Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-11-11, 13:54   #411
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Drodzy Altaronczycy, wczoraj nie mialem zbytnio czasu na rozpisanie i na moje argumenty. Wiec pozwólcie ze dzis to uczynie.

Moim zdaniem akceptacja tej petycji byla by samobójstwem. Pozwólcie przedstawic mi pare spraw nad którymi glebiej byloby trzeba sie zastanowic.
Jezeli postalby serwer Altaron2. (non pvp) napewno duza czesc osob przenioslaby sie na niego, co za tym idzie? Cała gospodarka, cała praca nad serwerem poszłaby w las dlaczego? Co potrzeba ludzia którzy miłuja pvp? plecak run,potów średnie eq i pare kumpli. Popyt na pewne przedmioty zanikłby itp itd. każdy chyba wie co już mam na mysli. Ale równiez co by było z serwerem non pvp. Jak wiadomo zaczyna sie tutaj kombinowanie w expieniu, jestem w szkole w pracy a no to odpale bota zeby np gracz X czasami nie przegonił mnie w cyferkach. Nauczmy sie jednoczyć a nie dzielić na chłopów i panów to nie rokuje dobrze.

I tutaj złotym środkiem na problem stanowi Optional PvP serwer. Ci co chca sie bic niech sie bija Ci którzy tego nie chca niech spokojnie bija sobie trole w jakies jaskini. Kazdy niech gra tak jak lubi nie narzucajmy wszystkim swojego stylu ale tez nie dzielmy ludzi.

Co daje nam taki serwer Optional PvP?

1. Gospodarka bez zmian.
2. Ludzi przybywa rozumujac tokiem że "nie gram tutaj bo pvp" " jakby bylo non pvp to bym poł Torunia tutaj wcisnął " .
3. Urozmaicenie w pewien sposob PvP.
Wiecej bitew np 20 na 20
Obecnie sytuacja wyglada tak :
Gracz X : jesteś głupi graczu Y
Gracz Y : Dojade cie w 50 pod depo za to k ch
lub
"Zabilem Cie bo zabiles mi mojego kolege a on nie ma rak i nóg gra czołem to musze Cie teraz zabic i uczynic twoja gre piekłem!" Gdyz stracil on plecak pelen miedzianych monet i zbroje w Altaronie !"

4. Gracze non pvp moga spokojnie expic chyba ze maja neta z neostrady.

Uwazam ze moje argumenty przemowily do niektórych osob napewno czesc osob bedzie uwazac ze to brednie ale jak zwykle wszystkim sie nie dogodzi.
Chyba najlepszy pomysl jaki teraz mozna wprowadzic.

Aby zachecic do brania udzilu pvp proponowałbym jakies walki o zamek czy cos w tym stylu dana gildia ktora mialaby taki zamek napewno przez tydzien czerpala by korzysci, ktos juz wspomnial ten temat na forum bardzo mi przypadl do gustu mimo to ze gram na Licorze i nic mi do tego. W swoim doswiadczeniu gralem i na serwerach pvp i na optional pvp oraz i na non pvp wiem mniej wiecej jaki jest problem.

No to jak narazie tyle.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 02-11-11 o 14:03
Attax jest nieaktywny  
Stare 02-11-11, 18:13   #412
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Attax Zobacz post
zapraszam na Licor ;) tam pvp nie ma no tak ale wy wolicie grac w "exp - depo - exp "

placzcie dalej kazdy wiedzial ze jest tu pvp jak przychodzil a teraz macie problem. Jest was tylu ze jakbyscie sie zjednoczyli to byscie pogromili te 2 gildie co was tak nekaja. Zrobcie pospolite ruszenie ;>
o przepraszam ja myslalem ze jest tak jak w tibi a tam jak miales 20 lvl i poty na expie + kilku kumpli na vipie nikt cie nie ruszyl a tu pod depo stoja 10 lvle z rsami ktore jak sie zabija relogna na h lvl :D
anat123 jest nieaktywny  
Stare 02-11-11, 18:21   #413
Hera
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Mi się propozycja bardzo podoba, podpisuję się pod tym :) Uwielbiam non-pvp, gram tak od zawsze, a wiele osób po prostu nie chce się zabijać tylko grać spokojnie dla odprężenia, a nie dla znerwicowania się :)
Hera jest nieaktywny  
Stare 04-11-11, 20:20   #414
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

Zastanawiam się, kiedy będzie non-pvp pograłbym już.
Ghall3 jest nieaktywny  
Stare 05-11-11, 09:18   #415
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Zastanawiam się, kiedy będzie non-pvp pograłbym już.
Jak napiszesz jeszcze z 20 postów to zrobią
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 05-11-11, 20:48   #416
pepinthebrave
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 0
Domyślnie

ja tu mogę kogoś wyręczyć i też się podpisuję pod npvp
pepinthebrave jest nieaktywny  
Stare 05-11-11, 21:41   #417
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

Tyle osób czeka na non-pvp, nie możecie przybliżyć terminu? Ja rozumiem że jak podacie termin, i sie nie uda to gracze będą wam sie wkurzać niektórzy, no ale podajdzie chociaż przybliżoną datę.

Kto jest za tym aby Administracja podała przybliżoną date?
kajko jest nieaktywny  
Stare 05-11-11, 23:01   #418
anat123
 
Avatar anat123
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 48
Domyślnie

wiadomo ze kazdy i wiadomo tez ze nie podadza
anat123 jest nieaktywny  
Stare 05-11-11, 23:05   #419
kajko
 
Zarejestrowany: Lip 2011
Postów: 8
Domyślnie

ale mogli by podać kilka miesięcy już ludzie czekają......
kajko jest nieaktywny  
Stare 06-11-11, 19:10   #420
Ghall3
 
Zarejestrowany: Wrz 2011
Postów: 63
Domyślnie

nie ma co non-pvp za 5 lat bedzie nara
Ghall3 jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:04.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin