Altaron

Witaj w Altaronie!

Znajdujesz się na krawędzi między światem realnym,
a magicznym Altaronem. Zrób krok do przodu i przeżyj
niesamowitą przygodę!

Connect with Facebook

Wróć   Forum Altaron.pl > Altaron.pl > Sugestie i Propozycje

Krótka Wiadomość
[2023-05-02 14:55] Wprowadziliśmy kolejne drobne zmiany i poprawki. Przed zalogowaniem się do gry prosimy o pobranie najnowszej wersji klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą zmian.

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 28-12-21, 06:11   #1
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 474
Domyślnie Kilka bugów

1.Lista vip nie sortuje się poprawnie. 'Sort by type''
2.Nowe kapliczki u duchownych. Dostałem jedną na kogar i jestem od tygodnia uziemiony. Jeśli tam pójdę to dostanę milion expa? Bo mniej więcej tyle bym wbił expa przez czas pójscia po ów kapliczkę. Nie wiem po co w ogóle dodano jakieś nowe kapliczki. P;s kapliczkę dostałem jakoś na 60-80 lvlu, a na dojście do niej trzeba z 500lvl by przeżyć 4 bagienne hyderki.
3.Dziury na Kogarze. Mowa o tych, gdzie zwiedzając, schodzisz i padasz na hita od bagiennych hydr i innego shitu.
4.Map click na Kogarze nie działa poprawnie.
5. Sama mapa na Kogar. Proszę o dodanie tam 50 jeźdzców i 50 karawan albo tp na respy bo mapa jest zbugowana i na respy chodzi się godzinę. Do tego cała mapa kogar do ściągnięcia.
6. Misje na kogar są zbugowane, nie są adekwatne do czasu ich zrobienia. kilkaset tysięcy pn'ów powinno być adekwatne do zaistniałej sytuacji.
7. Akus bala (exiva) na tym kliencie działa niepoprawnie tj. nie zawsze pokazuje właściwie i dokładne położenie innego gracza

Niby kilka punktów to żarty, ale bez kitu - Zurvy narysował kółko w paincie wielkości setki neolith i teraz weź przedostań się przez jakąś dzuńglę, która zasłania Ci widok i tym sposobem wchodzisz do dziurki i cie podhaczają cztery bagienne hyderki. A najlepsze jest to, że w takiej dziurce nie ma rope place - jest gdzieś na końcu respa.

Ostatnio edytowane przez Figovsky ; 28-12-21 o 06:25
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4
Copyright 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Tłumaczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin