Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-02-16, 16:47   #1
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
uśmiech Info :) support, nieprawidłowości Info :)

Mam dziwne podejrzenia co tam robicie :) pewnie obniżacie maga ta? nie można po prostu zmniejszyć mu dmg o 15-20% ze wszystkiego i zająć się czymś innym? bardziej pożytecznym.

Za jakieś 5 dni kończy się mi ss, i wiecie co? nie kupię już, chyba że na 100 lvlu jakoś dlaczego? najlepsze w ss dla mnie to więcej Życia i pewnei tylko dlatego kupię go na jakimś 100lvlu.

Bonus łóżkowy? ha! :D mam ss od miesiąca i nie użyłem go ani razu, dlaczego? pewnie temu że to trochę mało żebym się miał fatygować a często kończę o 24:00 a wchodzę o 8:00 lub trochę później więc wiecie...

Sub profa? alchemik? Pff... i tak nie mogę robić mikstur, od kilku dni próbuję kupić 2000x czerwona róża żeby móc robić mikstury.nadal chcę kupić. nazbierać? jasne ze 50 na godzinę tylko że na poty wydam więcej róż niż nazbierałem, najlepiej bym od razu zaczął nową postać ale się mi nie chce i liczę że umożliwicie 3 sub profę na jakimś 150lvlu może.

Nowe tereny i expy? na Neolith ich sporo, a jak będę chciał nowych to sobie zrobię przeszłość :)

prosił bym o nie komentowanie tego temau Noobom Hejtorem to ma być przede wszystkim info które pewnie dotyka nie jednego

Temat myślę że można zamknąć jak uważacie :)
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 17:20   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Już to widzę Duchowny Elementalista Alchemik ;-; Ele-Alch dmg z obszarów, Nekro Ele Alch - dmg z wszystkiego Yea

Chyba że masz pomysł na inne subprofy typu:
-Kowal (tworzenie własnych unikatowych broni na które trzeba zdobyć przepisy)
-Krawiec (Unikatowe outfity)
itd.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 17:30   #3
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Już to widzę Duchowny Elementalista Alchemik ;-; Ele-Alch dmg z obszarów, Nekro Ele Alch - dmg z wszystkiego Yea

Chyba że masz pomysł na inne subprofy typu:
-Kowal (tworzenie własnych unikatowych broni na które trzeba zdobyć przepisy)
-Krawiec (Unikatowe outfity)
itd.
Ale to nie ma wgl sensu wybrałem alchemika temu żeby zaoszczędzić i robić własne mikstury a tu co? a poza tym wystarczy trochę tabelkę zmienić :) i po problemie sub profy mogą współpracować. nawet 4 sub profa powinna być na 300... Ale nie oceniam
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 17:43   #4
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

A może od razu pokemony zrobimy? czekam na profe Seavell Drop albo Volcanic Master



Bez żadnego podtekstu, pomysł nie ciekawy bo to byłoby już nie pasujące do klimatu altaronu według mnie, oceniajcie sobie jak chcecie ale to nie ma sensu.

Już to widze jak Azura/Aelius lata Nekromanta Elementalista Duchowny Alchemik...



Cytat:
Napisał Mist Zobacz post
nawet 4 sub profa powinna być na 300...
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 18:06   #5
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Nie wiem nic o pokemonach chodzi o to żeby nie grać od nowa nowymi subkami, a usunięcie i możliwość mieć innej subki zamiast niej. Takie coś powinno być... Azura nekromanta elementalista duchowny alchemik... Brzmi na bardzo silnego gracza czyż nie?
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 18:08   #6
CySiO
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 378
Domyślnie

Nie chcę nic mówić. Ale administracja najprawdopodobniej zajmuje się już wszystkim na otclienta, bo tutaj już prawie nikt nie gra. Więc nie oczekiwałbym zmian w najbliższym czasie. Takie moje zdanie :D.
__________________
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
-A.Sapkowski Czas Pogardy
CySiO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 19:38   #7
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Ahh OTC tylko na to czekam :D (Bez Ironii)
W końcu będę mógł mieć plecaczki w innych miejscach :v (Naprawdę bez ironii)

Według mnie 3-4 subprofy to już cukierkowo jest, trzeba myśleć co się wybiera. Jakoś innym graczom nie sprawiają 2 problemu :p
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 20:33   #8
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

4 subprofy? O to dobre, ja będę duchownym nekromantą alchemikiem elementalistą. Będę narzekał na zbyt duży dmg innych nekro we mnie, na zbyt duże leczenie innych osób, zbyt mały dmg elementalistów i zbyt duże potowanie się alchemików, wszystko jednocześnie <3
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 20:44   #9
Mist
 
Zarejestrowany: Lip 2015
Postów: 59
Domyślnie

Na większym lvlu też powinien być jakiś przełom bo nie ma żadnej nowej broni ani nic więc... a nie łatwo jest wbić 300lvl a ciągle się do czegoś dąży a nie do większej cyferki i tyle. i po co 4 sub profy? alchemik jest zajebisty i bym kupił od razu ss... gdyby nie to że nie mogę już robić mikstur i żadna mi już nie została, alchemik? bez wartościowy :D Proszę mi usunąć alchemika a wezmę sobie ele :)
Mist jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-02-16, 20:49   #10
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Tak
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin