Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy twoim zdaniem również występuje problem z jasnością (ciemnością) w grze ?
Tak. Męczy oczy. 45 76.27%
Nie. Wszystko jest w porządku. 14 23.73%
Głosujących: 59. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-01-22, 14:54   #1
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Wstawiłem ankietę u góry strony. Proszę o oddanie głosu.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 15:25   #2
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Gdyby chociaż te efekty były blisko tego co na RL tibii mamy, bo tam jak się korzysta z efektów świetlnych to, one się bronią same tym jak wyglądają, zmiana kolorów zwykłej ciemności na taką jak przy refleksach od księżyca.


A na altaronie jest to po prostu typowa dla starych tibii ciemność w, której nic się nie widzi.
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 05-01-22, 17:56   #3
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Stevie Wonder też nie widziałby w tym problemu

Poza tym większości w ankiecie nawet jest to męczące, lepsza byłaby opcja gdyby był wybór między starą wersją a aktualną. Nawet w tibii RL można wyłączyć efekty chmur itp
__________________
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 07:41   #4
DarkRoses
 
Zarejestrowany: Gru 2021
Postów: 2
Domyślnie

ogarnijcie pliska tą jasność, żyłka mi w oku pękła po paru h gry
DarkRoses jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 12-02-22, 08:00   #5
ix7
 
Zarejestrowany: Paz 2017
Postów: 5
Domyślnie

Ja rozumiem, że twórca gry jest zadowolony ze swojego dzieła. Gra światła (burze, deszcz czy śnieg), ale tak jak jest regulacja dzwięku tak samo powinna być i graficzna. W wielu grach można wyłączyć cienie i inne efekty.
ix7 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 14-02-22, 09:36   #6
Maru123
 
Avatar Maru123
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Mielec
Postów: 343
Domyślnie

Może przy okazji dodać oświetlenie RGB w kliencie ? Gracze skarżą się także na błyskawice podczas altarońskiej burzy, chodzą słuchy o kilku przypadkach ataku epilepsji.
Maru123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 16-02-22, 00:07   #7
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Może przy okazji dodać oświetlenie RGB w kliencie ? Gracze skarżą się także na błyskawice podczas altarońskiej burzy, chodzą słuchy o kilku przypadkach ataku epilepsji.
Odpisałbym, ale pewne odpowiedzi komentują się same.

Wolna wola każdego czy będzie korzystał z ustawień domyślnych czy też jednak zmieni ustawienia graficzne. Faktem jest jednak to że w 99% znanych mi gier mam możliwość ustawień grafiki pod własne preferencje.
@Szuja musisz zrozumieć, że każdy człowiek jest inny jeżeli dla Ciebie nie jest to problemem to się można zwyczajnie odpowiedzieć że nie stanowi to dla Ciebie problemu chociaż z tego co kiedyś pisałeś sam korzystałeś z Lighthacka. Jednak są ludzie którym ten stan rzeczy przeszkadza i naprawdę nie widzę powodu dla którego nie mogłoby to być wprowadzone. Przecież nie da to jakiejś przewagi w PVP ponieważ każdy będzie mógł ustawić to co zechce. Nie zmniejszy z pewnością populacji ludzi grających w Altaron jeżeli już to tylko może choć nie musi zwiększyć.
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego jaki ogrom pracy został włożony w efekty świetlne w grze że osoba która nad tym pracowała chciałaby żeby to inni widzieli, ale nic na siłę.

Dla mnie jest naprawdę za ciemno i bez zmiany ustawień karty grać nie mogę bo mnie bolą oczy jeżeli ktoś może i nie jest to dla niego problemem to przecież nie musi nic zmieniać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-22, 14:44   #8
5310053
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 129
Domyślnie

normalnie powinna być możliwość ustawienia 100% light, jak na rl tibii. kto chce grać rpg w ciemnościach sobie będzie grał i tyle
5310053 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 17-02-22, 15:45   #9
Catthon
Lubię placki
 
Avatar Catthon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 2,264
Domyślnie

Mam propozycję na kolejną ankietę:

Czy twoim zdaniem również występuje problem z postami Karmelii, która nie gra, a pisze na forum?
Tak. Męczy oczy.
Nie. Wszystko jest w porządku.
Catthon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Stare 18-02-22, 08:19   #10
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Mam propozycję na kolejną ankietę:

Czy twoim zdaniem również występuje problem z postami Karmelii, która nie gra, a pisze na forum?
Tak. Męczy oczy.
Nie. Wszystko jest w porządku.
A ja mam inna propozycję.
Drogi Panie Catthon.
Problem jest zaadresowany i jak widać występuje. Jeżeli Pana kłują w oczy pozycje w ankiecie proszę zrobić nową z lepszymi pytaniami.
Nadmienię że nie mam nic wspólnego z graczem "Karmelia" znaczy ja to nie on/ona* (niepotrzebne skreślić).

Ankieta jest tylko po to żeby zobaczyć co kto o tym sądzi a każda inteligetna osoba potrafi z niej wyciągnąc odpowiednie wnioski.

Jeżeli chcecie (a wierzę w to że tak jest) aby altaron był grywalny to powinniście zwracać uwagę na głosy wszystkich graczy. Już pisałem ale się powtórzę jeżeli to jest problem dla administracji i nie chcecie tego wprowadząć proszę o wytłumaczenie co jest tym problemem i dlaczego nie chcecie czegoś wprowadzić MERYTORYCZNIE nie prześmiewczo.

Gra ma sprawiać przyjemność i jeżeli chodzi o fabułę to jest spoko (dlatego w ogóle w nią gram). Jeżeli ktoś się skarży że bolą go oczy A BOLĄ to dlaczego nie potraficie tego w jakiś sposób rozwiązać ?
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin