Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-09-17, 20:03   #11
genofag
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 57
Domyślnie

Ale co tu trenować jak blokada skilli jest i wszystko wejdzie podczas expa i nie wiem jak w przypadku wojowników. Jak ja 32 lvl z dobrymi skillami + efo tote wolniej zabijam oficery niz taki >20 mag :D trochę narzekam ale taka natura polaka xd
genofag jest nieaktywny  
Stare 20-09-17, 20:03   #12
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Okej, od początku.

Szybkostrzelność (odes kpiro) nie działa jak typowy czar - nie zadaje dodatkowego, osobnego obrażenia a jedynie wykonuje kolejny, szybki auto-atak - stąd są wyczerpania potem na auto-ataki - tak ma być i to zostaje.

Do liczenia celności brane są pod uwagę: atak, umiejętność, dystans, bonus od celności broni, szczęście; przy czym uzyskana wartość nie może być mniejsza niż 55%.

Mając tę podstawową wiedzę łatwo dojdziemy do wniosku, że po czterech dniach gry, gdy macie beznadziejne umiejętności i broń ta celność jest... beznadziejna (nie mniejsza niż 55%!).
Niemniej już za tydzień-dwa (a niektórzy pewnie za dni kilka) zauważą zdecydowaną poprawę.
Nie rozwiązuje to jednak sprawy szybkostrzelności, które na łukach działa po prostu słabo - w założeniach miał to być czar na kusze i tak też przez długi czas było, późniejsza, nie do końca przemyślana zmiana, jak widać powoduje problemy. Używanym zamiennikiem jest dotyk śmierci (efo tote).

Podobna sprawa ma się z magicznym cięciem (odes rago) - niektórzy byli zdziwienie małymi obrażeniami, ale tu znów czar ten działa na podobnej zasadzie jak szybkostrzelność i przy słabych zadawanych auto-atakach, i czar nie będzie powodował fajerwerków - niemniej przypomnę - w piątek był start gry, za szybko na "bicie z aksa po tysiąc".
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:40.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin