Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-05-11, 18:04   #1
Chamsin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Exclamation Przynależność

Witam...

W tym temacie chciałbym poruszyć jedną bardzo ważną kwestie.
Mianowicie...

W Altaronie - tutaj szacunek dla twórców bo to w cholerę roboty było. istnieją gildie do których jeśli się należy dostaje się subprof. np alchemicy itd.

Ale co z Strażnikami bądź jeźdźcami smoków? Idę sobie do strażników chcę wziąć zadanie a tu pisze że mam się zaciągnąć... Tylko jak? Pisze: " witaj " a potem " praca, strażnik, zaciągnąć się, przynależność " i...? NIC. Więc był bym wdzięczny jakby ktoś chociaż mniej więcej wytłumaczył o co chodzi i jak się do nich dołączyć.

Chciałbym też przedstawić swoją sugestię do GM'ów, nie mogłem znaleźć takiego tematu na forum więc pisze tutaj... System loota jest bez sensu, stoję sobie czasami klepie potworka zadałem mu 80 dmg podbiega łucznik zadał 1 dmg i dostał loota mimo iż ja 1 zaatakowałem i ja blokowałem.

Pozdrawiam :)

Ostatnio edytowane przez Slythia ; 28-11-11 o 12:18
Chamsin jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 18:58   #2
isorid
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 0
Domyślnie

Tak, ja też to zauważyłem i było to irytujące.

Chyba chodzi o to, że kilkukrotnie trzeba zaznaczyć/odznaczyć potworka, wtedy loot będzie nasz, bez względu na to, kto więcej dmg zadał.

@Slythia - sieeemaa! (musiałem, Nekro z #)
isorid jest nieaktywny  
Stare 05-05-11, 21:14   #3
Van Taron
 
Avatar Van Taron
 
Zarejestrowany: Sie 2010
Skąd: Piekło
Postów: 77
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Van Taron
Domyślnie

Strasznie namieszałeś :) Dlaczego? Bo robi się kilka tematów w temacie, no i działy też pomyliłeś.

Cytat:
Napisał Chamsin Zobacz post
Ale co z Strażnikami bądź jeźdźcami smoków? Idę sobie do strażników chcę wziąć zadanie a tu pisze że mam się zaciągnąć... Tylko jak? Pisze: " witaj " a potem " praca, strażnik, zaciągnąć się, przynależność " i...? NIC. Więc był bym wdzięczny jakby ktoś chociaż mniej więcej wytłumaczył o co chodzi i jak się do nich dołączyć.
Przede wszystkim to jest temat do działu Pytania i Odpowiedzi, być może znajdą się gracze, którzy pomogą Ci, postując spojler.

Cytat:
Napisał Chamsin Zobacz post
Chciałbym też przedstawić swoją sugestię do GM'ów, nie mogłem znaleźć takiego tematu na forum więc pisze tutaj... System loota jest bez sensu, stoję sobie czasami klepie potworka zadałem mu 80 dmg podbiega łucznik zadał 1 dmg i dostał loota mimo iż ja 1 zaatakowałem i ja blokowałem.
Czy oby na pewno to jest sugestia? :) Polecam wikisłownik na przyszłość.

Jak sam pewnie zauważyłeś to też również jest Pytanie, z nieznaną przyczyną utraty pozostawionych rzeczy po potworku. Niestety jest to błąd i jak dowiadywałem się od Administracji, to cały czas pracują nad tym.
Van Taron jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 08:28   #4
Chamsin
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 0
Domyślnie

Dziekuję ;)
Chamsin jest nieaktywny  
Stare 06-05-11, 09:21   #5
Holdom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 1
mrugnięcie

Skoro jesteśmy przy sprawie przynależności. Szkoda, że nie da się wybrać pomiędzy dobrem, a złem :) Pomiędzy obrońcami, a najeźdźcami.. Ale i tak serwer wypas :)
Holdom jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:31.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin