Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Oczekujące na wprowadzenie

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 06-08-14, 13:59   #1
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Cały czas kłócą się 2 rzeczy. Szpital i świątynia.
Jeżeli omdleliśmy po 2000 ran kłutych (LOL), gdzieś na demonach, to mam rozumieć, że w ciągu 2 atarońskich minut, ktoś jest w stanie nas rozebrać, zostawić nasz ekwipunek na ziemi ułożony w kupkę, i zanieść nas do najbliższego szpitala. Brzmi logicznie.

To lepiej wygląda pomysł sis roya, w którym jakiś duchowny czuwający nad nami, w ostatniej chwili nas teleportował. Mogłoby to być połączone z blessami. Czyli gdy mamy kupione, duchowny czuwa nad naszym życiem (taki anioł stróż).

Zmieńcie Szpital na Świątynie i będzie wszystko cacy, bo szpital to igły strzykawki i bandaże, a nie osiłki przenoszące ludzi z prędkością światła, ze zmysłem odnajdywania ich od razu po śmierci. Co wy w ogóle tworzycie. W świątyni przy pomocy magi, jesteście w stanie wytłumaczyć wszystko.
__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 14:19   #2
Altrel
Mistrz Gry
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 1,370
Domyślnie

Cytat:
Troinar: Jesteśmy zakonem niosącym pomoc lekarską najciężej rannym. I to nie tylko tam, gdzie jest bezpiecznie, jak na przykład w mieście. Rycerze tacy jak ja poświęcają swoje życie ratując ludzi z najokropniejszych miejsc i wydarzeń. Czy to środek pola bitwy, czy najgłębsze podziemia, nie wahamy się pomóc. Tak jest, jeśli kiedyś wyruszysz w poszukiwaniu przygód choćby i do serca barbarzyńskiego obozu i zostaniesz pokonanym, wiedz, że jest wielka szansa, że ocali cię jeden z rycerzy naszego Zakonu.
Brzmi to bardziej logicznie niż zamiana w ducha i materializowanie własnego ciała w świątyni. Są to (niewidzialni) ludzie, którzy bez ustanku patrolują cały świat Altaronu.
Altrel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 06-08-14, 14:34   #3
eremce
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Szczecin
Postów: 881
Domyślnie

Mówisz, że jest mnóstwo niewidzialnych rycerzy krążących po całym altaronie, czekającym na twoją śmierć i nie pobierających za to żadnych opłat? Swoją drogą musza bardzo szybko biegać ze zwłokami na barana, ewentualnie latać na pegazach z prędkością światła. Do tego posiadają super amoniaki ocucające ledwo żywych w ciągu raptem minuty. Stary to brzmi jak reklama produktu w telezakupach mango gdynia.

Nie chodziło mi o materializację ciała, tylko o przywołanie go z miejsca w którym jest, na twoją prośbę i po uiszczeniu opłaty, lub pobranie jej ze wcześniej zaksięgowanych pieniędzy.

__________________
I bez namysłu, mam studnię pomysłów.
eremce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 08-08-14, 22:37   #4
WarlordPL
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Postów: 107
Domyślnie

Może będzie jakaś animacja po śmierci jak nas reanimują i budzimy się w szpitalu,to by było już coś. Jest ktoś za?
WarlordPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 13-08-14, 14:25   #5
909794
 
Zarejestrowany: Gru 2012
Postów: 131
Domyślnie

Dlaczego tak utrudniacie sobie życie niewidzialnymi rycerzami, czarodziejami i strzykawkami? Rozwiązanie jest banalne: bogowie!

"Zostałeś pokonany w walce, jednak bogom spodobały się Twoje dotychczasowe odważne poczynania i postanowili dać Ci jeszcze jedną szansę na zmierzenie się ze swoim przeznaczeniem. Powodzenia!"

Proste? :D
909794 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin