Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 02-12-17, 13:30   #1
Furmann
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 12
Domyślnie Śmierć postaci problem poniżej.

Witam

Gra jest naprawdę trudna, ja jestem doświadczonym graczem, więc Ci nowi gracze mają pewnie sytuację jak by grali w trybie hardkor. W porównaniu z starszymi edycjami. Szacunek dla tych co jeszcze się nie poddali.

Wiemy, że smierć jest dla wielu graczy najgorszym przeżyciem.
Mnie to nie rusza,ale zdałem sobie sprawę z pewnego cholernego problemu.

Mianowicie, chodzi o czas odzyskania utraconego ekwipunku. Z tego co mi wiadomo to wychodzi 15 minut?
I w tym widzę ogromny problem, giniemy z rożnego powodu, własne błędy, nieostrożność, brak w dostawie neta, itd.

Dla mnie jest do zdecydowanie zbyt mało czasu, zwiedzając mapę oddalimy się bardzo bardzo daleko od miasta.Zegar zaczyna ruszać.
Teraz jak dojść tam w 15 minut, jeśli musimy kupić poty, odszukać drogę, powybijać po drodze przeciwników.

Czasami kogoś wyrzuci z gry i zanim ktoś wejdzie mija 10 minut bo internet zamulał. Zostaje mu 5 na odzyskanie,więc przeważnie nie zdąży.

Podsumowując w tym momencie edycji gra nas tak mało, że musimy liczyć sami na siebie. Nie zawsze jest mozliwośc w kilka minut, polecieć z ekipą w 10 minut. Nie każdy ma taką ekipę.

Proponuję zwiekszyć zgnicie ciała do 30 minut od smierci. To trochę ułatwi rozgrywkę, czasami nie mamy wpływu na upływ czasu kiedy czekamy az internet się poprawi.
Myślę że nikomu to za bradzo nie ułatwi gry, bo po śmierci jedynie wydłuzy sie szansa na odzykanie ciała.

Co wy na to?


#Edit Gram w trudne gry, Dark Soulsy itd.
Wszędzie po dedzie, mozemy na spokojnie przemysleć taktykę, podejsc do sprawy inaczej na spokojnie.
Tutaj po dedzie jest wrazenie jakby odpaliła się bomba, 15 minut i koniec.
Wczoraj zginałem zwiedzając mapkę, no wiemy jakie tutaj sa rozlegle mapy, z pomocą kolegi nie zdazylismy dojsc, wybijajac po drodze silniejsze potwory. Po ciezkiej drodze zastalismy tylko szkielet..

Ostatnio edytowane przez Furmann ; 02-12-17 o 13:42
Furmann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-17, 14:47   #2
dobierak
 
Zarejestrowany: Gru 2015
Postów: 7
Domyślnie

To twoja wina, że nie odzyskałeś zwłok. Z tego co widzę w tym czasie było was online 6 osób. Nawet jeśli połowa była na respach, to w depo stało i tak sporo osób by poprosić je o pomoc w odzyskaniu ciała.
dobierak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 02-12-17, 15:30   #3
iceduke
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 24
Domyślnie

27.Jak długo rozkłada się ciało? ^

Ciało gracza dokładnie przez pół godziny da się przeszukać (dokładnie 1810 sekund). Dla innych stworzeń czas ten może być inny. Przykładowo dla szczura wynosi on 10 min.
iceduke jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin