja level 1000
Cytat:
400t i to na 1 refil. Co prawda dopiero tylko raz tyle zarobiłem siedząc od 13 do 4 w nocy.
Link : https://forum.altaron.pl/showpost.ph...51&postcount=5

Co do twojej wypowiedzi, reszty komentować nie będę, bo mi ciebie żal.

@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.

Ostatnio edytowane przez oczywaszki ; 19-11-15 o 18:08
oczywaszki jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 18:14   #29
Kr92
 
Avatar Kr92
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 364
Domyślnie

Forum Altaronu to perpetum mobile, odbijanie piłeczki w nieskończoność, wytykanie wzajemne hipokryzji gdzie każdy ma coś za skóra i nie ma odwagi sie do tego przyznać. Jedynie odwagę do wyciągania brudów i kontrataku. Ludzie nie poszli z naszego powodu, to ściema, poszli z innego powodu do którego nikt sie nie przyzna. Osobiście nikomu kto ostatnio odszedł z mojego vc nie zrobiłem nic, a te chore protesty to są dalej tylko preteksty, tam samo Beata. Jedyne o co dbała to o to zeby każdemu pomoc. Tak jak napisał Alos przy odejściu, ludzie juz nie pamietają co dla nich zrobiliśmy, teraz jest moda na atakowanie tyrana Artezona i Okropnej Beaty, czekam ze spokojem na dzien kiedy Wam przejdzie.

@Marek
Beata Cie nie zaatakowała i nic nie zarzuciła a jedynie, stwierdziła fakt który Ty potwierdziłes, czyli to ze wiedziałem gdzie są kartki, nie wazne skąd, wiedziałes. To jak Ją zafalowała było nie smaczne i ja tez czuje sie tym oburzony, powinieneś przeprosić, ale co ja tam wiem.
Więcej nie nabijam postów w tym temacie, nienawidzcie sie dalej u szukacie powodów chujowej atmosfery w grze i na forum, wytykajcie wzajemnie hipokryzję.
Kr92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 18:15   #30
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post
@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.
Ty tak na serio?
Ktoś rzuca zarzut, że wybrańcy korzystają z info.
Ty radośnie niczym rzygający tęczą jednorożec "oo altaron, mervy i westy wszystko wiedziały oooo"
Potem piszesz, że nie czytam ze zrozumieniem i z uporem maniaka akcentujesz RESZTA WYBRAŃCÓW.
Potem używasz ostatniej szarej komórki i piszesz "winny się tłumaczy" uważając, że powstrzyma mnie to przed odpisaniem.

Jak już zaczynasz pieprzyć głupoty to przyjmij odpowiedź na klatę, a nie jak zaskroniec się wijesz, że to co piszesz znaczy co innego.

ooo Beata.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin