Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje > Archiwum

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-10-11, 16:54   #391
Tron
Emerytowany Techniczny
 
Avatar Tron
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 1,612
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Nill to załóż sobie temat o huntach/dedach i tam gadajcie a nie spamujcie w petycji o serwer non-pvp.
Jedyną osobą, która tutaj spamuje jesteś ty. Po raz setny już mówiąc nam jak fajnie by było jakby taki serwer powstał. My to wiemy i Wy także, ale wszystko w swoim czasie. Nie musicie nam o tym przypominać po raz tysięczny, bo wiemy, że wielka społeczność graczy popiera powstanie takowego serwera. Najchętniej to zamknąłbym ten temat, bo nie ma on sensu i dalsza dyskusja, która powinna dotyczyć takiego serwera zeszła na inne tory. Ale nie mi o tym decydować, prawda?

Pozdrawiam ;)
Tron jest nieaktywny  
Stare 28-10-11, 16:57   #392
Nil Loth
 
Zarejestrowany: Cze 2010
Postów: 232
Domyślnie

W końcu coś mądrego, wowoowow
Nil Loth jest nieaktywny  
Stare 28-10-11, 18:09   #393
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rekhyd Zobacz post
Lo Cicero padł za nic. I tyle w tej kwestii. ;)
Ty akurat jesteś wyjątkiem, z tego co wiem to padłeś z tego powodu, że nikt Cię nie lubi. To nie jest nasza wina, że tak zmieniła Cię posada którą otrzymałeś. Dobrze pamiętam Cię z początku gry i Ty mnie na pewno też. Gdybyś nie stał się tym kim jesteś teraz (jestem MGem, a Ty zwykłym graczem - zerem), bo właśnie tak się teraz zachowujesz, to założę się, że nikt by Cię nie ruszył. Jakoś Merva nikt nie rusza. Tylko i wyłącznie sam sobie na to zasłużyłeś.. Jestem pewien że każdy z Securum,Collegium jest skłonny się pod tym podpisać.
Agri jest nieaktywny  
Stare 28-10-11, 18:10   #394
maja1414
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Bielsko-Biała
Postów: 326
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do maja1414
Domyślnie

Się podpisuję :) Merv na prezydenta ^^
maja1414 jest nieaktywny  
Stare 28-10-11, 20:01   #395
siwyus
 
Avatar siwyus
 
Zarejestrowany: Paz 2010
Postów: 450
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do siwyus
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Się podpisuję :) Merv na prezydenta ^^
Signed. :p


@Nill

No niby racja, spam tu jest ogromny, ale jednak ten temat wojny gildii nie dotyczy :D

@magic dragon

Z tego co widzę to "co trzeci" post w tym temacie jest Twój... Dobrze wiemy, że super by było jakby powstał serwer npvp. Ale wystarczy poczekać, Twoje błagania nic nie przyśpieszą...
siwyus jest nieaktywny  
Stare 29-10-11, 15:43   #396
Verdil
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Postów: 13
Domyślnie

taka prawda nikt nie chce grac na servie pvp jak zabijesz kogos z secrum/collgeium masz bana albo pograne a jak oni cie zabija 100x to nic niemozesz zrobic
Verdil jest nieaktywny  
Stare 29-10-11, 20:19   #397
blanko2222
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Polska
Postów: 144
Domyślnie

Cytat:
Napisał Verdil Zobacz post
taka prawda nikt nie chce grac na servie pvp jak zabijesz kogos z secrum/collgeium masz bana albo pograne a jak oni cie zabija 100x to nic niemozesz zrobic
nikt nie chce grac? a jakos non stop widze nowe nicki w depo.
ja chce grac
__________________
''Nie jestem jak inni, inni są jak inni
wszyscy podobni do siebie, wszyscy winni''
blanko2222 jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 17:15   #398
pepinthebrave
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 0
Domyślnie

też chciałbym mieć serwer nie pvp, a jeśli chodzi o to, że dużo jest nowych graczy, to logują się oni nie ze względu na pvp ale na Altaron ( bo jest taki fajny mimo pvp)
pepinthebrave jest nieaktywny  
Stare 30-10-11, 18:50   #399
Agri
 
Avatar Agri
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Silesia
Postów: 317
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Agri
Domyślnie

Cytat:
Napisał Verdil Zobacz post
taka prawda nikt nie chce grac na servie pvp jak zabijesz kogos z secrum/collgeium masz bana albo pograne a jak oni cie zabija 100x to nic niemozesz zrobic
5 fragów dziennie = ban
Analogicznie gdybyś padł 100 razy w 1 dzień za nic, od graczy collegium & securum , wybanowałbyś 20 graczy. Hm, nie rób tego plax !

@blanko2222

Widzisz nowe nicki bo nie ma serwera non pvp, dlatego grają tutaj. Gdyby zrobili non pvp to nowych nicków na obecnym serwie byś nie widział, zostałaby tylko stara gwardia. Dlatego też, jestem przeciwny wprowadzeniu serwera non pvp :)
Agri jest nieaktywny  
Stare 01-11-11, 09:41   #400
Kaspiel
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: Lędziny
Postów: 2
Domyślnie

Cytat:
Napisał Agri Zobacz post
Widzisz nowe nicki bo nie ma serwera non pvp, dlatego grają tutaj. Gdyby zrobili non pvp to nowych nicków na obecnym serwie byś nie widział, zostałaby tylko stara gwardia. Dlatego też, jestem przeciwny wprowadzeniu serwera non pvp :)
Tak, ale gdyby wprowadzono wreszcie serwer non-pvp, nareszcie wszyscy by ujrzeli jaki potencjał ma Altaron. Dziesiątki o ile nie setki graczy regularnie śledzą forum w nadziei, że wreszcie takowy powstanie. Taka prawda, bo Altaron jest właściwie bezkonkurencyjny. Jest sporo graczy (do których zaliczam się i ja), którzy uwielbiają zadbane i dopracowane serwery o niskim rate, a takich serwerów po prostu nie ma!
Według mnie jedynym powodem, dla którego npvp jeszcze nie powstał, jest po prostu nieprzygotowanie mapy na napływ tak dużej ilości graczy. Skoro w okolicach maja-czerwca, kiedy jeszcze regularnie grywałem, czasami trudno było znaleźć wolny resp, tak kiedy graczy byłoby 2-3 razy więcej, nie dałoby się po prostu poexpić.
Kaspiel jest nieaktywny  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin