Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 19-11-11, 12:46   #1
Wolf
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 29
Domyślnie Pytanie do Securum

Witam. Mam pytanie do Lidera lub Vice gildii Securum. Z tego co wyczytałem na forum- "W Securum&Collegium nie zabijamy bezpodstawnie. (przynajmniej się staramy to w dużej części ukrócić) Zabijamy osoby które brały udział w wojnie, które miały jakaś styczność z wojną, przekazywały informacje I tych którzy zabijają nas, naszych przyjaciół, RANDOMÓW lub nasze noob chary.

To napisałem na przyszłość gdyby ktoś chciał znowu nas oskarżyć.. Gdy ktoś od nas zabije Randoma badź kogokolwiek bez podstawnie (czyli na fraga, osobę która nie ukradła, nie zabiła, nie wyzywała kogoś ze znajomych badź danej osoby) proszę pisać do Blood nemezis, Arhuzz.
//Arhuzz. "

A oto pytanie: Jak te słowa mają się do zmuszania mnie(chodzi tutaj o dwukrotne zabicie mnie przez Szewczyka- i obietnice ze to nie koniec) do oddania Mu domku którego licytacje uczciwie wygrałem przebijając Jego ofertę(to według mnie nie kradzież). Zaznaczam tutaj że licytowałem domek chyba przez dwa dni, jak dobrze pamiętam- a więc szanowny pan nie może mi zarzucić że zdecydowałem się w ostatniej chwili przez co nie wiedział ze będę go licytował do końca- kilkakrotnie przebijałem jego ofertę. Podczas mojej gry w świecie altaronu nie zabiłem nikogo. Z wszystkimi staram się rozmawiać kulturalnie a więc nie ma mowy o obrażeniu kogoś, a jeśli tak się stało to przepraszam:). Wiem ze to świat PVP i zabijanie innych graczy jest dozwolone, jednak jeżeli publicznie mówicie o swojej "zasadzie" wewnątrz gildii to mogę chyba (jak i wszyscy inni gracze) wymagać przestrzegania jej przez wszystkich członków szanownej gildii.

2011-11-16 20:28:10 Gracz zginął na poziomie 48 , zabity przez Szewczyk
2011-11-19 12:59:52 Gracz zginął na poziomie 49 , zabity przez Szewczyk

Nie chciałem tej sprawy zamieszczać na stronie jednak nie mogłem skontaktować się z Liderem- jakoś nie mam szczęścia...

Proszę o odpowiedź oraz kulturalne wypowiedzi graczy którzy mają w tej sprawie coś do powiedzenia- a jak znam życie to tacy będą:)
Wolf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 13:21   #2
dedereq
 
Avatar dedereq
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Wroclove / Kołobrzeg
Postów: 107
Domyślnie

Powiem tak - wg mnie jest to serwer pvp. Jesli cie zabił, to trudno - dobrze wiedziałeś ze tak sie moze stać kiedy wychodziłeś z rooka. To, że zostały wprowadzone zasady przez lidera guild, ze nie zabijamy randomów miało na celu zapobieżenie masowym zabijaniem innych graczy. szewczyk widocznie zdenerwowal sie ze przelicytowales chatę, którą chciał mieć - i tyle. Jest to sprawa osobista i nie uważam ze naprawde trzeba tu płakać do Liderów Securum. Dogadajcie sie na PW.
dedereq jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 13:28   #3
Mervakis
 
Avatar Mervakis
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Katowice
Postów: 2,529
Domyślnie

Aukcja została wygrana sprawiedliwie i o ile "wyzywanie mamusi" nie jest powodem do zabijania kogoś, jak to było powiedziane na vt, tak i ta sytuacja nie powinna stanowić takiego powodu.

Pozdrawiam Mervakis.
Mervakis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 18:53   #4
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@dedereq
To jest ucieczka od odpowiedzialności. Skoro powiedziane jest, że nie bijecie "radomów", a tu nagle gość ginie, bo wygrał domek... Jak dla mnie trochę śmieszna sytuacja. Rozumiem, że to serwer pvp i można bić każdego ale skoro Wasza gildia przyjęła takie zasady to powinna je respektować. A to, że go zabija i grozi mu kolejnymi zgonami, tylko dlatego, że chce ten sam domek, to swego rodzaju PA. Skoro tak bardzo chciał ten domek (i chce dalej) to powinien albo pilnować licytacji, albo złożyć odpowiednią ofertę właścicielowi owego domku (nie taką - "Oddaj domek albo masz pograne"). Tyle ode mnie ;]
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 19:04   #5
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Zgadzam się z tobą Siwyus :p TO JEST PA!!! Zue Securum gardzi całym serwerem prowadząc do jego unicestwienia! :( Nie no a tak na serio to ja np się pod żadnym takim czymś nie podpisywałem z tym że nie będę bić randomów. I to nie tylko ja. To jest serwer PvP co znaczy że jeśli ktoś Cię zabije to to jest normalne i musisz się podnieść i dalej grać. Po prostu gracze dzielą się na dwie grupy : Spokojni dążący do ładu i porządku oraz narwańcy, którym mało bójek i chętnie pokażą że są lepsi. Z tymi pierwszymi zawsze się dogadasz, a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 19:22   #6
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

@up
Cytat:
a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.
Wcale nie musisz, przykład : Wy (Securum).

Podpisywać się pod niczym nie musiałeś, ale skoro gildia ma takie, a nie inne zasady to powinny one o czymś świadczyć. A z tego co widzę to tylko tak sobie napisana regułka, żeby gildia ładnie się prezentowała w oczach nowych graczy (bo starzy wiedzą że Securum PA :p).
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 19:32   #7
makmej
 
Avatar makmej
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Koszalin
Postów: 484
Domyślnie

Mimo wszystko musiałem robić co wy chcecie przez długo ;p i zresztą nie tylko ja a całe Securum^^
makmej jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 19-11-11, 23:11   #8
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Cytat:
Napisał makmej Zobacz post
Zgadzam się z tobą Siwyus :p TO JEST PA!!! Zue Securum gardzi całym serwerem prowadząc do jego unicestwienia! :( Nie no a tak na serio to ja np się pod żadnym takim czymś nie podpisywałem z tym że nie będę bić randomów. I to nie tylko ja. To jest serwer PvP co znaczy że jeśli ktoś Cię zabije to to jest normalne i musisz się podnieść i dalej grać. Po prostu gracze dzielą się na dwie grupy : Spokojni dążący do ładu i porządku oraz narwańcy, którym mało bójek i chętnie pokażą że są lepsi. Z tymi pierwszymi zawsze się dogadasz, a do tych drugich to widzisz... musisz robić to co oni każą.
yy nie podpisywałeś się? ale skoro na forum wasz lider napisał że nie randomujecie, lider gildii do której należysz to te zasady dotyczą także Ciebie?
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 00:11   #9
kanapa
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

Też się pod niczym nie podpisywałem i jak ktoś mi podpadnie to prosta sprawa pada i nie ma gadania.Jeszcze raz powtarzam nie po to walczyłem o władze na serwie ,żeby teraz mi jakiś pion podskakiwał.Zrozumcie na tym serwie jest hierarchia czy tego chcecie czy nie. Nie będę się hamował tylko po to żeby jakieś noobki z dp miały o mnie lepsze zdanie.
kanapa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 20-11-11, 09:09   #10
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

I wyszło te "dobre Securum" ;p Czekam tylko, aż wypowie się Blood ;]
siwyus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin