Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-09-18, 12:30   #1
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie Smoczy set

Od kiedy lapa potworow zostala zwiekszona to nikt poza darkiem bijacym czerwone i mna dropiacym zielone luski nie odwiedza ani ankardii ani baliosa bo nie oplaca sie krecic 93 rycem 2h nekro 450k/h na baliosie zeby dropic 20lusek na 1.5h refilla (z 90 wbilbym 103 na dropieniu samych zielonych!!) dropienie zielonych zajeloby mi ok. 13h ciaglego naparzania smokow o czerwonych moge pomarzyc wybijam pojedyncze ale na ankardie bije sie zagladac bo sa na tyle szybkie i mocne ze 2 wykladaja mnie jedyna postac ktora moze je huncic teraz to zwiad ze skradaniem bo bija za 450+ z lapy w krolewski set

Tak wiec mam pare propozycji mysle ze wprowadzenie jednej z nich ulatwi lub uatrakcyjni zdobywanie smoczego setu

- oslabienie dmg lapy czerwonych/bagiennych i zwyklych smokow czerwone powinny bic max 250 w krolewski zwykle do 100-130 a bagienne do ~180-200 teraz bagienny potrafi za 300 walnac w krolewski set...
- ZNACZNE zwiekszenie dropu lusek tak zeby uzbieranie smoczego setu zajmowalo maxymalnie jeden dzien siedzenia 24/7 na respie
- ZNACZNE zwiekszenie expa za te smoki zeby zachecic ludzi do polowania na nie czy to solo czy w team huncie dzieki czemu wiecej lusek trafialoby na market
- zmiana smoczego setu tak zeby wymagal 110-120lvla i byl duzo silniejszy

Obecnie nie oplaca sie kompletowac smoczego setu gdybym np siadl i chcial zdropic wszystko sam wbilbym lvl wystarczajacy do huncenia w teamie chociazby magow po bitewne buty lub solo monstr po nogawice (helm/pancerz to pikus)

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 08-09-18 o 12:45
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 13:57   #2
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Dziwny pomysł. Jak na moje smoczy set to rarek pomimo tego że jest dostępny od nie wysokiego poziomu. Z tego co kojarze na edycji przy dropie x1 można było szybko skompletować cały kupując łuski bądz też dropiąc. Swoją drogą smoki(nie mówię tu o starszych) są słabą opcją expa i robienia łusek dla wojownika... Jak na moje jest git jedyne co można zmienić to wymagania na smoczy set gdyż ta edycja jest niczym innym jak orshabalem z expem,lotem,skillem x2. Chociaż na logike skoro exp jest x2 ale i również drop to smoczy set i tak powinno się zbierać tak samo chcociaż nie wiem czy ten drop x2 jest również przy skórkowaniu wydaje mi sie że nie. Zastanawia mnie to czemu na 93 lvlu budzisz się i zaczynasz kompletować smoczy set.... Takie rzeczy powinno już sie dropić od 50 poziomu, już na tym lvlu moża karać ładnie smoki i jest to opłacalne. Polecam Ci zająć się kompletowaniem bitewnego setu gdyż możesz sie obudzić na 150 lvlu z tym smoczym i mieć pretensje że bitewny wolno leci. Pozdro.
wojtek12345 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 14:21   #3
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Smok bije w 55lvla do 250 z lapy bagienny do 350 spamuje na handlu ze kupie luski po 2k/ea nikt sie nie odzywa bo nikt nie bil smokow po co ktos mialby huncic z expem rzedu 300k/h lub nizej (na ~50lv) gdy moze isc sobie na spokojnie robic 500k+ bez problemu wymienilem kilka opcji ktore ulatwilyby zdobywanie smoczego seta albo chociaz umilily czas spedzony na smokach
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 15:13   #4
pepeszka
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 34
Domyślnie

Na poprzedniej edycji tez byla o tym dyskusja i ktos zaproponowal fajny pomysl zeby z malych smoków wycinalo sie tylko łuski.
pepeszka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 15:28   #5
ezzakpl
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 49
Domyślnie

Prawdą jest, że czerwone smoki trudniejsze od kościanych teraz, a może i profanów.
ezzakpl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 16:07   #6
Kac Wieden
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 26
Domyślnie

oddajmy im double hita :>
Kac Wieden jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-09-18, 19:30   #7
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał pepeszka Zobacz post
Na poprzedniej edycji tez byla o tym dyskusja i ktos zaproponowal fajny pomysl zeby z malych smoków wycinalo sie tylko łuski.
O ktoś jeszcze pamięta moją propozycję wycinania łusek z młodych smoków <3
Zaabsorbowany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 09-09-18, 00:30   #8
Wicher
 
Zarejestrowany: Mar 2012
Postów: 242
Domyślnie

Jak najbardziej jestem za, jednak tylko jesli chodzi o server spvp
Wicher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 00:37   #9
wilddd
 
Zarejestrowany: Lut 2018
Postów: 150
Domyślnie

Byłem przez 1h na zwykłych smokach pod Baliosem (zwiad nekro ~50 lvl):
1. exp < 200k/h (na żywiołakach wody mogę robić dwa razy tyle)
2. łusek wydropiłem 9
3. smoki walą z łapy jak powalone.
Poszedłem na Czerwone smoki z rycem 1h ~60 lvl i magiem nekro ~50 lvl
Jakoś szło z expem, ale łusek mało, no i czerwony smok przerzucił się na mnie w mosiężnym secie (~600hp miałem) On raz z łapy to deep red u mnie, więc ja mu na to hape tawis (xD), no i na drugą łapę padłem - nawet wave albo gfb nie potrzebował
Nie polecam nikomu smoków na tej edycji i liczę, że zostanie to jakoś naprawione.
Dostęp do smoczego setu musi zostać ułatwiony (mniej łusek wymaganych/ większy ich drop). Ewentualnie zwiększyć wymagania na smoczy set na wyższy lvl i poprawić płynące z niego bonusy.
wilddd jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 10-09-18, 07:23   #10
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Bump

100 rycerz nekro-alch 2h sezonowy server 2x exp 2x loot (dle waste a zielone smoki tak na + ale nie ma kokosow)
balios exp ~440k/h
ankardia dle xp od 400 do 500k/h przy czym majac suma i 2200hp boje sie stac przy 2 dl jak wyskakuja to uciekam albo bije tak zeby tylko 1 na raz miec przy sobie tj podbiegam lapa rago tote odbiegam

Okej moze dle ankadia nie sa dla rycka i ja to rozumiem ale jezeli ja bije uzywajac rago tote za 1k+ co ture i nie jestem wstanie zrobic nawet polowy tego co na mysmeniach to jest cos nie tak nawet w team huncie 2 x ryc gdzie zbijalismy dla w pare sekund ze nie szly hp poty byla straszna lipa sugeruje przebudowac ten resp tak zeby dalo sie kolko krecic i oslabic ta lape bo to smiech zebym ja majac 2200hp bal sie stanac przy 2 dlach bo sila dorownuja pokutnikowi w nocy

Aha zabilismy okolo 90 zlotych smokow z bigosem w poszukiwaniu 2 tizon do duala so far mamy JEDNA i kilka zlotych pierscieni @selbo moznaby poznac % szanse na drop tizony przy 2x dropie? Bo niedlugo stuknie 24h CIAGLEGO bicia zlotego smoka we dwoch czyli dual tak srednio grywalny chyba ze ktos od 140 dopiero zacznie swoja przygode z 2 pogromcami

Ostatnio edytowane przez Bryndzaarron ; 10-09-18 o 07:29
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin