Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Błędy i problemy > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-02-18, 22:03   #11
ciaparek
 
Zarejestrowany: Wrz 2012
Postów: 86
Domyślnie

Zostawiłem dzisiaj gościowi resp nick Krótkowidz tzw katakumby o godz 12 ora tam proftit non stop bo nie traci kasy na amunicje, godz 18 kończy płacze że ma źle, byłem tam 2 refile z jastrzębia gdzie truposz pada na 3 hity to jest jakieś nie porozumienie a on chce jeszcze brać 3-4 moby na tarcze żeby trenować i zarabiać gdzie zwiadek nie ma podjazdu to jest chore ale spoko z maga ots na rycka ots ;)
ciaparek jest nieaktywny  
Stare 18-02-18, 22:43   #12
kantex
 
Zarejestrowany: Gru 2013
Postów: 194
Domyślnie

Commando Ajek my widzimy to że coś jest nie hallo z profesjami zwiadowcach i nie tylko ale Altaron ma być trudny xD
kantex jest nieaktywny  
Stare 18-02-18, 23:38   #13
Windykator
 
Avatar Windykator
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 659
Domyślnie

ze zwiadowcą wszystko gra. problemem jest to, że respy na altaronie są pod wybijanie obszarowe (gfb/odes rago). Nie ma respa na którym da się zbierać po jednym mobie (zwiadowca ma dobry, zbalansowany dmg, ale punktowy). Osobiście Raszbekiem chodzę na teamhuny żeby korzystać z potencjału postaci (profany), jedynym respem do 90 poziomu będą dla mnie nekro, potem pewnie skoczę pod raindar (jak będę miał tyle max hp, żeby to ustać).

Puenta: zwiad musi bić silne moby występujące pojedynczo.
__________________
Cytat:
Napisał Mcree
[...]najwięcej jest jadu Legkana, który (mam osobiste wrażenie) pisząc każdy kolejny post spożywał coś mocniejszego niż amfetamina.
Windykator jest nieaktywny  
Stare 19-02-18, 11:27   #14
Zaabsorbowany
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 83
Domyślnie

Cytat:
Napisał ciaparek Zobacz post
Zostawiłem dzisiaj gościowi resp nick Krótkowidz tzw katakumby o godz 12 ora tam proftit non stop bo nie traci kasy na amunicje, godz 18 kończy płacze że ma źle, byłem tam 2 refile z jastrzębia gdzie truposz pada na 3 hity to jest jakieś nie porozumienie a on chce jeszcze brać 3-4 moby na tarcze żeby trenować i zarabiać gdzie zwiadek nie ma podjazdu to jest chore ale spoko z maga ots na rycka ots ;)
Robiłem refile normalnie przez te 6h to po pierwsze.
Druga sprawa nie płaczę, że jest źle i najgorzej tylko mówię co zrobić, żeby było lepiej.. ale już skończyłem się wypowiadać na tym forum bo jak administracja nie zjedzie cie z błotem to zrobią to gracze.

od lvla 60lvla swoim zwiadem już dawno byłem na mysmeniach :v. robiąc dobry exp i profit.
Zaabsorbowany jest nieaktywny  
Stare 19-02-18, 11:34   #15
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zaabsorbowany Zobacz post
Robiłem refile normalnie przez te 6h to po pierwsze.
Druga sprawa nie płaczę, że jest źle i najgorzej tylko mówię co zrobić, żeby było lepiej.. ale już skończyłem się wypowiadać na tym forum bo jak administracja nie zjedzie cie z błotem to zrobią to gracze.

od lvla 60lvla swoim zwiadem już dawno byłem na mysmeniach :v. robiąc dobry exp i profit.
Nikt z błotem Cię nie miesza, a na pewno nie administracja (ja), więc proszę, byś nie siał propagandy rodem z PRL.
Ja oraz inni gracze odpowiedzieliśmy Ci na czym polega problem oraz wytoczyliśmy argumenty - na tym polega dyskusja. Jeżeli w dalszym ciągu nie rozumiesz błędu w logice swojego myślenia - trudno, niemniej zmian nie będzie.
No i nie radzę więcej pisać, że administracja Cię w jakikolwiek sposób poniża, gdy takie zdarzenie nie ma miejsca - nie dopuszczę do rozszerzania fałszywych i szkodliwych dla serwera informacji przez rozgoryczonych użytkowników.
Temat zamykam.
__________________
To mówiłem ja, Selbo.
Obles jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin