Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-15, 22:43   #41
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Hity nekro możesz zredukować setem, takim chaosu 3wnękowym z plecakiem to 49% redukcji wyciśniesz do tego redukcja z utamki 16%, stone skiny, potowanie po 400-500 (na 160 alchemi - nie musisz takiej miec, wystarczy, że ci je ktoś zrobi), etc etc

- ta zgodzę się, jak najszybciej powinno zostać to przetłumaczone na ang.,
- mało ludzi gra bo ludzie przestają grać bo mało ludzi gra i tak bez końca.
- może nie tyle co trudny, ale wymagający dużo czasu. Chociaż robiąc same dzienne, czyli poświęcając te 10-20min dziennie będziesz na równi z innymi. Wyjątek stanowią hajsy.

Tabelki są dobre, balans jaki by nie był i tak zawsze ludzie będą narzekać, ale zauważ, że jest dość wyrównany chociaż by 180--250 lvle każdej podprofesji robią dokładnie taki sam exp na różnych respach, a wyjątki stanowią jednostki, które mają sporo lepszy ekwpiunek/skille.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 22:58   #42
Walles
 
Avatar Walles
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Warszawa
Postów: 978
Domyślnie

Podstawowa opcja to skilowanie którego miało nie być a jest i to jeszcze więcej niż było, bo kto normalny będzie całe dnie łowić ryby by wbić zręczność na kruka.

już pominę j.angielski
Walles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 09:41   #43
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Co do tego ile ludzi gra na serwie pvp . Zauważyłem ,że ostatnio modne jest pisanie jak to mało gra tam ludzi . Mnie to osobiście gówno obchodzi bo obecie tam nie expie , wbijam jedynie pobić bosy czy z kimś popisać , a pewny jestem tego ,że to jest tylko kwestia czasu i na pvp będzie więcej osób niż na tym non .
Nie wiem czy ludzie którzy ciągle 3mają się tego "pełnego złych ludzi z serwera pvp" zdają sobie sprawe ,że online na pvp jest marne bo gra tam 1 gildia . A dla czego? Bo innym sie nie chce i grają w lole czy tak jak obecnie kilku z nas w tibie. A to ,że hertagon myśli ,że ktoś będzie za nimi płakał to już ich sprawa bo ja zrobiłem to co chciałem zawsze czyli wyjebałem was z pvp i obyście tu nigdy nie wracali !!!



A co do areny to ja kurwa w przeciwieństwie do większości z was patrze w przyszłość , np na taką kiedy to altaron bd po angielsku . Nie wiem jak można być takim idiotą myślącym ,że ja chce ratować serwer hahaha .
Zacznijcie oglądać Rafonixa to się może czegoś nauczycie XD .
PATRZCIE W PRZYSZŁOŚĆ A NIE NA TO CO JEST TERAZ
PEACE

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 20-11-15 o 09:55
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 09:58   #44
7882118
 
Zarejestrowany: Maj 2014
Postów: 30
Domyślnie

Śmiesznie tu u was na tych altaronach
7882118 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 10:40   #45
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

@carla
Zabiłeś jednego gracza, który był u nad tydzień. Nie nazwał bym tego wyjebaniem z serwera. Zmieniliśmy autobus, bo do poprzedniego wsiadły lumpy i jedzie tak, że nie dało się wytrzymać.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 10:55   #46
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Po co piszesz tak bardzo nic nie wnoszące posty? Zabił bym następnych . Wyjebaliśmy was , poszliście ze względu na nas , bo nie mogliście spokojnie grać . Suma sumarum was wyjebaliśmy :-D. Nikt z petów za wami nie płacze . Pisanie ,że po waszym odejściu na pvp gra 5 osób nas nie rusza , czaisz? Jak tak , to skończ już pisać o hertagonie jak o jakiś krawaciarzach z sejmu bo to oni jebią najbardziej gównem

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 20-11-15 o 11:02
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 13:10   #47
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

Hertagon nie rzuca gównami po swoich i ma troche ogłaty a wy jesteście jebanym motłochem bez zasad. Teraz jestescie ziomeczki z sruffim czy kim tam jeszcze a za dzien tydzien miesiac bedziecie do siebie rzucac gownem. A to gowno od was jedzie i stad jak pisal Catt, zmiana busa. Szkoda bajtów na ten bezsensowny topic.
Ditos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 16:02   #48
saju1991
 
Avatar saju1991
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 60
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
A to ,że hertagon myśli ,że ktoś będzie za nimi płakał to już ich sprawa bo ja zrobiłem to co chciałem zawsze czyli wyjebałem was z pvp i obyście tu nigdy nie wracali !!!
Stary, wytłumacz mi jedno. Niby masz wyjebane w graczy z HTG, a już chyba z 10 post piszesz o nich, skoro masz wyjebane to miej wyjebane. Nie ma ich..
Jeżeli tak lubisz o nich wspominać to znaczy ze nie masz wyjebane.
Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku
Wiec dlaczego dalej ciagniesz temat. PEACE.!
saju1991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 16:12   #49
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA , idz dalej płakać . Mówisz wszystkim ,ze nie trawisz Artezona etc etc etc. a nadal z nim jesteś choć udajesz ,ze tak nie jest . OMG
Nie chciałeś być z nami na ts u nas w gildii mowiłeś ,ze jestes "narazie neutralem" a strzeliłeś focha o to , ze my jako gildia która obecnie robi sobie na serwerze co chce pozwoli ci bić bosy gz . Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku
Chodzi jeleniu głównie o to ze nie chcesz naprawić serwera tylko bijesz noob chary neutralnych graczy, którzy boja sie grac bo nie wiedzą czy już ich bijecie czy dopiero od jutra. Płaczcie że nie ma graczy na serwerze, a potem idźcie ich bić.... paradoks kłamcy?? \

Nie pozdrawiam zdrajców.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-15, 16:36   #50
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Od kiedy to jesteś neutralny? Poszło info, że to twój noob char i masz pograne, rób nową postać i skończ ten płacz.

Tak bijemy tyle graczy, że osobiście mam aż 1 punkt pvp. A wiesz dlaczego? Trzymamy punkty na takich typków jak ty.

@Chop Chop

Zmieniliście bus bo my tego chcieliśmy i nie mieliście innego wyjścia.
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin