Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-09-14, 01:28   #6
dobryziomek
 
Avatar dobryziomek
 
Zarejestrowany: Wrz 2013
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał Magnaturon Zobacz post
Dlaczego nie chcecie wyjść znów na battle tylko, że tak się wyraże odpierdalacie szopki noobharami?
Dlaczego szeroko rozumiane Exorit nie wychodzi na akcje "mainami", które mogliśmy spotkać na ostatniej wojnie? Gdzie Wszechobecny, Wicher Master, ~The Prodigy, Perfect Hunter i reszta ze skullem (ze skullem i gotowi do walki).

Owe postacie (duża większość - zwiadowcy) nie sprawdzają się w walce. Dlatego zrobiliście magów, których nazywacie "mainami". Ja czy moi koledzy robimy bardzo podobnie. Tworzymy również magów do wojny.

Nie pojawiacie się na walkach waszymi wysokopoziomowymi postaciami, tylko magami około 100 lvl. Macie zarówno pretensje o to, że my nie wystawiamy naszych wysokopoziomowych postaci (wiem - ja takiej nie mam) i walczymy magami o (jeszcze) niskim lvl.

Grupa rządząca może pozwolić sobie na ustalanie reguł na danym świecie (czyt. na PVP). Grupa walcząca o władze może pozwolić sobie jedynie na wspomnianą "gównoburzę", lecz nie na ustalanie reguł.
__________________
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Andrzej Pilipiuk - Oko Jelenia. Drewniana Twierdza
dobryziomek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin