Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 15-02-12, 18:20   #41
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Nie każdy umie używać bomb, dlatego bomba jest o 60 poziomu(nabywamy doświadczenia, uczymy się używania bomb, lepszych broni...). Wg mnie bomby działają tak, jak powinny.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 18:42   #42
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał mario Zobacz post
Ja jestem nekro/alchemik i jestem magiem. Wiec nie mow ze każdy mag to ele i nekro...
Przeczytaj ze zrozumiemiem co napisałem

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
I właśnie bardzo wielu z nich ma magów/zwiadowców alchemików.
Nieprawda.
konradowalkero jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:00   #43
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Ale widzę że niektórzy tu takie bzdury wypisują że się szkoda robi.
Jedyny normalny post po stronie Collegium to od Aleg'a wypłynął i o dziwo się z nim zgadzam.

Co do "I właśnie bardzo wielu z nich ma magów/zwiadowców alchemików."
zapomniałeś dopisać dopisać pomiędzy "wielu" i "ma" słowo "noobów" (usuwając oczywiście "z nich").
Nie rozumiem po jakiego grzyba magowi jest potrzebny alchemik. Już sama nazwa wskazuje na to że on ma rzucać zaklęcia a nie bawić się w zlewki i tworzyć bomby...
Z palkiem się zgodzę jeśli ktoś ma kogoś od robienia run na expowiska.

Co do tego całego tematu. Po jaką cholerę on jest? Ja bym go od razu zamknął. Dlaczego? Niby dlatego, że gdyby odebrano bomby innym ludziom, combo collegium z 3k zmalałoby do 500, ponieważ połowa nie ma profesji alchemika (przykładem jest Trianos---->daję go bo aktualnie ma najwyższy lvl z kinów, który nie jest alchemikiem w gilldi Collegium), lub po prostu nie ogarnia (z tego miejsca chcę pozdrowić te 6 osób 100+, które nie mogły zabić Tadzika).

Ja proponuję zamknąć ten temat. Widać, że nie przejdzie. Mogę nawet symulację głosowania przeprowadzić w szeregach MG/SG/Doradców:
Collegium definitywnie na NIE a za nimi:
Colens- nie
Selbo - nie
Tisaya aka Zedicus- nie
Merv - nie
Tron - chyba też nie
Z resztą nie wiem jakby było, bo nie wiem czy są stronniczy.

Zamknijcie ten temat bo i tak jest to tylko zbędne tracenie czasu, każdego gracza.
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:12   #44
Uiop
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 366
Domyślnie

Tron-Collegium!!
Ja bym Ci dał bana za offtop, bo to nie pierwszy raz, 'spinaczu'. Jak ktoś wcześniej napisał, bomb powinien używać każdy, bo ograniczenie ich byłoby jak ograniczenie picia mikstur.
Uiop jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:12   #45
Slythia
 
Avatar Slythia
 
Zarejestrowany: Wrz 2009
Postów: 2,396
Domyślnie

Od kiedy w kadrze mamy demokrację? Widzę Teverix, że wiesz więcej o nas niż ja, gratuluję.
__________________
Mamy jeszcze ryby lądowe w sosie owocowym...
– Że co?
– Ślimaki winniczki w marchewce!
Andrzej Pilipiuk, Trucizna.
Slythia jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:26   #46
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

@Teverix czemu uważasz, że jeżeli gracz jest neutralny jest noobem? Bomby nie służą tylko do walki jest to broń, z której można korzystać przy expieniu, będąc alchemikiem ma się masę innych zajęć - robienie miksturek, zwiedzanie mapki, zbieranie składników.

@Blood akurat to ile osób neutralnych ma alchemika wiem lepiej niż Ty i jest to spora liczba. To, że uważacie wszelkich graczy neutralnych tu grających za "pionków" bo tak ich nazywacie i traktujecie ich jak graczy gorszej kategorii sprawia, że nawet nie zauważacie, że te "pionki" stanowią większość na serverze, postój w depo i zobacz ilu spośród nich jest alchemikami, a nie patrz na liczbę alchemików w Twoim teamie.


20:31 Widzisz Pereplut (Poziom 69). Jego profesja to elitarny zwiadowca duchowny i alchemik. Jego pozycja w klanie Red Rose to Adept Juju Czarodziejki.
20:32 Widzisz Dakashi Knight (Poziom 68). Jego profesja to rycerz alchemik. Jego pozycja w klanie Red Rose to Resonczyk.
20:32 Widzisz Fitnessia (Poziom 78). Jej profesja to elitarny zwiadowca duchowny i alchemik. Jej pozycja w klanie Sunblade to Flame.

2 minuty stania w depo i już znalazłem 2 zwiadowców alchemików.
Mervakis jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:34   #47
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 506
Domyślnie

Zgadzam sie z toba teverix zeby zamknąć ten temat. Nie wiem po co wogole blood Pisałes na ten temat.
__________________
Lorem ipsum voluptatis optimis
amicorum ludere simul Augusti
mario jest nieaktywny  
Stare 15-02-12, 19:38   #48
konradowalkero
 
Avatar konradowalkero
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 38
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do konradowalkero
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
@Blood akurat to ile osób neutralnych ma alchemika wiem lepiej niż Ty i jest to spora liczba. To, że uważacie wszelkich graczy neutralnych tu grających za "pionków" bo tak ich nazywacie i traktujecie ich jak graczy gorszej kategorii sprawia, że nawet nie zauważacie, że te "pionki" stanowią większość na serverze, postój w depo i zobacz ilu spośród nich jest alchemikami, a nie patrz na liczbę alchemików w Twoim teamie.
No ta teraz z tematu o bombach i ich balansacji która miała by istotny wpływ na PvP (a to jest świat PvP więc dotyczy wszystkich i dla wszystkich ma być sprawiedliwie nie ważne czy ich PvP obchodzi czy nie) robicie propagande na gildie przeciwną. Zostaje mi tylko pogratulować. Prosiłem żebyście dożucili swoje pomysły od siebie. Zdecydowana większość osób wypowiadających się w tym temacie wolała nastawić się na nie dokońca zargumentowaną krytyke. Zaatakowaliście mnie w taki sposób jakby za moją propozycją krył się jakiś podstęp. Swoją propozycję napisałem bezstronnie bo uznałem że bomby wymagają balansacjii. Większość z was twierdzi że nie więc się z wami zgodze i nie będę więcej poruszał tego tematu.

Z mojej strony uznaję temat za wyczerpany. Proszę o zamknięcie tematu (chyba że ktoś coś jeszcze chce dodać)
konradowalkero jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin