Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-06-13, 11:03   #11
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

A ja jestem za wprowadzeniem czegoś takiego. Włócznie treningowe, jakieś lotki, cokolwiek.
Raz, że to realistyczne (a przynajmniej bardziej niż to, że możesz rzucać kamieniami tylko zdobytymi z potworów, ale z ziemi ich pozbierać nie możesz).
Dwa, że kupcy widząc zapotrzebowanie zaraz by się zabrali za wytwarzanie i sprzedawanie tego.
Trzy, że Altaron jest dostatecznie już monotonny i żmudny. Ktoś chce skillować? Jego sprawa. Skille wchodzą łatwo, są PNy, ale jak ktoś chce w pełni wykorzystać potencjał - czemu mu to utrudniać i jeszcze niech idzie pół dnia kamienie zbiera?

Nie rozumiem tego bólu dupy, że wszystko musi być mega utrudniane, a ja miałem ciężej. No i miałem, shit happens. Nie wspomnę co mieli gracze, którzy grali od początku na obu serverach, oni to dopiero mieli koszmar! I każdy powinien tak mieć! Zero eq do kupienia od graczy, zero pomocy!
Wicked jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 11:23   #12
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

No to idąc w realizm, to jaka bardzo realistyczne jest trenowanie na jakichś potworach?
Cofnijmy się do takiego średniowiecza i powiedzcie mi, czy tamtejsi rycerze brali nożyk do smarowania chleba i szli na wilki i je ciachali po po trochę i tak zyskiwali doświadczenie w posługiwaniu się wielkim mieczem? Oczywiście w tamtych czasach nie było jakichś potworów (chociaż jest wiele legend głoszących, że jakieś tam się pojawiały).
Dla mnie bardziej realistyczne byłyby koszary, w których gracze mogą trenować na sobie lub na specjalnych manekinach.

@topic
Bardziej widzę takie drewniane nożyki, o których ktoś pisał.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 13:10   #13
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Jestem na nie.
paaaprikos96 jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 13:56   #14
konduktor
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 8
Domyślnie

Fajnie by bylo jakby mozna bylo uzc kilofu na kamieniu np. albo lopaty normalnie na ziemi i w zaleznosci od alchemii by sie dostawalo kamienie. Wtedy od alchemikow by mozna bylo kupywac kamyczki :D
konduktor jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 14:12   #15
Kleikk
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Skąd: Bolesławiec
Postów: 90
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Kleikk
Domyślnie

Cytat:
Napisał konduktor Zobacz post
Fajnie by bylo jakby mozna bylo uzc kilofu na kamieniu np. albo lopaty normalnie na ziemi i w zaleznosci od alchemii by sie dostawalo kamienie. Wtedy od alchemikow by mozna bylo kupywac kamyczki :D
Juz bardziej by to zalezalo chyba od zrecznosci. To ze jestes alchemikiem nie znaczy ze musisz miec wszystko :)
Kleikk jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 14:18   #16
konduktor
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 8
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kleikk Zobacz post
Juz bardziej by to zalezalo chyba od zrecznosci. To ze jestes alchemikiem nie znaczy ze musisz miec wszystko :)
Napisalem alchemia ale chodzilo mi o zrecznosc ^^ co nie zmienia faktu ze alchemicy maja jej najwiecej i pewnie oni byliby zainteresowani zbieraniem kamykow.
konduktor jest nieaktywny  
Stare 18-06-13, 18:00   #17
michu940107
 
Zarejestrowany: Kwi 2013
Postów: 7
Domyślnie

hahahaa... ja chce ekiem czarowac sobie bron na dany poziom :)
czlowieku idziesz na gobliny bijesz je stonami i dropisz... 2 dni i 80 skill wpada
michu940107 jest nieaktywny  
Stare 20-06-13, 19:21   #18
Veliothe
 
Avatar Veliothe
 
Zarejestrowany: Gru 2010
Postów: 308
Domyślnie

Jestem na nie.
Cytat:
Napisał Kennis Zobacz post
a zwiadowca ze startu latwiej by sie gralo ne musieli by leciec przez pol mapy na gobliny z czego 3/4 nowych graczy nawet nie wie gdzie one sa
Sądzisz, że zwiadowcy mają zbyt ciężko? A ja uważam, że nie.
Veliothe jest nieaktywny  
Stare 20-06-13, 21:17   #19
podarty
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 27
Domyślnie

LoL wytlumaczcie mi po co skillowac skoro wystarczy 60-70 dystans i reszta wpada na exp? ;o Chociaz nie potem biegacie takimi wypasionymi 25 lucznikami i spamujecie 'ee blokniesz draga?'
podarty jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin