Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-15, 18:17   #31
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kr92 Zobacz post
Przybędzie graczy jak sie dowiedzą ze "człowiek wojna" jak to o sobie mawia, wypowiada wojny gildiom 2 osobowym, brata sie z dawnymi przeciwnikami zeby porządzić serwerem, a gra tylko dla walki, gdzieś ma normalna rozgrywkę i walkę na arenie, a Tworzy tematy o eventach. Nie lubię przepychanek słownych szczególnie na forum, ale to jest juz tak żałosne i zabawne, ze sie nie powstrzymalem.
Wprowadziłeś regulamin który tak hejtowales tylko lekko zmodyfikowany.
A niby faja miała nie zmieknac if you know what I mean

Nie mówie na siebie człowiek wojna , z tego co pamiętam ktoś inny mnie tak nazwał.
W przeciwieństwie do Ciebie ja wraz z petami potrafimy się zjednoczyć , masz nam to za złe ??? Wysłałem wam war-moda dla jaj , choć przez chwile o tym nie myślałem .
Żadnego regulaminu nie wprowadzałem , co ty pie****isz . Co do regulaminu to powiedziałem tylko o tym , że abyś mógł grać musisz się zrokować. A żałosne i zabawne to jest wasze uzależnienie od Altaronu do tego stopnia ,że jest to dla was nie tylko gra . Przeżwacie wszystko jak nikt inny
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 18:30   #32
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Cytat:
Napisał oczywaszki Zobacz post

@ Merv
Ja tylko napisałam, że mieliście wszystkie kartki. To ty dopisujesz sobie całą resztę ;)
Gdybyś czytał ze zrozumieniem, wywnioskowałbyś, że reszta wybrańców, wbrew temu co twierdzi Lucanka, nie wykorzystała 'owej wiedzy' jeśli takowa była. Ale co tam, ciśnij dalej blondynkę.
Winny się tłumaczy.
Nie znam się, ale się wypowiem.
Tylko najwyżsi szczeblem wiedzieli gdzie są kartki. Ja poświęciłem pierwsze dwa dni latając po wszystkich miejscach, w których znajdowały się szafki i zapisywałem je. Merv i West zaproponowali, żeby się powymieniać znalezionymi miejscami i tak zrobiliśmy.
Nie tłumaczę się, ale tym chcę zaznaczyć, że nawet osoba, która zaproponowała ten szybki event (tak, to byłem ja), nie miała wiedzy gdzie co się znajduje. Mam nadzieję, że w dalszym ciągu taka zasada obowiązuje wśród administracji i wybrańców.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 19:59   #33
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Doradcy, którzy odpisują na pomocy i karzą notkami za przewinienia mają nie mieć postaci w grze. To ma sens...

Jakby wiedzieli coś i by to wykorzystali to by doradcami szybko przestali być.
__________________
The bird of Hermes is my name
eating my wings to make me tame
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 20:03   #34
Ditos
 
Zarejestrowany: Lis 2013
Postów: 47
Domyślnie

Cytat:
Napisał Graata Zobacz post
Nie będę z tobą dyskutował, idz tam wcielać się dalej w swoją fikcyjną postać razem z 30 osobami graczu RPG, eksp, eksp, marne nudne i krótkie witaj misja tak questy bo tyle w tej grze RPG ile w Tibii niebocących graczy, jo
A ty to kurwa co ? Nie fikcyjna postać ? A może tak się już zżyłeś ze swoja "prawdziwą" postacią że już się nie musisz wcielać w tą "fikcyjna" ?

Gz lvla go go exp exp
Ditos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 20:27   #35
Tisaya
 
Avatar Tisaya
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 455
Domyślnie

Cytat:
Napisał plecak Zobacz post
z tego co mi wiadomo merv jako pierwszy miał orła czyli pasuje;F

ps funkcja doradcy powinna sie wiazać z tym ża dana osoba tu nie gra postacia bo wie wiecej i zawsze cos wykorzysta tyle...
Zgadzam się w 100% Popieram całym sercem !!
__________________
Aż do końca od początku, zawsze z tymi, co w porządku.
Tisaya jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 20:29   #36
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
król

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post


3)Chęci zrobienia czegoś , co wkońcu przyciagneło by tutaj ludzi .

Myśle ,że taka forma zabawy przyciągała by choć na chwile więcej osób do gry .
Witam,
mój szanowny kolega "Carla" , który poświęca swój drogocenny czas ratując serwer i myśląc jak by go naprawić nie rzuca słów na wiatr.

Wysłuchał waszych krytycznych komentarzy na swój temat i postanowił udowodnić wam, że jesli nie wszyscy, to on sam pomoże przywrócić dawną świetność serwera pvp.

Dzisiejszego wieczoru (19 lis 19:47) bez słowa zaatakował gracza o nicku "Dobrodziej" który w obronie napisał mu kim jest i prosił aby go nie zabijał (jest to postać neutralnego gracza, zaprzyjaźnionego wręcz z klanem "nadziemny krąg"). Jest on śmiercionośnym rycerzem duchownym o niebywale wysokim poziomie "60" który zagraża rządzącej gildii poprzez zbieranie miodu na pszczołach !!!

Carla uratował ludzi rozpoczynających grę na serwerze pvp przed tym groźnym graczem, czym przyczynił się do zwiększenia liczby zalogowanych graczy. Więc po co piszecie te bzdety, że carla nie chce naprawić serwera, pisze idiotyczne posty....
Dzisiejszego wieczoru pszczoły będą wolne, lecz radze uważać .... .

Kończąc ironię, po jaki *uj piszesz o ratowaniu serwera jak bijesz wszystko co się rusza. Luffy lata już po 60 levele więc zaczynasz i ty ? Kończ ten temat bo gówno chcesz zmienić tylko błagasz aby ktokolwiek wrócił na serwer. Jesteś żałosnym dzieckiem razem z tym swoim waflem lufim. Cytując klasyka "myślicie że widoczne dziary zrobią z was faceta ?"
Zamknijcie temat bo exo po prostu kłamał. !!
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 20:45   #37
Graata
 
Zarejestrowany: Kwi 2015
Postów: 118
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ditos Zobacz post
A ty to kurwa co ? Nie fikcyjna postać ? A może tak się już zżyłeś ze swoja "prawdziwą" postacią że już się nie musisz wcielać w tą "fikcyjna" ?

Gz lvla go go exp exp
O kolejny nołnejm z hertagonu aka za pyskuje bo jestem gunwem i moze mnie nie pamietają jak padłem na krasnalach 110rycem.

Fajnie takie kozaczenie na forumach, ale w grze to uciekamy na nonpvp, hehehe

Nawet Spejson tak kozaczył tak kozaczył, a na npvp niedlugo chara bedzie przenosil HAHAHAHA

ale bekaaaaaaaaaa, dzięki ziomeczki, wy toscie widzieli pvp w tibi, chyba na tibiacast
Graata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 21:55   #38
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Witam,
mój szanowny kolega "Carla" , który poświęca swój drogocenny czas ratując serwer i myśląc jak by go naprawić nie rzuca słów na wiatr.

Wysłuchał waszych krytycznych komentarzy na swój temat i postanowił udowodnić wam, że jesli nie wszyscy, to on sam pomoże przywrócić dawną świetność serwera pvp.

Dzisiejszego wieczoru (19 lis 19:47) bez słowa zaatakował gracza o nicku "Dobrodziej" który w obronie napisał mu kim jest i prosił aby go nie zabijał (jest to postać neutralnego gracza, zaprzyjaźnionego wręcz z klanem "nadziemny krąg"). Jest on śmiercionośnym rycerzem duchownym o niebywale wysokim poziomie "60" który zagraża rządzącej gildii poprzez zbieranie miodu na pszczołach !!!

Carla uratował ludzi rozpoczynających grę na serwerze pvp przed tym groźnym graczem, czym przyczynił się do zwiększenia liczby zalogowanych graczy. Więc po co piszecie te bzdety, że carla nie chce naprawić serwera, pisze idiotyczne posty....
Dzisiejszego wieczoru pszczoły będą wolne, lecz radze uważać .... .

Kończąc ironię, po jaki *uj piszesz o ratowaniu serwera jak bijesz wszystko co się rusza. Luffy lata już po 60 levele więc zaczynasz i ty ? Kończ ten temat bo gówno chcesz zmienić tylko błagasz aby ktokolwiek wrócił na serwer. Jesteś żałosnym dzieckiem razem z tym swoim waflem lufim. Cytując klasyka "myślicie że widoczne dziary zrobią z was faceta ?"
Zamknijcie temat bo exo po prostu kłamał. !!
HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA , idz dalej płakać . Mówisz wszystkim ,ze nie trawisz Artezona etc etc etc. a nadal z nim jesteś choć udajesz ,ze tak nie jest . OMG
Nie chciałeś być z nami na ts u nas w gildii mowiłeś ,ze jestes "narazie neutralem" a strzeliłeś focha o to , ze my jako gildia która obecnie robi sobie na serwerze co chce pozwoli ci bić bosy gz . Jak masz do mnie jakiś problem to weź oddzielny temat zrób bo to kurwa są propozycje a ty robisz tutaj syff .
Siema dorosły człowieku

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 20-11-15 o 08:40
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 22:14   #39
corkarypto
 
Avatar corkarypto
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał Trixis Zobacz post
Przypadek ,ze wszyscy na tibi wiedzą co to Altaron a tutaj nie graja ?
To prawda, ludzie nie chcą grać w altaron bo:
- Jest tylko po Polsku (chyba najważniejsza sprawa)
- Mało ludzi gra to ja też nie będę grać (brak reklamy)
- Altaron jest dość trudny do ogarnięcia, i dużo ludzi się po prostu zniechęca.
- Aktualnie jak widzę hity w pvp to mi też się nie chce grać znowu zrobił się na altaronie orsh OTS. Nie dziękuje.

Widze że nadal nie potraficie sobie ogarnąć tych zasranych tabelek. Niby wszystko fajnie wygląda to na tabelce ale w grze się to nie sprawdza znowu mamy za duże hity.
__________________
Kiedy byłem już na dnie ...
... usłyszałem pukanie od spodu.
corkarypto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-15, 22:35   #40
Mefisto63
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 73
Domyślnie ta

eee no Maro graty posta Piękny z ciebie poeta.
Kocham cie za to co napisałeś na początku myślałem ze to na serio i już jechałem po Ciebie na rowerze.. ale na końcu zmądrzałeś .. masz szczęście.

Nawet Spejson tak kozaczył tak kozaczył, a na npvp niedlugo chara bedzie przenosil HAHAHAHA


HEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHE DOBRE HEHEHEHEHEHE DOBRE HEHEHEHe.

A kiedy znajdziesz robote ? a sorry Altaron.pl
Mops wystarczy.

Ostatnio edytowane przez Mefisto63 ; 20-11-15 o 15:34 Powód: ta
Mefisto63 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin