Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 17-05-11, 23:24   #1
BubblePro
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
Domyślnie O hejtach - beka czy prawda ?

Witam
Co by tu mówić, trochę prawdy o hejterkach siedzących na "Gejm Czatach ", i innych takich. Napewno nie mi tylko to leży na serduszku :)
Do rzeczy.
Mam pare Pytań ?

Ile będziecie, jeszcze płakać, że nie będziecie spojlowali low lvl'ą qusty, respy ?
- jeśli niechcecie tego robić, to po co hejtujecie w związku z tym na chacie na ten temat?
- w grze połowa z was piszę, po co robić strony altaronu, nie pomagać innym to jest RPG < tu największe jaja z was >, a później na forum sami dupę liżecie, o tym i tym quescie, gdzie ten exp etc.
- Ile będziecie gadali ze ALTARON, to nie tibia ? Nie sądziecie, że to jest to samo póki wygląd postaci i więkosci jest taki sam, Sprawdzcie twórczośc innych graczy, może wpadnie cos fajnego, w taki sposób, nazwiemy to ALTARONEM.
- Na chacie non stop piszecie, to nie tibia, tutaj jest RPG, a tam nie. Matko, aż boje się przez takie coś nazwać się polakiem.
- dużo daję wam zabawy lurować low lvl'a abitanskie i inne monstery, żeby padły na hita etc .. ?
- połowa z was mówi to jest RPG zwiedzajcie a sami prosicie o pomoc - żałosne.
- jak tacy z was RPG-owcy, to po co macie otwarty czat, zeby hejtowac, powyzywać ? poznać kolegów ? jak tak Zapraszam wyjśc na świat dzienny
- chat słuzy, żeby sobie pogadać, pomóc komuś.
- Zajmicie się lepiej innymi rzeczami, choćby na forum są docenione osoby, które pokazują swoje prace np zaiponował mnie Shikate
-Jakies h lvl'owcy, pkują, low, dają im pay-menty, wbijają się na respy typu CYCE, choć leży liścik. Myśla, że maja h lvl to sobie mogą. Ale to jak wiadomo w końcu odwróci się karta:)
- Dla MG, radziłbym trochę zajać banowaniem botów, wiem, że to robicie, choć jeszcze jest ich pełno skilujących nocki i dnie. Nie tylko na expie oni są :))

narazie skończyłem, w razie wypadku dopiszę trochę
a teraz zapraszam do hejtowania, pisania głupit, i nabijania postów.

i możecie pisać co ja wiem, mam low lvl, pewnie nie mam RL życia, gram 24h, i mnie huncą na mainie. Ale cóż takie życie naszych Kochanych Hejtów ;*.
Żegnam.

Ostatnio edytowane przez BubblePro ; 17-05-11 o 23:35
BubblePro jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin