Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Dyskusje ogólne

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za przedstawioną propozycją?
Tak 64 66.67%
Nie 32 33.33%
Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 16-10-17, 20:36   #1
tomakeo
 
Avatar tomakeo
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Zielona Góra
Postów: 1,600
Domyślnie

Albo wypierdolcie npvp całkowicie, albo na nim też róbcie aktualizacje. Bo nowi gracze często gęsto robią postac na npvp, biją te lvl i kupują statusy w niewiedzy, że ich serwer będzie rozwijamy. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba czytać aktualnosci, ze serwer nie będzie rozwijamy etc. Ja jestem za rozwijaniem serwera npvp pomimo że nawet bym tam nie zalogowal. A tych co piszą "że płaczki" to bym w ogóle wysłał na perm banicję bo takie raki umysłowe nie powinny grać w grę która ma spory potencjał.
W Altaronie, jak i innych MMORPG powinien na 1 miejscu być kontent tj. Fabuła, zadania. Na drugim elementy rozgrywkowej jak craftingi, wierzchowce, gildie, a na szarym końcu (co nie znaczy że nieważne) pvp, które jest tylko DODATKIEM do gry. Tylko tibjiza ma tak zjebany system pvp i strat że wszystkich gier (są pojedyncze wyjątki). Kiedy bazuje się na systemach walki z tibiozy to wiadomo, że wyjdzie z tego gówniando.
Myślę, źe administracja powinna zastanowić się, w którą stronę chce iść. Czy chce rozwijać obecny Altaron tak aby był przyjazny dla tych co chcą walczyć jak i dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Czy chce rozwijać Altaron dla tych którzy chcą poczuć klimat rpg, czy dla tych którzy go mają w dupie i wolą się odpalać 100 magiem na 11 rycku. Czy chcą utrzymać nowych graczy, a nie tylko starych wyjadaczy z 2011 roku gdy to się robiło profity na pradawnych elfach, a wastowało na kościanych smokach.

Amen.
__________________
Cytat:
Napisał piniovsky Zobacz post
a ty eletrix zdradliwa ku*wo morda . jestes taki cwaniak to zapraszam w rl na ustawke piz*o
tomakeo jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 21:50   #2
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomakeo Zobacz post
Albo wypierdolcie npvp całkowicie, albo na nim też róbcie aktualizacje. Bo nowi gracze często gęsto robią postac na npvp, biją te lvl i kupują statusy w niewiedzy, że ich serwer będzie rozwijamy. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że trzeba czytać aktualnosci, ze serwer nie będzie rozwijamy etc. Ja jestem za rozwijaniem serwera npvp pomimo że nawet bym tam nie zalogowal. A tych co piszą "że płaczki" to bym w ogóle wysłał na perm banicję bo takie raki umysłowe nie powinny grać w grę która ma spory potencjał.
W Altaronie, jak i innych MMORPG powinien na 1 miejscu być kontent tj. Fabuła, zadania. Na drugim elementy rozgrywkowej jak craftingi, wierzchowce, gildie, a na szarym końcu (co nie znaczy że nieważne) pvp, które jest tylko DODATKIEM do gry. Tylko tibjiza ma tak zjebany system pvp i strat że wszystkich gier (są pojedyncze wyjątki). Kiedy bazuje się na systemach walki z tibiozy to wiadomo, że wyjdzie z tego gówniando.
Myślę, źe administracja powinna zastanowić się, w którą stronę chce iść. Czy chce rozwijać obecny Altaron tak aby był przyjazny dla tych co chcą walczyć jak i dla tych, którzy sobie tego nie życzą. Czy chce rozwijać Altaron dla tych którzy chcą poczuć klimat rpg, czy dla tych którzy go mają w dupie i wolą się odpalać 100 magiem na 11 rycku. Czy chcą utrzymać nowych graczy, a nie tylko starych wyjadaczy z 2011 roku gdy to się robiło profity na pradawnych elfach, a wastowało na kościanych smokach.

Amen.
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 22:18   #3
neccoz
 
Avatar neccoz
 
Zarejestrowany: Sie 2012
Skąd: Katowice
Postów: 177
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
Bez obrazy, ale nikt z administracji się nie wypowiedział, ankieta wskazuje, że ludzie chcą aktualizacji dla non-pvp, więc temat raczej nie do zamknięcia.
neccoz jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 22:26   #4
leavemealone!
 
Avatar leavemealone!
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 184
Domyślnie

Ale ta ankieta nie ma serio żadnego znaczenia. Można robić dowolne ankiety, które i tak nic nie wniosą. Gwarantuję Ci, że gdyby zapytano dowolną społeczność o to czy chcą dostawać kasę za free i przejść na emeryturę w wieku 20 lat, to znakomita większość była by za. Administracja informowała już wielokrotnie o tym, że server nonpvp nie będzie rozwijany.
__________________
All of old. Nothing else ever. Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.
leavemealone! jest nieaktywny  
Stare 16-10-17, 23:03   #5
c770832
 
Zarejestrowany: Gru 2011
Postów: 208
Domyślnie

Ormo dobra..
c770832 jest nieaktywny  
Stare 17-10-17, 05:56   #6
voagar
 
Avatar voagar
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Opole/Wrocław
Postów: 166
Domyślnie

Cytat:
Napisał leavemealone! Zobacz post
W 2011 to d byles i g widziałeś.... na Kościane się chodziło po hajs i była tam zawsze kolejka. Myślę, że temat został wyczerpany i nadaje się do zamknięcia.
Od 60 lvla zwiadem tylko kościane non stop, profit koło 15talarów w godzinke.
Zresztą w 2011 roku, to chyba nie dało się mieć waste nigdzie.

p.s. Co by offtopu nie robić to moje zdanie w temacie nonpvp to mam to w dupie
__________________
"i z tej historii moral jest taki ze teraz w kraju kroluja buraki i przepychaja sie lokciami w czasach powszechnej chlopomanii kazdy z nich mysli o sukcesie w polytyce i w byznesie kazdy wydyma cie za pare centow bo teraz w kraju kroluje potejto"
voagar jest nieaktywny  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin